Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, robaczki miłem, w ten dzień upalny :mrgreen: Czuję, że powoli się zmieniam w jakąś bliżej nieokreśloną rozpuszoną masę; z drugiej strony - kiedy ma być gorąco, jak nie teraz? ;) Trzeba tylko wystawić jakieś poidełko dla ptaków. No i pochwalę wam się, że w poniedziałek idę na rozmowę o pracę :smile: Proszę o trzymanie kciuków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, No zobacz jak to jest. Wczoraj byłeś w kompletnym dole, a dziś możesz jechać w super towarzystwie na fajną imprezę! Czyż nie warto żyć? :105:

 

takie tam, Kciukasy będę trzymać!

 

mirunia, Brawo za balkon, ja ogarnęłam łazienkę, jestem z siebie dumna. ;) Też przymierzam się do meczu.

 

Oj chyba nie chciałabym mieć przystojnego lekarza, mogłoby mnie pozbawić mowy, albo miałabym głupawkę... ;)

 

Chmurzyska przyszły, gorunc nadal, ale chociaż nie praży słońce, może pierdyknie burzą... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziękuję :smile:

 

Purpurowy, jedź z Caricą, będzie wam wesoło z pewnością (czego wam zresztą życzę) :smile:

 

Idę pod prysznic, ale wrócę plotkować :P

P.S. Wierzycie, że sny mają znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej nie zapamiętuję snów, ale te zapamiętane zawsze (najczęściej?) mają część wspólną.

Napisałaś "z przymrużeniem oka" i spodziewałem się jakiegoś żartu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio ;)

 

Upał straszny. Wypełzłam do południa do miasta i sił nie miałam, żeby wrócić, tak gorąco. A jak już wróciłam to padłam spać na 2h :bezradny:

A zaraz trzeba się ogarniać i znowu wypełznąć, ale na szczęście pociąg którym jadę jest klimatyzowany 8) a pod wieczór już się zrobi chłodniej jak będę ze znajomymi na piwku siedzieć :mrgreen: przynajmniej mam taką nadzieję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, w tej szkole już raczej nie. A już na pewno nie ktoś, kto mu będzie wycierał nóżkę, kiedy wpadnie w kupę*, a potem puszczał teledyski na telefonie i słuchał jak ładnie opowiada o Eminemie.

 

*dosłownie i w przenośni :pirate:

 

Jednak ta płyta to będzie super prezent (same przeboje, poszłam w ciemno do sklepu jakbym wiedziała, że ją tam znajdę). Pewnie odbiorą świadectwo w tygodniu, a tam taka "nagroda". Będzie pamiętał, że ktoś go słuchał i że ktoś go bronił :105:

 

takie tam, sny mówią nam o tym, co dla nas ważne.

 

Ja chyba zjem jedzenie i zrobię mały spacer typu Rossmann i z powrotem :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie podoba mi się to :? Terapeutka też ostatnio mnie przycisnęła w sprawie stosunków międzyludzkich i reakcji na różne bodźce. Heh, dobrze, że do psychiatry nie muszę na razie iść - zapas dropsików jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nie chcę wtrącać się, ale to świetny pomysł, tym bardziej, że nie masz lęku komunikacyjnego. Pomijam już inne pozytywy takiego wyjazdu :lol:

Już zaczęliśmy ustalać szczegóły na FB. ;)

Gratuluję.

 

Ja się nie przyłączę, bo z zespołów występujących 4 widziałam, reszta mnie w najmniejszym stopniu nie interesuje.

 

Dolałam odrobinę białego wina do kurczaka, ale był fajny i miękki. Dużo mięsa zjadłam i marchewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×