Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie, moje nie-szczupłe ciało. nie mieszczę się w 90% moich rzeczy :/

Polecam witaminki B, mi na paznokcie świetnie podziałały :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak zgadzam się z osobą, której nie cierpię. Wtedy mi się włącza natręctwo, że zaczynam ją lubić :mrgreen:

Dziękuję :oops: Niestety, ale jestem już zajęty. Elo skradła serce me :D

 

Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :) Przeciez w duzym stopniu sa tu delikatni ludzie szukajacy wsparcia, ciepla i pomocy. Moje pytanie jest takie oto - czemu nikt kompletnie nie reaguje?

Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciotki, z którymi mieszkam, i nie mają wystarczających jaj by rozmawiać ze mną w cztery oczy, co ich boli na duszy, tylko wywieszają karteczki na tablicy informacyjnej zwanej lodówką. Ale jak chcą ode mnie cokolwiek pożyczyć to jakoś się mnie już nie bojom. Fałszywe mordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak zgadzam się z osobą, której nie cierpię. Wtedy mi się włącza natręctwo, że zaczynam ją lubić :mrgreen:

Dziękuję :oops: Niestety, ale jestem już zajęty.

Lubisz sobie pochlebiać, nie? Nie zyskujesz tym sympatii wśród kobiet.

 

Elo skradła serce me :D

Myślałam, że Druid. Biedna elo teraz ma służyć za pocieszycielkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

#moderacjauje

#takbyło

 

 

jest funkcja "raportuj",tam moszna zgłosić a uje moderatory rozważo szkodliwość czynu,całego forum przewertować nie jestem w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie reaguje, bo część moderatorów to też straszne, nieczułe, złośliwe chamy :D Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

#moderacjauje

#takbyło

 

 

jest funkcja "raportuj",tam moszna zgłosić a uje moderatory rozważo szkodliwość czynu,całego forum przewertować nie jestem w stanie.

 

Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.

Możesz mnie zbanować na zwrócenie uwagi :smile:

whatever : D,biorąc pod uwagę ile razy cię banowaliśmy jak długo nie zaczniesz rzucać gównem w innych userów nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz sobie pochlebiać, nie? Nie zyskujesz tym sympatii wśród kobiet.

Użalam się nad sobą - źle. Schlebiam sobie - też źle. Zdecyduj się wreszcie na coś. Oh wait, jesteś kobietą :P

 

Myślałam, że Druid. Biedna elo teraz ma służyć za pocieszycielkę :D

Takie są dylematy samca alfa - tyle kobiet do wyboru, tak mało czasu by wszystkie za..poznać :D Druidziątko ma foszka, jak jej przejdzie to sama się do mnie odezwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile:

A co to jest kiedy lubię kogoś, kto nie myśli jak ja, a wręcz ma doprowadzające mnie do szału poglądy na pewne sprawy? ;)

Akceptacja odmienności 8)

 

 

Olej to, usuń konto (#pdk) albo pozwól się zbananować.

Mirkujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno rozważą.Zostawią OT tak jak były i tyle.Tak naprawdę mody to istnieją tutaj tylko teoretycznie.Są ale nie wiele robią.Kiedyś było inaczej albo tylko mi się wydawało że inaczej.

Jakie państwo, taka moderacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że to forum jest bardzo liberalne. Na przeciętnym, kameralnym [forum] tyle hejtów i bluzgów by nie przeszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że to forum jest bardzo liberalne. Na przeciętnym, kameralnym [forum] tyle hejtów i bluzgów by nie przeszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

Myślę, że źle. Tzn. przyzwolenie na pewną dozę OT jest dobre, ale na hejty i bluzgi już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, Nie chodzi o mnie.Tylko o to że na tym forum większość tematów jest zajebana OT.W niektórych żeby przeczytać coś dotyczącego tematu trzeba przekopywać się przez wszelkiego rodzaju OT.Przez pewien czas ''raporotwałem'' jak to nazwałeś i jaka była reakcja moderacji? Moderator napisała proszę o to o to i o to i na tym się skończyło.OT się toczył dalej i dalej.

A ty tutaj wyjeżdzasz że wielcy święci moderatorzy robią porządek na forum? Chyba na innym forum bo na pewno nie na tym.

