Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewice 30-letnie muszą mieć jakieś zaburzenia seksualne, ukryty homoseksualizm, o tym nie chcą mówić, bo zostały tak wychowane surowo, najlepiej taką dziewicę zabrać do seksuologa, tam się wyjaśni przynajmniej jej orientacja seksualna, ale ja jestem na 100% pewna, że to są zaburzenia seksualne, bo o tym czytałam.

 

Zaburzenia na tle seksualnym mogą mieć trojakie źródło pochodzenia:

czynniki biologiczne:

choroby: cukrzyca, choroba niedokrwienna serca, udar mózgu, stwardnienie rozsiane, nadciśnienie tętnicze;

uzależnienia:

od papierosów (połowa palących cierpi na zaburzenia erekcji);

od narkotyków (ok. 50% osób uzależnionych od heroiny cierpi na zaburzenia wytrysku, u ok. 60% uzależnionych występuje zmniejszony popęd płciowy);

od alkoholu (u ok.60% mężczyzn i 50% kobiet wywołuje on różne zaburzenia seksualne);

czynniki psychiczne:

czynniki rozwojowe: nieudane i konfliktowe małżeństwo rodziców, brak akceptacji płci dziecka, wykorzystanie seksualne w dzieciństwie;

czynniki osobowościowe: niedojrzałość uczuciowa, kompleksy, lęki w relacjach z innymi ludźmi, zaburzenia identyfikacji z płcią, ukryte homoseksualne preferencje;

czynniki partnerskie: walka o dominację, brak akceptacji ze strony partnera;

czynniki społeczno-kulturowe:

mity i stereotypy pokazujące seksualność i role seksualne;

obraz seksualności, przyjemności seksualnej, orgazmu kreowany w środkach masowego przekazu;

ograniczenia seksualne związane z rygoryzmem religijnym.

Równie dobrze kobieta która miała 5-10 partnerów seksualnych w wieku 30 jest zaburzona i niezdolna do poważnego związku. Na dodatek nie trwała w swoich uczuciach. Rozwiązłość i niepohamowanie seksualne to też zaburzenie i choroba którą się leczy. Takie uogólnienie nie jest czymś dobrym. Zwłaszcza że osoby aseksualne są od nas lepsze bo myślą głową 24 godziny a nie kroczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłania się religia,pisała o tym Alone.Rygoryzm religiny,ja jako ateista.Mogę mieć partnerkę,która miała i 300 kochanków.Mogę być 301.

No i dobrze to twój wybór. Tylko że taka będzie chciała ogiera z wielką fujarką żeby ją zaspokojił lub takiego co będzie na nią robił a ona od czasu do czasu wyskoczy w bok z takim właśnie ogierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłania się religia,pisała o tym Alone.Rygoryzm religiny,ja jako ateista.Mogę mieć partnerkę,która miała i 300 kochanków.Mogę być 301.

[złośliwość on]Jakoś ten Twój ateizm nie pomaga Ci w zdobywaniu kobiet...[/złośliwość off]

 

Podpowiedź: religijność nie ma nic do rzeczy. Popęd seksualny jest tak silny, że nie da mu się oprzeć, nawet pod groźbą Piekła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj idol kurcze

[videoyoutube=80kbYhGLSYI][/videoyoutube]

zaginiony brat https://www.instagram.com/johnnysins/ ?

(w razie czego dla nieoświeconych,to legendarny łysy z brazzers)

z leczeniem rozwiązłości...niestety metoda na gorący stos straciła ważność 600 lat temu i cinszko :pirate::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłania się religia,pisała o tym Alone.Rygoryzm religiny,ja jako ateista.Mogę mieć partnerkę,która miała i 300 kochanków.Mogę być 301.

No i dobrze to twój wybór. Tylko że taka będzie chciała ogiera z wielką fujarką żeby ją zaspokojił lub takiego co będzie na nią robił a ona od czasu do czasu wyskoczy w bok z takim właśnie ogierem.

Cóż trzeba się,za taką oglądać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przeszedłem późno inicjację i byłem w niewielu związkach (osobowość unikająca byłem bardzo nieśmiały, teraz się mocno wyrobiłem, ale w czasach liceum i jeszcze na studiach to była tragedia). Z dwóch moich najlepszych kumpli ze studiów jeden jest w swoim pierwszym związku gdzieś od dwóch lat (będzie kończył 39) i właśnie został ojcem, drugi (40 skończone) jeszcze nigdy w żadnym nie był i choć go o to nie pytałem podejrzewam, że jeszcze nie przeszedł inicjacji (po cichu podejrzewam, że nawet jeśli nie jest aseksualny to nie ma zbyt wielkiego libido). Wydawałoby się, że to tragedia, ale jak widać nawet 37 latek bez doświadczenia sobie poradził (nie wiem, czy ma jakieś znaczenie fakt, że jego przyszłą żona była samotną matką, a on oprócz rodzonej córki ma teraz również pasierbicę - chodzi mi o to, ze może szukała właśnie kogoś kto będzie normalny i stały w uczuciach, a nie skaczącego w kółko konika szachowego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przeszedłem późno inicjację i byłem w niewielu związkach (osobowość unikająca byłem bardzo nieśmiały, teraz się mocno wyrobiłem, ale w czasach liceum i jeszcze na studiach to była tragedia). Z dwóch moich najlepszych kumpli ze studiów jeden jest w swoim pierwszym związku gdzieś od dwóch lat (będzie kończył 39) i właśnie został ojcem, drugi (40 skończone) jeszcze nigdy w żadnym nie był i choć go o to nie pytałem podejrzewam, że jeszcze nie przeszedł inicjacji (po cichu podejrzewam, że nawet jeśli nie jest aseksualny to nie ma zbyt wielkiego libido). Wydawałoby się, że to tragedia, ale jak widać nawet 37 latek bez doświadczenia sobie poradził (nie wiem, czy ma jakieś znaczenie fakt, że jego przyszłą żona była samotną matką, a on oprócz rodzonej córki ma teraz również pasierbicę - chodzi mi o to, ze może szukała właśnie kogoś kto będzie normalny i stały w uczuciach, a nie skaczącego w kółko konika szachowego).

