Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Probujesz byc zabawna? Masz temat od paroksetyny i to tam powinnas zadac takowe pytanie.

 

To jest temat o jedzeniu grejpfrutów po zaprzestaniu brania jakiegokolwiek antydepresanta, a że biore paroksetynę to ją dałam w tytule. Co powinnam to moja sprawa, a Ty nie jesteś od dyktowania co mam robić.

 

zawsze mozna jesc grejfruty , wpierniczalem kilogramami na paroxie

 

nie miałeś żadnych uboków? znalazłam w necie właśnie info, że niby można jeść grejpfruty ale zachowując odstęp conajmniej 4 godzinny od wzięcia leków. Tylko że to na stronie http://leki.wieszjak.polki.pl/jak-uniknac-interakcji-lekow-z-sokiem-grejpfrutowym,interakcje-lekow-artykul,10369274.html Dotąd myślałam, że biorąc leki muszę unikać tych owoców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probujesz byc zabawna? Masz temat od paroksetyny i to tam powinnas zadac takowe pytanie.

 

To jest temat o jedzeniu grejpfrutów po zaprzestaniu brania jakiegokolwiek antydepresanta, a że biore paroksetynę to ją dałam w tytule. Co powinnam to moja sprawa, a Ty nie jesteś od dyktowania co mam robić.

 

zawsze mozna jesc grejfruty , wpierniczalem kilogramami na paroxie

 

nie miałeś żadnych uboków? znalazłam w necie właśnie info, że niby można jeść grejpfruty ale zachowując odstęp conajmniej 4 godzinny od wzięcia leków. Tylko że to na stronie http://leki.wieszjak.polki.pl/jak-uniknac-interakcji-lekow-z-sokiem-grejpfrutowym,interakcje-lekow-artykul,10369274.html Dotąd myślałam, że biorąc leki muszę unikać tych owoców.

 

 

to farmazony z tymi interakcjami z grejfrutem , sprawdzone na sobie z duzo lekami jadłem grejfruty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o jedzeniu grejpfrutów po zaprzestaniu brania jakiegokolwiek antydepresanta, a że biore paroksetynę to ją dałam w tytule. Co powinnam to moja sprawa, a Ty nie jesteś od dyktowania co mam robić.

Gdyby temat byl o interakcjach miedzy jakimkolwiek LPD a grejpfrutem, to tak by sie nazywal. Dobrze, ze robisz to chociaz nieswiadomie. Z calego serca polecam:

 

Szczegolnie pkt 4 -> Siec

http://www.netykieta.dlawas.net/

 

A skoro juz o dyktowaniu mowa, to prosz:

Pkt 7.7 (nawet podkreslone masz, zebys nie musiala dlugo szukac!)

regulamin-forum-aktualizacja-31-08-2015r-t6614.html

 

PS. Kolo swojego posta masz taki fajny przycisk wykrzyknika. Skorzystaj z niego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nerwica.com/paroksetyna-seroxat-xetanor-arketis-paxtin-rexetin-parogen-t464-20594.html

 

Ten temat widziala? To skoncz moze w koncu zakladac milion glupich tematow, wysil sie troche.

 

polecam Ci przeczytać ze zrozumieniem http://www.netykieta.dlawas.net/

 

A jesli chciałeś kogoś dobić i zepsuć mu humor, to niestety nie udało Ci się, toksyno. Twój avatar doskonale obrazuje Twoją duszę.

Ego dowartościowane, mam nadzieję że spuchnąłeś z dumy, ze tak pouczyłeś kogoś itd. Szkoda tylko, że nie masz wiedzy dotyczącej tematu. Ale jak widać, niektórym nie przeszkadza to w wypowiadaniu się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój chłopak jest lekarzem i chce kupić sprzęt medyczny do swojego gabinet. Mocno zastanawia się nad sklepem internetowym http://mednova.pl/ Porównywał ceny z tymi w hurtowniach sprzętu medycznego i okazało się, że w sklepach internetowych można takie wyposażenie gabinetu kupić nawet 10 % taniej. Nie wiem z czego to wynika ale czemu nie skorzystać z niższej ceny. Zakup takiego wyposażenia to spory wydatek więc każda zaoszczędzona złotówka się liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksploatacja i mordowanie zwierząt stanowią precedens dla masowego mordowania ludzi, czynią to bardziej prawdopodobnym, ucząc nas blokowania empatii, współczucia i szacunku dla tych, którzy są inni.

Isaac Bashevis Singer napisał: "Tylko jeden mały krok dzieli zabijanie zwierząt od tworzenia komór gazowych a’la Hitler." Tak jest naprawdę. Współczesny Singerowi niemiecki filozof żydowskiego pochodzenia Theodor Adorno powiedział: "Oświęcim zaczyna się wtedy, gdy ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to są tylko zwierzęta."

