Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

jak patrzę na godziny o których piszecie to się pocieszam, że ze mną to nie jest źle. mimo to jestem na maksa zirytowana faktem, że jeszcze nie śpię. rano mam egzamin,ale prawdę mówiąc wcale o nim nie myślę. chodzi mi za to po głowie milion innych rzeczy, których nie powinnam teraz rozważać. chcę spaaaać! to strasznie męczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, współczuję, to musi być straszne większą część nocy być bezsennym. ja wcześniej tak nie miałam a ostatnio coraz częściej zasypianie zajmuje mi dużo czasu, co to ma być?!

Od urodzenia tak mam. Można się przyzwyczaić. Ale generalnie to strasznie rozwala rytm dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja przesypiam dzień..a w nocy zazwyczaj lepiej mi się pracuje i myśli..ale to co innego niż się męczyć przewracając z boku na bok i rozmyślać podczas gdy się wie,że nic pozytywnego z tych rozmyślań nie wyniknie. takiej bezsenności i irytowania się zdecydowanie współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś śmiesznego : dobranoc! buahahaha

 

Postanowiłam zadbać o higienę snu, więc grzecznie się kładę do łóżeczka, komputer out do drugiego pokoju, niech mi tam ściąga filmiki na czas L4.

Jeszcze tylko wszamam lody waniliowe prosto z pudełka i obejrzę serial "Will & Grace", bo on mnie bardzo rozśmiesza ;)))

No i zmykam lulu.

Wiem wiem, te lody (hehe) i ten tv nie jest elementem higieny snu, ale szybko zjem i szybko obejrzę :P

nighty night.....

 

[Dodane po edycji:]

 

No dobra, jeszcze mi się nie udało zasnąć, jestem tylko lekko zirytowana :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam swoją obecność. nie mogę spać,ale dobrze się bawię na czacie:P.niedługo będę jednak musiała znosić swą niedolę w samotności,bo jutro wraca współlokatorka i nie będę mogła zakłócać jej snu buczeniem mojego graciarskiego laptopa. szkoda...to niemalże moja 'noc ostatniej szansy' hihihi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nadal nie śpię, obejrzałam "Manchurian Candidate", a teraz oglądam "Before the devil knows you're dead". Nie mam już niestety lodów waniliowych :?

pomyśleć, że chciałam iść spać o 23 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×