Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy nie pociągam swojego męża?


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa przyszlas na forum z problemem, ktorego na poczatku nikt nie bagatelizowal. Niestety w dalszej rozmowie zaczelas sie przechwalac i wywyzszac , a nastepnie wysmiewac i ponizac. Jakiej reakcji sie spodziewals? Ludzie tutaj sa czuli i wrazliwi ale takze czesto nie bez powodu przewrazliwieni. To nalezalo przewidciec.

 

Osobiscie zycze Ci wszystkiego dobrego i gratuluje udanego zwiazku i awansu spolecznego, aczkolwiek nie popieram zachowania.

 

Dlatego wielu osobom, w tym i mnie sie to nie podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skąd. One wszystkie czują, że przerastasz je o lata świetlne. To nie jest Twoja liga do jakichkolwiek dyskusji. (Moja również nie - choć moją obecną partnerkę poznałem na tym forum.) Niepotrzebnie się wkręcasz. Wyluzuj.

 

Skoro nie ta liga, to i nie to forum? No bo tak mozna wnioskowac z Twojej wypowiedzi. Kto kogo przerasta? Iwaa nas? ale w czym? Że ma meża starszego 16lat, który jest profesorem? Tzn uważasz , że my tego zazdroscimy? Ja osobiscie nie chciałabym miec meża o tyle lat starszego od siebie i wykładowce. Każdy ma swoje priorytety i co innego jest dla niego atrakcyjne i fajne.

Natomiast ludzie sie oburzyli tym, ze iwaa zaczeła traktowac z góry, smiac sie z czyjejs choroby i traciła cynizmem opisujac niektorych studentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skąd. One wszystkie czują, że przerastasz je o lata świetlne. To nie jest Twoja liga do jakichkolwiek dyskusji. (Moja również nie - choć moją obecną partnerkę poznałem na tym forum.) Niepotrzebnie się wkręcasz. Wyluzuj.

 

Skoro nie ta liga, to i nie to forum? No bo tak mozna wnioskowac z Twojej wypowiedzi. Kto kogo przerasta? Iwaa nas? ale w czym?....

W logice rozumowania i sile argumentów. Niestety do betona żaden argument nie dociera.

O tym, że agusiawww jest cebulą nadinterpretującą wszelkie wypowiedzi pisałem już dawno.

Czep się kogoś innego, bo nie chce mi się z Tobą gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Co do idealizacji meza - nawet moj psycholog uznal, ze jest ona na tyle nieszkodliwa, bo maz nie wyrzadza mi zadnej szkody. Nie idealizuje osoby patologicznej, idealizuje (acz nie do konca, bo zauwazam wady) osobe, ktora jest dla mnie dobra.

Co wiecej - wady meza nie maja raczej wplywu na jakosc malzenstwa.

Skoro psycholog tak stwierdził, to dobrze. Napisałam o tej idealizacji, bo wg mnie jest ona niezdrowa.

 

9. Co do moich kompleksow i niedojrzalosci emocjonalnej - na samym poczatku o nich napisalam i niczego nie ukrywalam, nie rozumiem wiec oburzenia.

Z mojej strony nie było oburzenia. Wielu ludzi ma kompleksy. Po prostu uważam, że powinno się nad nimi pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skąd. One wszystkie czują, że przerastasz je o lata świetlne. To nie jest Twoja liga do jakichkolwiek dyskusji. (Moja również nie - choć moją obecną partnerkę poznałem na tym forum.) Niepotrzebnie się wkręcasz. Wyluzuj.

 

Skoro nie ta liga, to i nie to forum? No bo tak mozna wnioskowac z Twojej wypowiedzi. Kto kogo przerasta? Iwaa nas? ale w czym?....

W logice rozumowania i sile argumentów. Niestety do betona żaden argument nie dociera.

O tym, że agusiawww jest cebulą nadinterpretującą wszelkie wypowiedzi pisałem już dawno.

Czep się kogoś innego, bo nie chce mi się z Tobą gadać.

 

Ty sie skupiles na logice i sile argumentow, a ktos inny na ich tresci.

 

Mnie tez sie nie chce gadac z betonem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie skupiles na logice i sile argumentow, a ktos inny na ich tresci.

nie rozumiem

 

 

od pieciu minut probuje to przyswoic i... nie wychodzi

 

hahaha :lol: serio tego nie rozumiesz? :hide:

To ja juz nic nie poradze na to, że ktos ma problemy z rozumowaniem.

