Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a odważę się spytać...

Jeździ ktoś tu może na rowerze? W sumie to nie wiem po co to piszę, bo cierpię na nerwicę lękową i FS i taka jazda z kimś obcym pewnie wywołała by u mnie różne lęki ale cóż, trzeba coś robić w tym kierunku.

Może ktoś był by chętny wybrać się na rower? Często po nocy jeżdżę w lasku wolskim i tak samemu to strach...A poza tym to w grupie raźniej... Z tym że szukam tu osób dla których trasy 40-50km to nic strasznego :smile: ...i dodam że jestem raczej małomówny... pozdro

 

No w sumie to ja jeżdżę na rowerze :)

I szukam towarzysza(-szki), który by stawiał poprzeczkę wyżej niż wycieczka nad Wisłą na Salwator i z powrotem. Samej mi tak jakoś dziwnie jeździć po okolicach Krakowa ;)

Tylko od razu mówię, że zasięg rowerowy mam całkiem sensowny i np. do Ojcowa czy w dolinki pojadę, ale po nocy na łeb na szyję w Lasku Wolskim zjeżdżać nie będę. Do tego jednak facet jest potrzebny ;)

No i jeszcze w upalne dni to bladym świtem bym wolała jechać, bo w południe to do niczego się już nie nadaję, najwyżej do zdychania w cieniu :)

 

No i też, żeby była jasność, potrzebuję tylko towarzystwa na rower. Życiowego towarzysza już mam :)

 

To jakbyś ewentualnie chciał spróbować, to daj mi jakiś namiar na siebie na priva to się jakoś dogadamy. Tak sobie myślę, że można wyruszyć razem, a jakby się okazało, że jednak jest niefajnie to wrócić osobno i tez będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tutaj nowa. mam pytanie czy jest tu ktos kto mialby czas i checi spotkac sie w najblizszym czasie i pogadac, jedyne czego oczekuje to wymiana doswiadczen o tym jak sie zyje z nerwica i jak mozna sobie z tym dawac rade, nie zdecydowalabym sie na uczestniczenie w jakims zlocie czy cos tego typu w moim przyapdku wchodzi w gre tylko spotkanie jeden na jeden pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraków naprawdę jest cudownym miejscem xD wczoraj postanowiłam sobie, że dość psychologizowania, odpuszczam sobie...i co by się oderwać od przemyśleń poszłam do teatru. i wiecie co? okazało się, że sztuka jest przedstawiana przez ludzi z problemami psychicznymi w ramach terapii prowadzonej przez psychologów, wspomagana przez psychiatrów. myślałam,że padnę ze śmiechu jak zobaczyłam ulotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje

 

[Dodane po edycji:]

 

no wlasnie zrobmy jakies spotkanie w krakowie jakiegos zlota miejscowych i zamiejscowych gdzies na miescie w jakims pubie, kto chetny ? niech sie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, dawno tu nie byłem. Będę się próbował przebic pomału przez to forum :) Tymczasem mam prośbę, szukam osoby która była, lub wybiera się na terapie na Lenartowicza, mam parę pytań.

Jeśli ktoś potrzebuje porozmawiać (niekoniecznie o Lenartowicza) to prosze o wiadomość, będzie mi bardzo bardzo przyjemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna myśl :!: Spotkajmy się i spędzmy razem choć jedno popołudnie :arrow: tyle osób powyżej pisze że nie ma się zkim spotkać... a my przecież mamy tyle wspólnych tematów ;)

 

Kto pierwszy rzuci jakimś konkretnym terminem? :?:

 

i jeszcze ps. do samotnych... może to niezbyt oryginalne, ale ja szukam pocieszenia w internecie :D : np

http://mkontakt.pl/

http://www.randkowa.pl/

http://www.zapoznanie.pl/

i szukam jeszcze jakiś innych portali bo dopiero zaczynam, cieszy mnie to bo "poznaje" dużo osób w krótkim czasie, mam pełną kontrolę nad tym z kim gadam i mogę sobie spokojnie przemyśleć co gadam :P (co takim jak ja chorym na nerwicę baardzo sprzyja :lol: ) i oszczędza mi nerwów, stresu, kolejnych lęków związanych z wyjściem, dojechaniem gdzieś, byciem z kimś nowym itd , ząś jeśli ktoś mnie zirytuje :twisted: mogę po prostu przycisnąć duży przycisk w obudowie kompa :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Oh, dawno tu nie byłem. Będę się próbował przebic pomału przez to forum :) Tymczasem mam prośbę, szukam osoby która była, lub wybiera się na terapie na Lenartowicza, mam parę pytań.

Jeśli ktoś potrzebuje porozmawiać (niekoniecznie o Lenartowicza) to prosze o wiadomość, będzie mi bardzo bardzo przyjemie.

 

Hej Oxt! Właśnie się zapisuje na Lenartowicza ... ty już pewnie chodzisz??? jak jest? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×