Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

No żaden normalny raczej nie zwiąże się z babką ok 30stki bez pracy. To moje zdanie.
Pierwsze słyszę, jeszcze odwrotną sytuację rozumiem bo bezrobotny 3O letni facet to kiepski kandydat na dłuższy związek ale dla kobiety to nie jest chyba aż taka przeszkoda wciąż jednak w społecznym odczuciu to facet ma utrzymywać rodzinę czy stawiać obiady w restauracji. Ładna bez pracy ma większe szansę na faceta niż brzydka z nią a u facetów już tak nie jest jeśli do wyboru jest biznesmen czy ktoś na stanowisku to nawet przystojny bezrobotny ma mniejsze szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joha, "sprawdzam swoje opcje na rynku zawodowym" :twisted:

Doszkalam się w wolnych chwilach :smile:

 

joha, ej nic nie wiesz 30stki nie mam jeszcze :twisted:

Przecież nie musi być ze starszym może być z rówieśnikiem :D

Ale rówieśnicy chcą młodsze i koło się zamyka (albo okrąg. Okręg? Koło w 2D) więc jest problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joha, znów się nie zrozumieliśmy , a raczej ja nie zrozumiałam , chodziło mi o to, że młodsza spokojnie może być z rówieśnikiem np 20 i 22 .

Zdecyduj się, bo wcześniej pisałaś, że dla faceta 30 lat to świetny wiek. W takim razie za kim ma się rozglądać, jeśli jego równolatki kobiety to "stare baby"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszę o tym braku pracy... nawet mając 20 lat jak mnie jakiś chłopak zaprosił i coś postawił czułam się głupio. W związku to jeszcze to rozumiem, ktoś nie ma pracy ,partner płaci, wspieranie się. Spotykanie się z facetem w sytuacji gdy jestem bez pracy jakoś mi się to nie widzi. Wiadomo, że to przejściowa sytuacja,no,ale czułabym dyskomfort. Jednak są kobiety/panie ,którym to odpowiada.

 

Joha, ty stwierdziłeś, że starszy musi się mocno nastarać żeby mieć młodszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białoczarna, facet ZAWSZE płaci. Nawet zwykły kolega czuje się zobligowany by raz na jakiś czas postawić coś koleżance. A jak jesteś na randce, to nie ma bata - facet płaci. My musimy dbać o siebie, a facet płacić, takie jest prawo natury :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joha, ty stwierdziłeś, że starszy musi się mocno nastarać żeby mieć młodszą.

Bo tak jest. Ty twierdzisz, że starszemu jest łatwiej a jego równolatce trudniej a potem wyjaśniasz, że jednak myślisz o związkach osób w tym samym wieku. Jeśli 30 latkowi jest łatwiej związać się z 30 latką a 30 latce jest trudniej związać się z 30 latkiem to ja nic z tego nie rozumiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białoczarna, joha, gubię się w Waszych rozważaniach na temat wieku, może więc ustalmy, że każdemu jest trudniej i wtedy będzie nam łatwiej :D

Ty nie podskakuj tylko się z tego wytłumacz:

Białoczarna, facet ZAWSZE płaci. Nawet zwykły kolega czuje się zobligowany by raz na jakiś czas postawić coś koleżance. A jak jesteś na randce, to nie ma bata - facet płaci. My musimy dbać o siebie, a facet płacić, takie jest prawo natury :D

To nie jest prawo natury, to jest prawo dżungli i pora wreszcie się ucywilizować :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×