Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Podobno niektórzy w sen uciekają... :roll:

 

No i rypnęła burza. To już tak dzień w dzień. Ja się pytam, jak się w tej sytuacji dobrze czuć... :time:

Już spokój na zewnątrz, chyba skorzystam i przejdę się z futrzakiem.

Chyba muszę sobie budzik nastawić, żeby nie zapomnieć wziąć antybiola o 9tej, bo jest to wielce prawdopodobne z moim ostatnim nieogarem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a meczu nie ogladacie?

az tak zle z wami jest? :(

Flume na pobudke i dzisiaj pijemy a co , NAJWYZEJ jutro nie bede wiedzial kim jestem :mrgreen::mrgreen:

 

cyklopka, prosze przypomnij mi nazwe filmu z twojego avka bo pamietam ze swietny chetnie jeszcze raz bym ogladnal

juz Cie chyba ostatnio o to prosilem :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, chodziło mi o to, że twardo bronisz swego braku zainteresowania piłką i bardzo dobrze.

Wiem, ale chodzi mi o to, że skoro jest tak ogromne zainteresowanie piłką nożną, a ja się tym nie interesuję, to może niedługo ktoś dojdzie do wniosku, że to jakaś choroba, która dostanie swój numerek w ICD-10. :mrgreen:

Wszak skoro osoba pijąca w trzeźwym społeczeństwie jest alkoholikiem, tak samo osoba niepijąca w społeczeństwie pijaków była by okrzyknięta odmieńcem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem się po wsi i ściągnąłem aktualizację do aplikacji. Teraz już wiem kto ma niezabezpieczone wi-fi. ;)

A na poważnie, ktoś się orientuje co zrobić żeby mieć wi-fi w domu? Chodzi o to że ja niby mam, ale ojciec nie chce podać hasła, twierdząc że go nie pamięta, co jednak nie przeszkadza mu łączyć się z wi-fi z coraz to nowych laptopów i tabletów czy też telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc spamowo dzis konczy sie pobyt w zakopanym

Wracamy dzis do domu,ogulnie jestesmy z dziewczyns zadowolen

Doba wynajecia pokoju kosztuje 42zl ale super obok

dworzec i tesco bylismy wczoraj na krupowkach

na obiedzie i piwku potem jeszcze poszedlem do

tesco po zestaw kibica czli piwko i orzeszki solone

Ogulnie pobyt udany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Pragnę donieść, że z moim dziąsłem lepiej, niestety czuję się fatalnie, strasznie mnie mdli, chyba od antybiola. Chyba będę musiała odstawić... :why: Co robić?

Jeszcze jestem niewyspana, bo mimo zgonu obejrzałam mecz do końca. Potem nie mogłam ze zmęczenia zasnąć, potem młody obudził mnie wracając z koncertu, no i niestety skoro świt niezamierzona pobudka. Jak dziś wrócę z pracy, jak się walnę na wyro... to zobaczymy, czy podrzemię. :roll:

Jakoś się trzymam, bo dziś ostatni dzień w pracy. Mam cichą nadzieję, że urlop będzie mi służył.

 

Pogoda - pt. nie wiadomo o co chodzi - powtórka z poprzednich dni. To nie pomaga. :time:

 

A jak Wy się dziś czujecie?

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×