Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Kochani :*********

Wczoraj jednak pojechalam na miasto , do taniej ksiazki i na kebaba. Pozniej na zakupy do carfa. I tam sie czulam lepiej.Dzis bylam tez w Biedrze bo moje zapasy na SDM nie sa jeszcze do konca zrobione.

Pogoda od wczoraj leje i leje i leje . Ciemno jakby byl wieczor. Dzis juz chyba nigdzie nie wyjde.

 

kosmostrada, Kochana ja tez miewam takie okresy w chorobie ze sie zle czuje i wszystko sprawia trudnosc i ten czas niestety lubi mi sie ciagnac ze 2=3 miesiace , pozniej znow jest lepiej i znow to samo gowno.

Mam nadzieje ze niebaem to minie ale koniecznie badania u ginek porob .

 

mirunia, u mnie tez paskudnie , poczytam cosik chyba i wlasnie zaparzylam zielona , paproszkowa herbate . Slucham muzy.

Jutro bede 5 godzin do domu wracala bo Tour de Pologne .

 

 

Carica Milica, Purpurowy ciesze sie ze wrociliscie tacy zadowolleni! Jednak fajnie epdzony czas daje nam kopa na pozniej :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :papa:

Agresywna lipa pyli mi pod oknem, a ja zapomniałem łyknąć zawczasu tabletki przeciwalergicznej i jestem zakatarzony. Do tego spałem za długo i mam ciężką głowę.

 

Zmusiłam się do umycia moich różowych martensów

Chodzi o taki wściekły róż :mrgreen: ? Widziałem kiedyś takie doktorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Kochana tak :) "Balsamiarke" Taka kontrowersyjna ksiazka .

 

13690718_1050610285016472_1219710474380088577_n.jpg?oh=37bcaeb577907eac9bf3f4826598d2e0&oe=5824BEB1

 

Karolina66, Ano ja w tygodniu nie bede miala czasu a tak mam cycki z kurczaka w ilosci sztuk 2 , mieso mielone oraz watrobe z kuraka , passaty pomidorowe do sosow , wode mineralna , jajka , soczewice na zupe oraz ciecierzyce na curry i pomidory w puszkach ... jeszcze dokupie chleb i troche warzyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Slonce ja robie z tego przepisu , wychodzi mega aromatyczne i pyszne :105:http://www.mniammniam.com/Curry_z_ciecierzycy_w_pomidorach-21271p.html

Ksiakze wzelam przez przypadek bo nawet nie wiedzialam ze tam jest , dopiero w drodze do wyjscia ja zauwazylam .czytalam opinie ze dobra chociaz wlasnie mocno drastyczna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, aż ciężko uwierzyć, że kiedy wróci we wrześniu do szkoły mnie już tam nie będzie i z kim będzie toczyć swoje przemyślenia... :(

 

A u nas na podwórku jest prawdziwy schron!

Można by jakieś zapasy porobić, latarenkę, kocygi i przesiedzieć bezpiecznie.

 

Jeśli chodzi o problemy ze snem, to siedziałam prawie do rana, a teraz jeszcze selerzę. Na razie nie mam pomysłu/warunków, żeby się postarać, więc olewam. Ale leki biorę grzecznie pod wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi bliscy się spóźnią . A ja w tej kuchni już wszystko "wyświerszczyłam " . Spóźniony samolot , samo życie,ech!

Carica, wyszłam za mąż za Krakusa i pokochałam też Kraków w związku z tym . Ale nie lubię takich masówek , jak ta . My też na ten "armagedon" przenieśliśmy się do nie całkiem wykończonego domu w spokojną okolicę,na drugim końcu miasta.Stąd nasza przeprawa rowerowa.

Płateczku, to Ty masz już właściwie wszystko - ja tylko wodę mineralną :zonk: jutro zaczynam szaleć zakupowo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka , tacy uczniowie pamiętają , wierz mi - właśnie wszystkich nietuzinkowych nauczycieli , na zawsze !