Szczerze powiedziawszy,względnie aktywny jestem tu ja i może 2-3 modów,paru z nas prawie że w ogóle się nie udziela,bądź okazjonalnie (nie wnikam,nikt tu nie jest jebanym niewolnikiem),chcąc wprowadzić gloryfikowaną przez ciebie ANTY-OT nazi polityke bana by musiało dostać większość aktywnych forumowiczów,przez co foro by wymarło : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że to forum jest bardzo liberalne. Na przeciętnym, kameralnym [forum] tyle hejtów i bluzgów by nie przeszło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

Zależy, co kto lubi.

Ja jestem antyliberalny i mnie szlag trafiał, jak czytałem wypowiedzi niektórych to mnie trafiał szlag. Ale z korzystałem z opcji ignoruj (bo nic innego zrobić nie mogę), wielu osobom dałem ignora i lepiej mi się czyta forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam witaminki B, mi na paznokcie świetnie podziałały :smile:

dzięki , ale łykałam już wszystko: skrzypowite, biotebal, witamin complex etc. wszystko przez te psychotropy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcąc wprowadzić gloryfikowaną przez ciebie ANTY-OT nazi polityke bana by musiało dostać większość aktywnych forumowiczów,przez co foro by wymarło : D.

bez kitu bez ot to foro by zdechlo bo 90 pro userow modzi by musieli wypierdolic :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcąc wprowadzić gloryfikowaną przez ciebie ANTY-OT nazi polityke bana by musiało dostać większość aktywnych forumowiczów,przez co foro by wymarło : D.

bez kitu bez ot to foro by zdechlo bo 90 pro userow modzi by musieli wypierdolic :)))

Ale taki OT przez kilka stron to już przesada. A niektórych nawet nie za OT powinni stąd wyrzucić, więc w sumie niegłupi pomysł, ważne, że by ich nie było :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kompletnie nie chodzi o offtopy, bo tego trudno uniknac, gdy podchodzi sie do danego miejsca luzno, a o atmosfere, pomiatanie soba i cala mase nieprzyjemnych pyskowek, docinek i cala te reszte niefajnych sytuacji, i kazdy jakby przyjal, ze spoko, tak ma byc, niech sie wszyscy tutaj napieprzaja wzajemnie. Przychodzi jakas, prawdopodobnie mila i wartosciowa, dziewczyna na forum, przedstawia sie, a jakis pozal sie borze jegomosc z miliardem postow przychodzi i pisze - co za glupie costam do niej na dzien dobry, nawet bez zwyklego hej. Nawet cienia, drobinki kultury osobistej, no nic. I ze strony forum tez nic, zero reakcji swiata, po prostu wyladowac na kims swoja frustracje obrzucic gownem itp. Jest na to przyzwolenie tutaj. I oczywiscie taka osoba wiecej tu nie przyjdzie, a obstawiam, moze nieslusznie, ale watpie w te nieslusznosc moja, ze bylaby jakis miliard razy bardziej wartosciowa od osoby piszacej takie rzeczy.

 

Wyzwiska, obelgi, ublizanie sobie, generalnie rozne epitety, uwagi, chamstwo - to na tym forum po prostu dostrzegam i nie ma w tym nic przyjemnego. Pewnie bym sie nie produkowal, bo i tak z tego nic nie przyjdzie i nic sie nie zmieni, a ja tylko bez sensu strace pare minut na walke z wiatrakami, gdyby nie to, jak duzy potencjal by pomagac ludziom, ktorzy tego potrzebuja, ma to miejsce. Moze zrobic cos naprawde dobrego, byc cennym miejscem ludzi, ktorzy moga tu dzielic sie swoimi problemami, z fajnymi, madrymi istotami, zaangazowanymi i tworzacymi calkiem fajna spolecznosc, bardzo roznorodna, czasem bardzo, bardzo szczera i prawdziwa w tym wszystkim, ale obrzygujaca sie wzajemnie, co mi przeszkadza bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pomaganiem sobie na odległość to jak ze studiami medycznymi przez Internet. Może się da, lecz to nie to samo. Lepszym lekarstwem jest spotkać się, pogadać, napić, znowu pogadać... Albo wybrać się i uskuteczniać wspólnie(!) jakąś aktywność, ścianka wspinaczkowa, kajaki, rower, spacer. To są najlepsze formy terapii. Zobaczyć się, usłyszeć, dotknąć, uśmiechnąć...

Na forum każdy jest trochę inny niż w rzeczywistości, trochę udajemy, trochę pajacujemy a "papier" wszystko przyjmie. Zupełnie inaczej zachowywalibyśmy się twarzą w twarz. Tylko jak się spotkać? Sam próbuję, ale bezskutecznie. Podrywam elo a ona ma mnie w rzyci, więc pozostaje mi tylko pisanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×