Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam Was kochani i normalnie widze siebie.

Jestem po badaniach krwi wymazu języka, USG tarczycy i węzłów, poziomu B12, helico i konsultacji laryngologa. Z polipem w nosie nauczyłem sie żyć dzięki Wam. Jednak dzisiaj w TV objawy miażdżycy - bóle nóg i problemy z chodzeniem. Cóż mam to od lat rzekomo od kręgosłupa. Jednak lampka sie zapaliła.

Gorsze jest to ze rzeczywiście takie choroby jak artretyzm, cukrzyca, miażdżyca są silnie skorelowane ze stanem emocjonalnym. Nerwicowych wiadomo jaki maja stan emocjonalny.

Oczywiście na tapecie non stop choroba jelita - wiadomo jaka.

Ech, reszta życia niby ok, ale ta hipochondria rujnuje świat. Ludzie prawdziwie chorzy lepiej żyją .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymyślam, w moim przypadku jestem przekonany ze cos mi dolega. Mam fascykulacje na calym ciele.. . Bardzo mocne, z lewej nogi nie wstane z przysiadu a z prawej wstane. Dzisiaj mam depresje na calego, az mam glupie mysli zeby sie od tego uwolnic... . Emg dopiero we wrzesniu... .

 

Nie raczej nie bede rozmawial z dziewczyna na ten temat. Nie zrozumie mnie chyba, a predzej sie poklocimy. Nikt procz Was mnie nie rozumie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymyślam, w moim przypadku jestem przekonany ze cos mi dolega. Mam fascykulacje na calym ciele.. . Bardzo mocne, z lewej nogi nie wstane z przysiadu a z prawej wstane.

 

Ja tam z żadnej nie wstanę.

 

Słuchajcie, boję się, że mam raka języka :( Obejrzalam zdjęcia raka języka tez tam mieli czerwone płaskie plamy. Ta jedna plamka mnie niepokoi, jakby wytarty język w jednym miejscu. Jest mi już słabo jak mam isć do lekarza i że biopsję mi zrobią. To naprawdę mnie zaniepokoiło.

Zwłaszcza że płuczę Dentoseptem a to nie schodzi, nie blednie- i już w glowie jedno. Wykonczę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam lekką jazdę na chorą wątrobę, bo mnie czasem coś po prawej stronie zakłuwa czasem. W kwietniu miałem USG robione, w marcu próby wątrobowe - wyniki wzorcowe, ale oczywiście niepokój pozostał. Wiadomo mam przerzut z jelita, mimo dobrego wyniku kolonoskopii sprzed miesiąca. Chuj z tym, że mam skrzywiony kręgosłup w prawą stronę i takie kłucia to norma, skoro w myślach rodzi się kolejny katastroficzny scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexandra, a wpisz sobie w google "jezyk geograficzny" ja mam takie cudo. I tez mam raz plamy utrzymujace sie raz jakies inne dziwne rzeczy i to nie jest nic groznego, poczytaj. Byc moze to od alergii? Ja jak zjem truskawki albo orzechy to od razu mi wyskakuje plama. A rak jezyka to raczej bylby jakis guz albo guzkowata plama o dziwnych brzydkich barwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się strachacie raka to jedzcie jakieś produkty, które są znane z zapobiegania nowotworom. I pijcie herbatę. Ona ma dużo antyoksydantów i jeszcze działa antybakteryjnie (dlatego nie trzeba po niej myć zębów np. przed pójściem spać) :mrgreen:

Oczywiście wszystko z umiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lipca jade na wakacje i mam nadzieje ze do tego czasu juz nic nie wymysle. Chyba ze moj ganglion :-)

ja też tego dnia jadę ale na razie źle to widzę bo od 4 dni wróciła ta menda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×