Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Do refren: myślistwo w obecnych czasach nie jest czymś humanitarnym, w dojdzie czasu gdzie wszystko jest w sklepach. To jest tylko bardzo chora rozrywka równie chorych ludzi.

 

To znaczy mięsko ze sklepu nie jest z zabitych zwierząt? Czy chodzi o przerzut na niezdrową soję?

Jakby Ci dziki zaczęły chodzić po podwórku, to nie wiem czy byś nie chciała, żeby "chorzy" ludzie je odstrzelili. Koła łowieckie mają określone, jakie zwierzęta można odstrzelić, a jakie trzeba. Poza tym ci sami "chorzy" ludzie, którzy polują, często dokarmiają zwierzęta zimą.

Dziczyzna jest bardzo zdrowym, chudym mięsem, a że jest robiona zwykle na sposób domowy, nie zawiera szkodliwych azotanów, których nie mogą jeść chorzy ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Bestyj, czuj motyw. Zbanowali Ci "na zawsze" Twój login (swoją drogą, szybcy są :P) na forumie - heh, trzeba będzie z Razwiedczykami pogadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, zapomniałam wspomnieć, że zwierzęta dziko żyjące nie umierają bez cierpienia, są ofiarami drapieżników i umierają w sposób krwawy, a umierając ze starości nie są zdrowe, są słabe, nie mają siły zdobyć pożywienia, mogą mieć rany, wrzody. Szybka śmierć nie jest najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, a no ;) Bo ustrzelić Wilkora to nie takie "hop siup" ... :D Nihil polował, Nihil wie ;) Bestyj zawsze pozostaje Bestyjem :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do refren: myślistwo w obecnych czasach nie jest czymś humanitarnym, w dojdzie czasu gdzie wszystko jest w sklepach. To jest tylko bardzo chora rozrywka równie chorych ludzi.

 

To znaczy mięsko ze sklepu nie jest z zabitych zwierząt? Czy chodzi o przerzut na niezdrową soję?

Jakby Ci dziki zaczęły chodzić po podwórku, to nie wiem czy byś nie chciała, żeby "chorzy" ludzie je odstrzelili. Koła łowieckie mają określone, jakie zwierzęta można odstrzelić, a jakie trzeba. Poza tym ci sami "chorzy" ludzie, którzy polują, często dokarmiają zwierzęta zimą.

Dziczyzna jest bardzo zdrowym, chudym mięsem, a że jest robiona zwykle na sposób domowy, nie zawiera szkodliwych azotanów, których nie mogą jeść chorzy ludzie.[/quote

Ciekawa jestem czy jakbyś była starą pOzbawiona kogokolwiek nieodwiedzana pRzez nikogo raspla czy chciałabyś by Cię ktoś ustrzelil tylko dlatego że się już do niczego nie nadajesz a też sama nie możesz jesc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do refren: myślistwo w obecnych czasach nie jest czymś humanitarnym, w dojdzie czasu gdzie wszystko jest w sklepach. To jest tylko bardzo chora rozrywka równie chorych ludzi.

 

To znaczy mięsko ze sklepu nie jest z zabitych zwierząt? Czy chodzi o przerzut na niezdrową soję?

Jakby Ci dziki zaczęły chodzić po podwórku, to nie wiem czy byś nie chciała, żeby "chorzy" ludzie je odstrzelili. Koła łowieckie mają określone, jakie zwierzęta można odstrzelić, a jakie trzeba. Poza tym ci sami "chorzy" ludzie, którzy polują, często dokarmiają zwierzęta zimą.

Dziczyzna jest bardzo zdrowym, chudym mięsem, a że jest robiona zwykle na sposób domowy, nie zawiera szkodliwych azotanów, których nie mogą jeść chorzy ludzie.[/quote

Ciekawa jestem czy jakbyś była starą pOzbawiona kogokolwiek nieodwiedzana pRzez nikogo raspla czy chciałabyś by Cię ktoś ustrzelil tylko dlatego że się już do niczego nie nadajesz a też sama nie możesz jesc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, a bo ci ekolodzy ciągle mi te zasieki niszczyli ..., to i się cudem z obławy wymknął ;) No cóż - kapitan Ahab miał swego Moby Dicka, ja będę miał Wilkora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, kopę lat ! :D -aż browara bym otworzył, gdybym tylko miał takowego pod ręką :P Co do pytania: Lawiruje się zręcznie między Razwiedczykami ;) Zresztą, długo mnie nie było ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czytania tego tematu mam jeszcze większą ochotę na mięcho. :great:

Taki schaboszczak zawsze na propsie :D

 

Davin, Sigrun, Ok, pora wykurwiać - trzymajcie się, Wilkory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×