Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry...

 

żelkowa mysz skonsumowana?

Obie. I oba pająki żelkowe. W związku z tym, niestety, przypadł mi smutny obowiązek odnotowania, że nie ma już poprawiaczy nastroju żadnych.

 

Purpurowy, witaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, A mamy taką dziewczyńską zabawę w ubieranie lalek... :D

 

mirunia, Twoje bardziej czarodziejki, albo takie Robin Hood w spódnicy. :smile:

 

Przytachaliśmy z młodym ponad czterokilowego arbuza z biedry... :great: Wystukałam połowę arbuzoli, ludzie na mnie patrzyli podejrzliwie, ale wybrałam wspaniałego!

Teraz się raczę owocem, za chwilę sernik, trzeba chociaż się rozpieścić w taki sposób. :105:

 

takie tam, Może arbuza? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór... :D

 

Wróciłam niedawno, po drodze zrobiliśmy zakupy w Biedronce-czereśnie, arbuz, warzywa i trochę chemii. Jutro będzie spokój.

Wypiliśmy lody domowej produkcji /Synowa ma Termomix i wychodzą w nim pyszne różności/, wypiliśmy kawę z ekspresu - Jej specjalność, nie pytałam o szczegóły, upiekła też tartę owocową - było miło. Mimo boleści różnych / :roll: /, zabawa w chowanego i gra w piłkę zaliczona. Radość dziecka, gdy nas zobaczył, jest bezcenna - zapomniałam o smutkach i niedyspozycji fizycznej.

 

Laleczki śliczne tworzycie... :great:

 

Zaraz mecz, więc wieczór emocjonujący. Zawsze gram w literaki i zerkam w tv na mecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, raczej nie do odrobienia. Pomimo mojego ogromnego sentymentu do Francji i Francuzów też kibicuję dziś Islandii. Do samego końca ;)

 

Ḍryāgan, Purpurowy, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, mi też ich szkoda. Potrafią się świetnie bawić piłką, a przy tym cieszą się chyba powszechną sympatią na tym Euro (wyjąwszy Anglików ;) ) jak żadna inna nacja.

 

4 do jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, był kabaret. Czy ktoś zatrzyma Niemców na tym Euro? Bo raczej nie gospodarze. Francuzi za słabą grają.

 

Karolina66, cześć

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, cześć. Bo nie da się nie kibicować Islandczykom ;) Ale dalej będę kibicował Francuzom, tzn. w meczu z Niemcami :pirate:

Chociaż to już wsio ryba, skoro biało czerwoni odpadli :(

 

4:1 :mrgreen: Do boju Islandio!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, jako tako. Natłok myśli we łbie. I ostatnio chodzę nerwowo w kółko po pokoju, od ściany do ściany. I kolano mnie trochę napiernicza po rowerowej kraksie, ale nie jest na szczęście spuchnięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×