Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko do osób które podróżują (mi się niestety dotąd to nie zdarzało, więc nie wiem)

Czy gdybym chciał kupić bilet na pociąg z dworca centralnego w Warszawie, do miasta X, to mogę kupić ten bilet tylko na dworcu centralnym w Warszawie, czy mogę też u siebie na najbliższym dworcu PKP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ranne ptaszki :mrgreen:

 

Piję kawkę i się zastanawiam, co zrobić z tak słonecznie rozpoczętym dniem.

To u mnie bardzo podobnie.

 

Mam pewną listę zadań na najbliższe dni/tygodnie, aczkolwiek zawsze może się skończyć na maratonie serialowym z czekoladą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Siedzę w ferworze walki w pracy, teraz chwila przerwy na herbatkę i ciastko owsiane.

Pogoda zmienna, wyskoczyłam w cienkiej sukience, a jak chmury przyszły to szczękałam zębami... ;) grunt, że temperatura fajna.

Dziś ciut lepiej się czuję, zapewne dzięki temu, że musiałam się zmobilizować do roboty.

Co do dostępności forum - chyba wyłączają teraz co wieczór, z tym że wczoraj nie było już o 21ej. Spodziewajmy się, że niedługo będziemy się kontaktować tylko np. 15.35-16.15. :D

 

Życzę miłego poniedziałku, pracusiom owocnego dnia, a luzakom przyjemnie spędzonego czasu!

 

A tak w ogóle STO LAT STO LAT Plateczkowa! Dziś Twoje urodzinki, życzę Ci jak najwięcej tych dobrych dni, całego pakietu różnych przyjemności, żebyś miała nadal dużo siły w gorszy czas, zdrówka, niech kolejny rok obfituje w atrakcje, które nadają smak życiu, nowych przygód w świecie zapachów,niech praca Ci służy, a miłość kwitnie!!! Wszystkiego najlepszego Kochana!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia, Ḍryāgan, Kochani dziekuje serdecznie za zyczenia :**********tumblr_lpvce9yevU1qf7ikto1_500_large.jpg

 

Ja musialam rano podjechac do UM bo mi sie konczy doplata do czynszu , dopytalam sie czy cos jeszcze mi sie nalezy w tej kwestii i pani mi wyliczla ze kilka groszy sie nalezy wiec wzielam papiery i musze wypelnic i odwiezc.

 

mirunia, Kochana tule Cie w niedoli :******** ja cala noc mialam w glowie karuzele , no masakra jakie lęki mnie chwycily z tego powodu. Nie wiem juz czy mi siada krazenie bo mam te zawroty jak sie przewracam z boku na bok i pozniej mnie trzymaja ... Czy to blednik czy kregoslup. We srode ide do kontroli do lekarki to jej o tym powiem.

Dramatish :hide: mowie Ci .

 

kosmostrada, Kochana no wlasnie nie dalam rady Ci odpisac na wiadomosc bo forum kaput :o :******** Ciesze sie ze dzis lepiej!

U mnie tez chlodniej , bylam w bluzezczce bawelniaczkowej i dzinach oraz w kolnierzu bo sie bujalam jakbym po okrecie szla.

 

Ḍryāgan, mam nadzieje ze dasz rade w pracy i ze nastroj C i pojdzie w gore!Tego Ci zycze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja również dołączam z najlepszymi życzeniami z okazji urodzin - życzę Ci

pozytywnego spojrzenia w przyszłość, spokoju, zadowolenia w codzienności, miłości, przyjaciół prawdziwych, którzy zrozumieją Twoje

problemy i potrzeby...spełnienia marzeń najskrytszych!!!

 

Kamilko, nie było info na fb dot.Twoich urodzin :mhm:

 

 

Pozdrawiam Spamowiczów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×