 

NN4 napisal ze iwaa nas przerasta ze swoja inteligencja gdyz była mocna w swoich argumentach, ale nie zauwazyl, ze ludzie skupili sie na jej przekazie, innymi slowy na tym, co pisała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie skupiles na logice i sile argumentow, a ktos inny na ich tresci.

nie rozumiem

 

 

od pieciu minut probuje to przyswoic i... nie wychodzi

 

hahaha :lol: serio tego nie rozumiesz? :hide:

To ja juz nic nie poradze na to, że ktos ma problemy z rozumowaniem.

 

NN4 napisal ze iwaa nas przerasta ze swoja inteligencja gdyz była mocna w swoich argumentach, ale nie zauwazyl, ze ludzie skupili sie na jej przekazie, innymi slowy na tym, co pisała

 

Do przerastania nie zamierzam sie odnosic, odniose sie do jednej rzeczy.

 

NN4V ma racje i na pewno nie ma problemow z rozumowaniem, a na pewno nie w tym przypadku.

Masz problemy z odroznianiem tres i i formy wypowiedzi.

Tresc = argumentacja wlasnie.

Forma = sposob prezentacji argumentow, zwiazany z szeroko pojeta retoryka.

Jesli mnie nie wierzysz - zajrzyj do jakiejs ksiazki, nie masz racji.

Logika jest zwiazana z trescia i sila argumentow. Z TRESCIA wlasnie. Z przekazem.

Retoryka ze sposobem ich prezentowania i wyborem figur retorycznych.

 

Nie zrozumialas i go obrazilas.

Az przykro na to patrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V ma racje i na pewno nie ma problemow z rozumowaniem, a na pewno nie w tym przypadku.

Masz problemy z odroznianiem tres i i formy wypowiedzi.

Tresc = argumentacja wlasnie.

Forma = sposob prezentacji argumentow, zwiazany z szeroko pojeta retoryka.

Jesli mnie nie wierzysz - zajrzyj do jakiejs ksiazki, nie masz racji.

Logika jest zwiazana z trescia i sila argumentow. Z TRESCIA wlasnie. Z przekazem.

 

Nie bede sie tu spierac , bo nie zagłebiam sie w takie rzeczy. Byc moze masz racje.

 

Nie zrozumialas i go obrazilas.

Az przykro na to patrzec.

 

Mnie jest równiez bardzo przykro, że nie zauwazyłas jak on nazywa mnie i innych w tym watku betonem.

Naprawde mnie rowniez przykro na to patrzec

 

 

Retoryka ze sposobem ich prezentowania i wyborem figur retorycznych.

NN4V ma racje i na pewno nie ma problemow z rozumowaniem, a na pewno nie w tym przypadku.

Masz problemy z odroznianiem tres i i formy wypowiedzi.

Tresc = argumentacja wlasnie.

Forma = sposob prezentacji argumentow, zwiazany z szeroko pojeta retoryka.

Jesli mnie nie wierzysz - zajrzyj do jakiejs ksiazki, nie masz racji.

Logika jest zwiazana z trescia i sila argumentow. Z TRESCIA wlasnie. Z przekazem.

Retoryka ze sposobem ich prezentowania i wyborem figur retorycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha serio tego nie rozumiesz?

serio nie rozumiem

To ja juz nic nie poradze na to, że ktos ma problemy z rozumowaniem.

:))))

NN4 napisal ze iwaa nas przerasta ze swoja inteligencja gdyz była mocna w swoich argumentach, ale nie zauwazyl, ze ludzie skupili sie na jej przekazie, innymi slowy na tym, co pisała

boziu czemu mi to robisz

 

 

edit: moje opoznienie niszczy wszystkie kursy pkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pasuje. Zacytuje tylko Twoje slowa.

 

"To ja juz nic nie poradze na to, że ktos ma problemy z rozumowaniem.

 

NN4 napisal ze iwaa nas przerasta ze swoja inteligencja gdyz była mocna w swoich argumentach, ale nie zauwazyl, ze ludzie skupili sie na jej przekazie, innymi slowy na tym, co pisała"

 

"Ty sie skupiles na logice i sile argumentow, a ktos inny na ich tresci."

 

 

STANOWCZO COS TWIERDZISZ, PO CZYM....

 

 

"Nie bede sie tu spierac , bo nie zagłebiam sie w takie rzeczy. Byc moze masz racje"

 

.... ZAPRZECZASZ SAMA SOBIE.

