Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

EURO. Ciągle tylko w TV o sporcie na okrągło. Niedługo piłka wyskoczy mi z lodówki. Rzygać się chce. Wszystkie "demoty" również o sporcie i piłkarzach. Ja prdl. Jak w TV nie o TK to o meczach. I jeszcze każdy kanał na który przełączasz same reklamy. Gdybym mogła wywaliłabym z domu telewizor. Niestety nie jest mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EURO. Ciągle tylko w TV o sporcie na okrągło. Niedługo piłka wyskoczy mi z lodówki. Rzygać się chce. Wszystkie "demoty" również o sporcie i piłkarzach. Ja prdl. Jak w TV nie o TK to o meczach. I jeszcze każdy kanał na który przełączasz same reklamy. Gdybym mogła wywaliłabym z domu telewizor. Niestety nie jest mój.

1. Przed meczem nalej do środka trochę wody.

2. Oddal się gdy durny kibic będzie włączał.

3. Jak włączy podejdź i powiedz: "o, zepsułeś".

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak zgadzam się z osobą, której nie cierpię.

 

przeciez to zdrowe - tylko zjeb nie jest do tego zdolny ;]

Wiem. To tylko w kontekście tego natręctwa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :) Przeciez w duzym stopniu sa tu delikatni ludzie szukajacy wsparcia, ciepla i pomocy. Moje pytanie jest takie oto - czemu nikt kompletnie nie reaguje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :) Przeciez w duzym stopniu sa tu delikatni ludzie szukajacy wsparcia, ciepla i pomocy. Moje pytanie jest takie oto - czemu nikt kompletnie nie reaguje?

Bo już nie ma sensu. Tylko się szarpiesz i tracisz energię. Trzeba olewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie brak jakiejkolwiek empatii na tym forum, a w duzym stopniu widze tu wzajemne obrzygiwanie sie wszedzie dookola :) Przeciez w duzym stopniu sa tu delikatni ludzie szukajacy wsparcia, ciepla i pomocy. Moje pytanie jest takie oto - czemu nikt kompletnie nie reaguje?

Hello World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedna osoba oleje, a drugiej bedzie przykro i naprawde to przezyje mocno, a czesc osob po prostu napieprza w prawo i w lewo wylewajac swoja frustracje. Nie rozumiem tego, bo przeciez wiele osob tu bylo krzywdzonych na rozne sposoby, szuka tu pomocy, ciepla i wsparcia, a dostaje po dupie i kazdy macha lapka.

 

Ja postaram sie swoja wrednosc wzniesc na wyzyny i reagowac :)

 

Poza tym malo rzeczy mnie ostatnio wkurza ostatnio, oby trwalo to jak najdluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedna osoba oleje, a drugiej bedzie przykro i naprawde to przezyje mocno, a czesc osob po prostu napieprza w prawo i w lewo wylewajac swoja frustracje. Nie rozumiem tego, bo przeciez wiele osob tu bylo krzywdzonych na rozne sposoby, szuka tu pomocy, ciepla i wsparcia, a dostaje po dupie i kazdy macha lapka.

Z tym da się żyć, a nawet machnąć na to ręką. Mianowicie po co zatruwać sobie myśli odmiennym punktem widzenia, przez dziesięciolecia kreowanym przez odmienną inteligencję, wyobraźnię, doświadczenia etc? Brzmi to jak truizm, ale na w/w osobnicze składowe nie mamy wpływu, tak więc jako ludzie nigdy się nie dogadamy w 100%. A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile: Trochę to zawile opisałam, ale jestem pewna, że rozumisz. :D

 

 

Ja postaram sie swoja wrednosc wzniesc na wyzyny i reagowac :)

Zawsze to próba wybicia się ponad przeciętność, zatem działaj

 

 

Poza tym malo rzeczy mnie ostatnio wkurza ostatnio, oby trwalo to jak najdluzej.

Mnie też :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sympatia do drugiego człowieka to nic innego jak konformizm łechtający ego: "jeżeli on/-a myśli tak jak ja, to musi być inteligentny/-a". :smile:

A co to jest kiedy lubię kogoś, kto nie myśli jak ja, a wręcz ma doprowadzające mnie do szału poglądy na pewne sprawy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×