Pod koniec roku szkolnego mówił, że pójdzie do pana dyrektora mu powiedzieć, żebym została :uklon:

Chciała bym to widzieć, jak przychodzi nowa nauczycielka z innej szkoły, a wtedy największe łobuzy robią bunt i zgłaszają wniosek, żebym ja wróciła :lol:

 

Dziewczyny, poradźcie mi jak pokochać Kraków, bo ja już rzygam tym miastem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wyczytalam ze komunikacja miejska bedzie wstrzymana akurat na tej trasie ktora do pracy jade ... I beda nieczynne ulice bo beda dla pielgrzymow przeznaczone . Czyli bede wracala z pracy razem z pielgrzymami w tlumie :time::time::time: no to jeszcze bomby brakuje albo jakiegos wariata co wjedzie w tlum :hide::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wyczytalam ze komunikacja miejska bedzie wstrzymana akurat na tej trasie ktora do pracy jade ... I beda nieczynne ulice bo beda dla pielgrzymow przeznaczone . Czyli bede wracala z pracy razem z pielgrzymami w tlumie :time::time::time: no to jeszcze bomby brakuje albo jakiegos wariata co wjedzie w tlum :hide::why::why::why:

No no, wariatami z bombą i wjeżdżaniem w tłum się nie przejmujemy, nie ma się co dobijać czymś co wcale się nie musi zdarzyć, jak i tak jest ciężko. Trzymaj się i nie daj się pielgrzymom. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szaleję w kuchni... Cóż mi pozostało. Zupa wiśniowa zrobiona studzi się, żeby w lodówie się przegryźć ( trochę za gęsta mi wyszła, będzie na kolację, bo sycąca :smile: ). Wszystko do ataku na schaboszczaki czeka, zaraz robię, mięsko na gulasz też już przygotowane, będzie na jutro upichcone.

I tyle ze mnie pożytku... :bezradny:

 

platek rozy, No szkoda, że urlopu nie możesz wziąć na ten czas... :bezradny:

 

cyklopka, Każde duże miasto trochę męczy, ale ma wiele plusów taka miejscówka - dostęp do atrakcji, do sklepów, do lekarzy itp. Zawsze wydawało mi się idealnym rozwiązaniem i marzeniem posiadanie dwóch domów, jednego w mieście, drugiego na wsi, żeby uciekać czasami od zgiełku i tłumów... Szkoda, że się nie udało zrealizować i już nie uda.

 

na_leśnik, Heloł!!! Co u Ciebie, gdzie aktualnie stacjonujesz? :smile:

 

Carica Milica, Butki fajne, szkoda by było gdyby poszły na straty.

 

mirunia - I co Kochana, dzionek jednak domowy, czy przestało padać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana no niestety jest to wszystko obmyslowe pod SDM a nie pod ludzi i firmy . Nie chce ogladac nikogo z pielgrzymow a jednak bede miala ich autokary zaparkowane pod blokiem . Musialam wydrukowac specjalne identyfikatory dzieki ktorym bede mogla wejsc w strefe i do pracy dojsc , musialam je popodbijac , tak samo z samochodami , nie mozna parkowac pod blokiem jesl;i sie nie ma specjlnego identyfikatorwa wydanego przez spoldzielnie . Paranoja.

Jutro tez na butach musze wracac z pracy bo jest Tour de Pologne i tramwaje ani autobusy na moje osiedle nie dojezdzaja bo lec i tamtedy trasa.

Bedzie jeden wielki zamet przez jutro i przez 9 dni bo na SDM zaczynaja sie utrudnienia juz od soboty 23 .

 

Nie da sie normalnie dojechac do pracy ani do domu . Mnie to nie cieszy , bo ja jestem przeciw tej imprezie zwlaszcza ze pienadze sa scagane z moich podatkow i uwazam ze powinny byc przeznaczone na cos bardziej potrzebnego jak na szpitale czy domy dziecka.A dwa w dobie wydarzen i zamachow na siecie to trzeba byc kretynem zeby sie pchac na taka impreze .A ja niestety bede wmieszana w tlum wcale tego nie chcac.

Sklepy bez towarow , zapasy trzeba robic , cala zycie w mescie sparalizowane i to na tyle dni.

 

Purpurowy, nie wiem, nie zdziwilabym sie jakby sie cos stalo. :zonk::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×