 

I to nie jest jedyna rzecz, ktorej nie zrozumialas w tej rozmowie.

 

Nikt nie chce Cie osmieszac. Sama to robisz, bo jestes krzykliwa, a niestety nie rozumiesz wielu rzeczy, robisz szum, a potem wychodzi glupio jak powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam jeszcze mowil, ze moj maz ma zly stosunek do studentow.

Bo ma wlasnie TAKIE egzemplarze przed soba.

Mowia duzo, sensu w tym zero. Potem sie kloca: a tego nie bylo w zakresie (a bylo) , a dlaczego pan o to pyta, ale to jest niepotrzebne, a po co mi to wiedziec, a po co mi nieobowiazuja ustawa, przerost formy nad trescia.

 

Ja mam alergie na ludzi nadmiernie krzykliwych, zwlaszcza gdy za krzykliwoscia nie stoi...nic w glowie. Pustka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwaa nie przecze sama sobie, trudno pojac tobie , elo, ze ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia, Wy zas skupiacie sie na logicznym formułowaniu zdań, gramatyce czy cholera wie czym jeszcze?

 

Ja wiem ze jest to forum dla zaburzonych, ale poprostu nie jestem w stanie zrozumiec waszego pojmowania swiata. Duzo tu przykładania wagi do szczegółów a mało spontanicznosci. Sztywnosc umyslowa.

 

Poza tym wyzywanie kogos od betonow nie swiadczy o kims dobrze, czyz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwaa nie przecze sama sobie, trudno pojac tobie , elo, ze ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia, Wy zas skupiacie sie na logicznym formułowaniu zdań, gramatyce czy cholera wie czym jeszcze?

ok juz rozumiem
ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia

 

czyli to o to chodzilo :)))

 

 

kurcze ludzie to proste bestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wprowadzę do swojego słownika wyraz "beton" :105:

 

Mnie sie zawsze kojarzyl z polityka i "partyjnym betonem", ale teraz bedzie chyba inaczej :)

 

 

Mirunia - owszem, egzemplarz w tym kontekscie jest wyrazeniem ironicznym. Ale ciezko nazwac inaczej osobe, ktora przychodzi, wiedzac ze ktos jest zajetym czlowiekiem (to nie tajemnica ze maz ma duzo pracy i raczej wszyscy studenci o tym wiedza), umawia sie na ten przedtermin, po czym nie umie polowy. A jak wyjdzie ze nie umie, to zaczyna sie wyklocac i zrzucac wine na wszystkich (na podrecznik, na zakres, na egzaminatora), tylko nie na siebie. W dodatku jest wielce oburzony, ze te 2 zostanie wpisane, tak jak bylo zapowiedziane na pierwszym wykladzie. Albo cwaniacy, ktorzy mowia ze maja 5 z cwiczen, a maja jakies 3, a jak maz sobie to sprawdzi to zaczynaja wszczynac larum.

Naprawde okreslenie ironiczne jest tutaj czyms wyjatkowym?

Nie mowie o tym, ze ktos czegos nie wie, ale jest grzeczny. Jak ktos jest grzeczny, to maz potrafi nawet pol oceny w gore podciagnac, np. za obecnosc na wykladach.

Niestety to coraz rzadsze, a zachowania w stylu metaforycznych przekupek targowych coraz bardziej nagminne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwaa nie przecze sama sobie, trudno pojac tobie , elo, ze ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia, Wy zas skupiacie sie na logicznym formułowaniu zdań, gramatyce czy cholera wie czym jeszcze?

ok juz rozumiem
ludzi zdenerowało to jak pisałas szczegoly ze swojego zycia

 

czyli to o to chodzilo :)))

 

 

kurcze ludzie to proste bestie

 

Jestem ciekawa czego te szczegoly dotyczyly i co bylo takiego denerwujacego??

Nie napisalam nic, co pozwoliloby mnie czy meza zidentyfikowac. Wydzialow prawa jest w naszym kraju... Nawet nie wiem ile. Plus uczelnie prywatne. Nawet na wsb bedzie mozna uczyc prawa (niestety, bo poziom tam jest zatrwazajacy).

 

Ale moze z tymi szczegolami to napisala tak o, zeby napisac?

Przeciez pisala juz o tym, ze zdenerwowalo ja to ze odpowiedizialam na liczne zaczepki agusiaww, potem o tej argumentacji, teraz to.

To co w koncu? Moze jakies bardziej koherentne stanowisko zajmiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×