Skocz do zawartości
Nerwica.com

MAM JUŻ KUŹWA DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i i wnioskuje ze zaburzenia sa do dupy i sie zgadzam mam zab osob i chu......a pomaga i co i gowno to ja mam wieloletnia psychoterapia tylko mówią ktora niewiem czy leczy....pustka i bol jest tylko rzygam czy skończyć ta farsę czy nie

 

nie tylko Ty ja już rozważam rzucenie leczenia w cholerę, tylko wiem jak u mnie się takie zrywy kończyły a mam dla kogo żyć

 

Wytłumaczcie mi coś proszę. Wczoraj ordynator nie przyjęła mnie na oddział dzienny, bo wg niej jestem w zbyt złym stanie i nadaję sie na zamknięty. Dzisiaj moja psychiatra zostawiła mnie bez leków, jak to szumnie nazwała "zrobimy pani wash out" i nie wiem co ze sobą zrobić. W dodatku mam straszliwe drgawki nadal po odstawieniu paro, lekarka powiedziała że te drgawki i prądy w głowie to moja nerwica i napady paniki z lęku przed odstawieniem leku (żeby mi na tym leku zależało naprawdę, pomoc w ch...). W ogóle zostałam okrzyczana przez lekarkę (mam to nagrane na dyktafon 8) jak mi się zechce to sporządzę jakiś zapis tej rozmowy), że to moje złe nastawienie sprawia że leki nie działają i że najlepiej żebym zmieniła lekarkę bo już ją dobijam i ona później nie ma siły na innych pacjentów :why:

 

wysłała mnie także na badanie osobowości (wytoczyła ciężkie działo) także moje posty już wkrótce pewnie w wątku borderline, narcyzm, ego struktury :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prądy w głowie to skutek odstawienia leków, albo sie nie zna albo celowo wciska ci ciemnote :]

 

piszesz "wytłumaczcie mi coś", a nie precyzujesz pytania, o co chodzi?

 

pytasz czy iść na ten oddział zamknięty? osobiście myślę, że dopiero wtedy znienawidziłabyś psychiatrię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje złe nastawienie sprawia że leki nie działają i że najlepiej żebym zmieniła lekarkę bo już ją dobijam i ona później nie ma siły na innych pacjentów :why:

Pfff, to jej problem. Niech zmieni zawód jak nie daje rady. Nie cierpię takich lekarzy. Ale jak pójdziesz prywatnie, to uśmiech mają przyklejony do twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?
prądy w głowie to skutek odstawienia leków, albo sie nie zna albo celowo wciska ci ciemnote :]

 

piszesz "wytłumaczcie mi coś", a nie precyzujesz pytania, o co chodzi?

 

pytasz czy iść na ten oddział zamknięty? osobiście myślę, że dopiero wtedy znienawidziłabyś psychiatrię ;)

 

Ona się nie zna... już sie pogrążyla każąc mi zejść z 20 mg Parogenu (1 tabletka) w siedem dni...

Chodziło mi o to, że wczoraj ordynator mówi że mój stan taki ciężki, a dziś moja lekarka ma to gdzieś i zostawiła mnie z niczym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, bedzielepiej, IMO zapasy w kisielu załatwiłyby sprawę ;)

 

+ skasowałoby się za bilety, odpaliło tego livestreama, zgarnęło ciężki hajs na zakładach ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień lekarza jak czytam twoje perypetie z tą babką a jak nie ma siły po jednej wizycie dla reszty pacjentów,więc zaproponuj jej SSRI ,benzo albo zmianę zawodu.

 

Jestem zbyt zmęczona psychicznie żeby iść teraz w ciemno do lekarza (no chyba ze mi polecicie jakiegoś naprawdę dobrego z Trójmiasta) i przezywać po raz setny rozczarowanie. Nawet nie mam siły gadać, więc jak miałabym nakreślić swój problem. Zresztą sorry ale od psychiatry to tylko można oczekiwać leków dobranych losowo.