 

 

Właśnie dlatego poznał kobietę z dzieckiem. Właśnie one takich nieudaczników szukają którzy zaopiekują się ich dzieckiem. Pewnie się wyszumiała jak była młodsza i znalazła głupka który do końca życia będzie na nią robił. To wiesz co, lepiej już być sam niż w takim układzie. Na jego miejscu nigdy bym nie brał ślubu z taką kobietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hide:

Co mnie znowu podkusiło, żeby zajrzeć do tego wątku.

 

mi dzis psychologa powiedziala ze facet bez prawa jazdy/samochodu to tak srednio to wyglada.ja niestety nie moge od lat zrobic tego prawa jazdy.czy dla was kobiet bylaby to przeszkoda w zwiazaniu sie z takim mezczyzną bez tego uprawnienia?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a on oprócz rodzonej córki ma teraz również pasierbicę ....

Niegłupio - jeden ogień, dwie pieczenie.

 

:hide:

...

mi dzis psychologa powiedziala ze facet bez prawa jazdy/samochodu to tak srednio to wyglada.ja niestety nie moge od lat zrobic tego prawa jazdy.czy dla was kobiet bylaby to przeszkoda w zwiazaniu sie z takim mezczyzną bez tego uprawnienia?

Nie.

Jasne, wszak najwyższy autorytet również nie posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wszak najwyższy autorytet również nie posiada.

O co Ci chodzi? Odpowiedziałam za siebie, to chyba jasne. Innej kobiecie może to nie pasować.

 

Widzę, że chodzenie za mną po wątkach, dogryzanie mi i obrażanie mnie bardzo Ci się spodobało. Jeśli ma to na celu mnie zdenerwować, to Ci się nie udaje, bo mam tylko z tego bekę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, tylko że nie ma dwóch takich samych facetów różniących się tylko brakiem lub posiadaniem prawka ;)

Jak ktoś jest fajnym facetem, to brak prawka mu nie zaszkodzi. Zależy też do jakich kobiet podbija, bo pytanie czy taka, która da mu kosza tylko dlatego, że on nie ma prawa jazdy jest warta zachodu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, Jeśli taka kobieta nie ma prawa jazdy to wybierze faceta z prawem jazdy.Dla wielu facet bez prawka to nie facet.Nie widzę nic złego w tym że kobieta ma jakieś wymagania a nie że wystarczy jej jedynie ''fajny facet''.Jeśli takich ułomności jak brak prawka nie ma wiele to nie ma tragedii jeśli jest więcej to ciężko znależć kobietę.Fajnością nigdzie kobiety nie zawiezie jeśli ona nie ma prawka.

Dla mnie to zbytnie generalizowanie. Prawko to tylko jeden z elementów.

 

Zaczyna to niebezpiecznie przypominać dyskusję o rencistach/mało zarabiających, która już się tu odbywała :lol:

 

Nie widzę nic złego w tym że kobieta ma jakieś wymagania a nie że wystarczy jej jedynie ''fajny facet''.

Wydaje mi się, że źle zrozumiałeś. Dla mnie pod pojęciem "fajny facet" też kryją się wymagania. Nawet całkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja NIGDY nie patrzylam czy ktos ma prawo jazdy czy nie ...

moj maz gdy go poznalam tez go nie mial... ale wogole mi to nie przeszkadzalo, nie mialo dla mnie znaczenia...

teraz jestesmy 5 lat po slubie, maz ma prawo jazdy... wiec nie rozumiem tego wymagania...

czlowiek cale zycie sie ksztalci , nabywa nowych umiejetnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę że mężczyzna bez prawa jazdy jest gorszym egzemplarzem. Co jeszcze ludzie nie wymyślą ? Jeżeli go nie stać na samochód to nie będzie robił prawa jazdy to proste, strach pomyśleć co panie sądzą o rencistach którzy nie mogą pracować. Może to mężczyzna powinien wymagać prawa jazdy od kobiety? Bo dlaczego nie? Coraz więcej mają kobiety wymagań a później zostają same bo nikt im nie odpowiada. Tu po prostu chodzi o materialistyczne podejście, kobiety mało dojrzałe chcą żeby facet podjeżdżał najlepiej jakąś fajną furą pod ich dom żeby zrobić szpan na dzielni. A co z osobami z wadą wzroku ja się pytam? Co z tymi którzy mają chorobę lokomocyjną i nie mogą prowadzić ktoś się zastanawiał? A no tak nie są pełnowartościowymi mężczyznami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facebook-funny-ironman-lol-Favim.com-1194245.jpg

Jeśli panna ma typa odrzucić nawet jeśli na niego "leciała" i pierdo*nęła nim tylko dla tego że ten nie ma prawka to znaczy że i tak szukała tylko darmowego szofera :D

Prawko warto zrobić niezależnie od stanu rzeczy *potwierdzone info jako pleb pasażer*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×