Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ahoj


Antimatter

Rekomendowane odpowiedzi

Stracona100, a czemu od razu tajemniczy, co tez we mnie tajemniczego? To znaczy chyba wiem co tez masz na mysli, ale uwazam na pewne rzeczy, tez nie bez powodu, ale to tez temat na inna rozmowe, tego tez otwarcie nie przyznam, moze jeszcze, moze gdy sie poczuje tu swobodnie to bedzie latwiej :)

 

agusiaww, empatii chyba mi nie brakuje (co zreszta tez bywalo powodem problemow natury, khm, wszelakiej), pewnie sie uda, chociaz zalezy wszystko od formy, ale jak ktos sie pakuje w toksyczne relacje to nie bedzie litosci i nie bede zbyt subtelny, na to jestem chyba uczulony szczegolnie :) Poza tym na jakies chamstwo, ale jesli komus po prostu zle - czemu mam nie wspolczuc, pewnie w wielu sytuacjach zrozumiem to stworzenie, wiec w porzadku, tu sie wpasuje. O ile nie bylo to nieco sarkastyczne, a ja nie zrozumialem co tez poetka miala na mysli ;-)

 

Co do zazdrosci i wieku - nie wiem ile masz lat, ale wiem, ze budzisz sympatie, tak moja, jak i spolecznosci tu, to sie dostrzega, do tego widac od razu intelekt na poziomie grubo powyzej sredniej - na tym sie skup, wiek to w gruncie rzeczy tylko przewaznie dwie cyferki.

 

Swoja droga jesli zjada Cie ciekawosc co tez ja tu robie i z czym sie zmagam, no to jestem gotow chyba prywatnie Ci to powiedziec, to nie jest jakas wielka tajemnica, po prostu raczej sie tego wstydze, zeby tak od razu na dzien dobry zakrzyknac z czym mam problem, o :)

 

Ḍryāgan, zazdrosc jest super, jesli nie przekracza sie pewnych granic. Zachowujac dobry smak i zdrowy rozsadek to zazdrosc, taka zwlaszcza w relacjach miedzyludzkich, moze nas pchac do przodu, budowac cos fajnego, pokazywac nieobojetnosc i tak dalej. Zazdrosc tez moze byc piekna :)

 

Carica Milica, calkiem sluszne podejscie, trzymaj sie tego, ja wiem, ze warto. Nawet jesli moje wlasne doswiadczenia nieco temu przecza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesli sam wiesz, ze to problem u Ciebie, to inny temat oczywiscie, ja relacje mialem w tym zakresie, khm, powiedzmy, ze tak w miare zdrowe, no i gdy byly takie momenty, gdy wyczuwalem te zazdrosc czulem sie znakomicie. Budowalo, dawalo fajnego kopa w stylu - o łaaał, jednak jej zalezy, ale to oczywiscie moze stac sie niezdrowe, wtedy to nic milego, wiadomo.

 

Czy jest sie czego wstydzic, czy nie ma - nie wiem, moze tak na zdrowy rozsadek nie, skoro jestem w takim gronie, ale jednak sie wstydze, no i co ja poradze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Wydajesz się być serio tajemniczy, ale zarazem pozytywny zarazem patrząc na avatar. A przynajmniej takie mam wrażenie. Plusik też za empatię.

 

Odnośnie problemów to tutaj ludzie potrafią mówić o bardzo, bardzo prywatnych sprawach, bo przecież w internecie jest łatwiej się żalić np. osobom nieśmiałym, ale anonimowość ma na ten fakt duży wpływ między innymi. Tak czy siak nikt Cię nie zmusza, żebyś to zrobił od razu. Jeśli polubisz forum i posiedzisz tu trochę możesz napisać o kłopotach dopiero wtedy.

 

Dobre seriale? Może jakieś przykłady? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!

 

Wiewiórki mi doniosły, że ktoś się pode mnie podszywa. Okazało się, że nowy forumowicz jest lepszym wcieleniem krecika, niż ja kiedykolwiek mógłbym być. Dlatego postanowiłem schować się do pudełka i odstąpić swoje pierwotne wcielenie koledze, który najwyraźniej jest bardziej sympatyczny ode mnie.

 

Antimatter, czyżby powrót szowinistycznego knura ahooja?

 

Druid, jako ze kompletnie nie wiem co poeta ma na mysli to chyba nie :) Malo we mnie szowinisty, blizej do tego takiego drugiego bieguna
W takim razie przepraszam za pomyłkę - na forum był użytkownik ahoj o podobnym do Twojego awatarze i wyrażał poglądy potencjalnego gwałciciela.

 

Hej druidko-niewidko :D Polubiłem Cię i myślę, że jesteś bardzo fajną i dobrą dziewczyną. Obraziłaś się na mnie, bo powiedziałem że nie lubię kiedy dziewczyna jest bardzo doświadczona i była w wielu związkach. No ale żeby robić ze mnie gwałciciela? Musiało zaboleć... Nie przejmuj się. Każdy ma swoje zdanie, swoje poglądy, swoje opinie i nie można sobie brać wszystkiego prosto do serca. Miłego niebytowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobrze, ze tajemniczy, dla mnie to calkiem wygodne pewnie, choc wolalbym umiec byc bardzo otwarty. Na razie to daleko przede mna, ale zmierzam w tym kierunku, staram sie pracowac nad soba :)

 

Seriale? No sporo tego, glownie z US i UK, mialbym wymieniac? :) Naprawde tego niemalo, obecnie to zaczyna sie nowy sezon Raya Donovana to pewnie zaczne, a skonczylem ogladac Gomorre. Czyli tak dosc samczo, ale bywa z tym roznie.

 

Co do podszywania sie - czlowieku, musiales zrobic tu niebywala furore, nawet przez prywatne wiadomosci dostawalem cos w stylu, ostatni raz nawet dzis - ale przyznaj sie, ze jestes Ahojem :) Moja wina, ze krecik mowi ahoj? Tak czy inaczej - dzieki za cieple slowa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×