 

aha moja dr chce mnie leczyć węglanem litu gdzie w ubokach jest guz rzekomy mózgu i nie ma na to antidotum, widać że lekarz dramatycznie chce się mnie pozbyć

 

Sigrun, bedzielepiej, IMO zapasy w kisielu załatwiłyby sprawę ;)

 

+ skasowałoby się za bilety, odpaliło tego livestreama, zgarnęło ciężki hajs na zakładach ... :D

 

nie wiem kto to Sirgun, mam ją w ignorowanych, nie pamiętam czemu, ale widocznie zasłuzyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałam ostatnią szansę lekarce, wzięłam wellbutrin który kosztował mnie krocie. Nie polecam, ogólnie dostałam wieczorem takich lęków (że jakieś moce demoniczne są w pokoju) a jak już zasnelam wpadlam w wielopiętrowy paraliż senny, tak realistyczne koszmary w których ktoś mną rzucał o ścianę, spadałam, krew mi się lała uszami. Próbowałam krzyczeć, ale byłam sparaliżowana i nie mogłam wydobyć głosu. Obudziłam się o 3 i zapaliłam światło i już tak siedziałam do rana.

 

Dzisiaj mam kapcia w ustach cały dzień, potworne lęki i derealizację, wyszłam niepotrzebnie na miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje złe nastawienie sprawia że leki nie działają i że najlepiej żebym zmieniła lekarkę bo już ją dobijam i ona później nie ma siły na innych pacjentów :why:

Pfff, to jej problem. Niech zmieni zawód jak nie daje rady. Nie cierpię takich lekarzy. Ale jak pójdziesz prywatnie, to uśmiech mają przyklejony do twarzy.

Psychiatrzy to podlekarze. Doprawdy, nie rozumiem, jak można się krzywdzić, chodząc do tych konowałów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje złe nastawienie sprawia że leki nie działają i że najlepiej żebym zmieniła lekarkę bo już ją dobijam i ona później nie ma siły na innych pacjentów :why:

Pfff, to jej problem. Niech zmieni zawód jak nie daje rady. Nie cierpię takich lekarzy. Ale jak pójdziesz prywatnie, to uśmiech mają przyklejony do twarzy.

Psychiatrzy to podlekarze. Doprawdy, nie rozumiem, jak można się krzywdzić, chodząc do tych konowałów...

A do kogo isc po recepte na pychotropy? Pl to nie Uk, ze tam na lewo i prawo daja takie leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, nie poddawaj się. Też przeżywałam chwilę zwątpienia w aptece, kiedy musiałam wykupić kolejny, nowy lek. Ale być może wreszcie się udało znaleźć odpowiednią dla mnie kombinację.

Dzięki, ale nie daje już rady - nie wierzę, że cokolwiek zadziała, a bez tej wiary szanse mam jeszcze mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, nie poddawaj się. Też przeżywałam chwilę zwątpienia w aptece, kiedy musiałam wykupić kolejny, nowy lek. Ale być może wreszcie się udało znaleźć odpowiednią dla mnie kombinację.

Dzięki, ale nie daje już rady - nie wierzę, że cokolwiek zadziała, a bez tej wiary szanse mam jeszcze mniejsze.

 

ja też już nie wierzę w leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś TLPD braliście? bo jak już bierzecie np piąty SSRI to już naprawdę marne szanse że koleiny SSRI zadziała

 

Nie

moja obecna lekarka powiedziała, że pewnie dostawałam za małe dawki tych SSRI i SNRI (a skąd mam to pamiętać????), i że zapisałaby mi np wenlę w dawce minimum 300 mg, czyli najchętniej przetestowałaby na mnie wszystko to samo jeszcze raz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie,w ulotce pisze że zgon i myśli samobójcze, to w sumie po co to brać jak na to samo wyjdzie

 

poczytałam o złośliwym zespole neuroleptycznym i znając moje szczęście bym takie coś miała, więc pozdro nie wezme tego

 

mam nowy lek do kolekcji, dobrze ze był tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, przy każdym leku na ulotce będzie napisane coś takiego, że będziesz się bała, jeśli to potraktujesz zbyt serio. Jeśli ktoś wziął ketrel i akurat zmarł, to pewnie muszą wpisać w ulotkę, choć to nie ma związku ze sobą, albo ktoś miał jakieś specyficzne schorzenie i coś mu się stało.

Z tym że ketrel nie wydaje mi się szczególnie skuteczny na depresję, może na niepokój. Spróbuj wenla może, naprawdę dobry lek, tylko nie panikuj. No chyba że będziesz się wkręcać na efekty uboczne, to pozostają ziółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×