Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie już z domciu . Wróciłam wczoraj wieczorem , tym razem nie spóźniając się na pociąg (!) Dowiedziałam się co u Was , czytając spamową . Płatku Róży , przyjmij same serdeczności ode mnie (spóźnione ale szczere życzenia ) . Carica - trzymam kciukasy!!! Purpurowy , zazdroszczę Ci wyjazdu na Woodstock .

Myślałam o Was ciepło , zgodnie z temperaturą za oknami . Mnie ten tydzień , który się rozciągnął na 10 dni upłynął na pracy w straszliwie zarośniętym ogrodzie ( koszenie trawy i pakowanie jej do 120 litrowych worków ); wspomnieniach z dzieciństwa (spotkanie z przyjaciółmi) ; paleniu i raczeniu się alkoholem w rozsądnych ilościach , szukaniu miejsca z chłodkiem . :smile::smile::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam kilogram czereśni , przyszedł sąsiad i powiedział-koło Altiego jest stoisko z czereśniami z napisem "Czereśnie bez robaków" ; no i pospiesznie otworzyłam czereśnie , którą miałam właśnie połknąć...w środku wił się biały robak , a fe!!! Zjadłam kilogram czereśni z robakami , już mi niedobrze :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ranne ptaszki :mrgreen:

 

rolosz, czołem przystojniaku. Co taki dżentelmen jak Ty, robi w tym miejscu o tej porze? :D

Tak się napaliłem w nocy, że aż forum przestało mi działać :P

 

Carica Milica, Trzymam kciuki!! O mnie kiedyś też wykładowca zapomniał. Pani z dziekanatu po niego dzwoniła, a on przyjechał z jakimś 3 godzinnym opóźnieniem i ze zdziwionymi oczyma się zapytał: "To ja mam dziś z Państwem egzamin?".

 

Zjadłam kilogram czereśni z robakami , już mi niedobrze :zonk:

Naturalne białko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, w forum się w nocy zawiesilo, a ja czekałam na jakieś gorące rozmowy. :why:

 

Martyna rozpaliła moją wyobraźnię :D Już jej odpisałem na posta, żeby trochę poświntuszyć a tu klops- forum brak :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Moim zdaniem forum na noc się nie zawiesza samo, tylko z premedytacją jest zamykane. :pirate:

 

A mi dzień zaczął się dziś wesoło od wizyty u dentysty. Nie mogłam spać od tego napuchniętego bolącego dziąsła, elugel nie pomógł, więc nie pozostało nic innego tylko lecieć po pomoc. No i co - masakryczny stan zapalny w kieszonce. :bezradny: Jutro do kontroli, czy antybiol potrzebny. Wyczyściła mi, założyła lekarstwo, tampon zagryzłam coby nie łykać krwi i poszłam do pracy. Jednakowoż wróciłam, bo zaczęło tak boleć ( dentystka uprzedzała, że dziś będzie masakra), że ło matko. Nafaszerowałam się przeciwbólowymi i może dojdę do siebie i pójdę do roboty za chwilę. Nie wiem, zawroty mam od tego razy dwa, dobrze że nie jest gorąco.

 

Carica Milica, I co, doczekałaś się,wszystko si?

 

mirunia, Kochana jest już trochę lepiej, rozkręciłaś się?

 

Karolina66, No bo czereśnie i wiśnie zjada się w całości, aby nie łapać nerwa z powodu robali. ;)

 

rolosz, A ja Ty się dziś czujesz, trochę mocy jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Karolina66, Dziękuję, naćpałam się przeciwbólowych i nawet pierogi zjadłam. :smile:

 

mirunia, Och zazdroszczę zakupków pyszności wiejskich. Mam nadzieję, że w piątek uda mi się pojechać na ryneczek. :105:

 

Purpurowy, Spytaj się może Cyklopki, co jest najlepsze bez recepty.

 

Carica Milica, No to już z górki. :great:

 

 

Wróciłam do pracy, jak środki zaczęły działać, swoje zrobiłam ( nie wiem jakim cudem , bo w krótkim mailu zrobiłam kilka literówek :shock: i język mi się nawet plątał) i teraz zalegam.

Muszę jednak się za jakiś czas ogarnąć, bo nikogo nie ma i będzie trzeba wyjść z psem, przy okazji zrobię zapas prochów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce iść do szkoły policealnej od września

mam do wyboru

asystentka stomatologiczna albo technik sterylizacji medycznej

oba kierunki trwaja rok

jest jeszcze kurs pomocy stomatologicznej który trwa 30 godzin i kosztuje 1100zł

 

co wybrac? doraźdzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no a co on wyprawia, że "aż tak"?

Jak coś pójdzie nie po jego myśli to klnie, a potem beczy. Parę razy się z kimś pobił, ale nie on jeden. Ogólnie tylko to, że ma teksty trochę nie na miejscu. Serio. A oni chcą z niego zrobić psychicznie chorego potencjalnego bandziora.

 

Aktualnie mam wszystko pod kontrolą, jego mama sama się ze mną skontaktuje, bo mi ufa.

 

Może sobie terapeutka mówić, że się identyfikuję z jednostkami odrzuconymi przez kolektyw, ale takie są fakty, że mamy wspólnych wrogów, więc musimy sobie pomagać. Wiecie o ile się zdrowsza czuję wiedząc, że mam prawdziwych wrogów, a nie urojenia? I możecie sobie mówić, że mnie wzięło na ratowanie świata, ale pomyślcie, czy on dla swojej mamy nie jest całym światem?

 

Lusesita Dolores, fajnie, że chcesz iść, szkoły policealne rządzą :mrgreen: Asystentka stomatologiczna wydaje się przydatną profesją.

 

Dobra, lecem do klientki, potem pewnie do was zajrzę, dobrego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no własnie.. też tak mi sie wydaje... że mam wiekszą możliwość pracy w gabinecie stomatologicznym bo jest ich wiecej.

ale teraz mam pytanie czy lepiej iśc do tej szkoły rocznej czy lepiej zapłacic wiecej i zrobić ten kurs 30-godzinny??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×