Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szybkie pytanko


ROXI1314

Rekomendowane odpowiedzi

ROXI, generalnie człowiek to zwierzę stadne, więc nic dziwnego, że tęsknisz do ludzi, czujesz się lepiej, kiedy możesz z kimś się spotkać, porozmawiać, wymienić myśli. Nawet introwertycy, którzy lubią samotność, ciszę, spokój mają swoje grono przyjaciół (wąskie to wąskie, ale mają), z którymi od czasu do czasu potrzebują się spotkać. Kiedy jesteśmy sami, mogą nas nachodzić różne, dziwne, może nawet niepokojące myśli. Napisałaś jednak o NATRĘTNYCH myślach - czy to znaczy, że są to myśli mocno narzucające się, wręcz kompulsywne? Czy chorujesz na coś, np. na nerwicę? To wówczas zmieniałoby postać rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej osobą samotną i zauważyłam że jak się spotkam z kimś to jestem szczęśliwsza a jak sama to natrętne myśli to tak normalne?

Tak. Inna osoba Cię absorbuje, a jak zostajesz sama nie masz czegoś, na czym musisz skupić uwagę, więc NN ma pole do popisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROXI, generalnie człowiek to zwierzę stadne, więc nic dziwnego, że tęsknisz do ludzi, czujesz się lepiej, kiedy możesz z kimś się spotkać, porozmawiać, wymienić myśli. Nawet introwertycy, którzy lubią samotność, ciszę, spokój mają swoje grono przyjaciół (wąskie to wąskie, ale mają), z którymi od czasu do czasu potrzebują się spotkać. Kiedy jesteśmy sami, mogą nas nachodzić różne, dziwne, może nawet niepokojące myśli. Napisałaś jednak o NATRĘTNYCH myślach - czy to znaczy, że są to myśli mocno narzucające się, wręcz kompulsywne? Czy chorujesz na coś, np. na nerwicę? To wówczas zmieniałoby postać rzeczy...

Podejrzewam że choruję na nerwicę ponieważ takie myśli natrętne mam już od lutego tego roku róże myśli o śmierci,opętaniu,miłości itp.

Byłam u psychologa a do psychiatry zapisze się w sierpniu gdy wrócą z urlopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×