Charles Patterson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez jak najbardziej sie zgadzam. Skoro nie chcesz dreczyc zwierzat, to dlaczego dreczysz rosliny? To tez zywe istoty, nie wiesz czy cierpia. W dodatku robia tyle dobrego dla czlowieka! Jedz kamienie i piasek.

Poza tym bierzesz leki, ktore testowano na zwierzetach. Czemu tego nie bojkotujesz?

 

Cytowane przez Ciebie fragmenty ominalem bo to wypowiedzi jakichs oszolomow i idiotow. Serio, zabijanie zwierzat porownywac do zbrodni Hitlera? Nie zaczelas powaznie tematu, to i ja wrzucilem niepowazny obrazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez jak najbardziej sie zgadzam. Skoro nie chcesz dreczyc zwierzat, to dlaczego dreczysz rosliny? To tez zywe istoty, nie wiesz czy cierpia. W dodatku robia tyle dobrego dla czlowieka! Jedz kamienie i piasek.

Poza tym bierzesz leki, ktore testowano na zwierzetach. Czemu tego nie bojkotujesz?

 

Cytowane przez Ciebie fragmenty ominalem bo to wypowiedzi jakichs oszolomow i idiotow. Serio, zabijanie zwierzat porownywac do zbrodni Hitlera? Nie zaczelas powaznie tematu, to i ja wrzucilem niepowazny obrazek.

 

Dlatego, że rosliny nie cierpią jak zwierzeta czy człowiek. Z prostej przyczyny nie maja układu nerwowego i nie posiadaja emocji.

 

Tak biore leki które niestety byly/są testowane na zwierzetach i wierz mi, że wolałabym ich nie brać, bo jasne ze czuje do nich wstret przez to.

 

Tak serio! Widzisz jakies róznice bo ja nie. Oprócz tego tylko że rzeźnie i miejsca w których zwierzeta oczekują na śmierc są legalne, a to co Hitler robił uznawane jest za nienormalne. Jedno i drugie jest nienormalne. No chyba że dla oszołomów dla których tylko ludzkie zycie jest najwazniejsze. A przeciez człowiek to tez zwierze :D Czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje ma czlowiek, a zwierze ma instynkt.

Mam za soba paroletni wegetarianizm i naprawde trudno jest zbilansowac diete. U mnie na tej diecie pojawily sie problemy ze zdrowiem.

A robaki mozna jesc? Tez bialko zwierzece i nie powoduje degradacji srodowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że rosliny nie cierpią jak zwierzeta czy człowiek. Z prostej przyczyny nie maja układu nerwowego i nie posiadaja emocji.

Skad to wiesz? Byly przeprowadzane jakies badania? Rosliny rowniez reaguja na bodzce, co moze swiadczyc o istnieniu jakiegos prymitywnego ukladu nerwowego czy o receptorach. A istnienie receptorow moze swiadczyc rowniez o istnieniu nocyceptorow. Skad wiesz, ze emocje nie zaleza od swiadomosci, a ukladu nerwowego? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

Tak biore leki które niestety byly/są testowane na zwierzetach i wierz mi, że wolałabym ich nie brać, bo jasne ze czuje do nich wstret przez to.

Jak to powiedzial ktos madry, "Chcesz zmieniac swiat? Zacznij od siebie.". Nie badz hipokrytka i najpierw sama badz zgodna ze swoimi przekonaniami zanim zaczniesz patrzec w talerz innych. W ten sposob nie jestes lepsza od ludzi jedzacych zwierzeta ale twierdzacych, ze gdyby bylo lepsze wyjscie, to by je wybrali.

 

Tak serio! Widzisz jakies róznice bo ja nie. Oprócz tego tylko że rzeźnie i miejsca w których zwierzeta oczekują na śmierc są legalne, a to co Hitler robił uznawane jest za nienormalne. Jedno i drugie jest nienormalne. No chyba że dla oszołomów dla których tylko ludzkie zycie jest najwazniejsze. A przeciez człowiek to tez zwierze :D Czyż nie?

Tak, serio widze roznice. Ludzie zamordowani w holocauscie (i nie tylko) byli ludzmi, istotami myslacymi, majacymi emocje, uklad nerwowy i co najwazniejsze, swiadomosc. Mysleli, ze sa jencami, ze znow spotkaja swoje rodziny. Zwierzeta bedace w rzezniach nie rozumieja co sie z nimi stanie, a w tym wypadku niewiedza to zbawienie. Czemu by nie porownac tego do smierci we snie?

Serio nie widzisz wyzszosci zycia ludzkiego nad zwierzecym? Tak, czlowiek to rowniez zwierze, jak najbardziej. Tylko roznimy sie m.in. przeciwstawnymi kciukami oraz swiadomoscia.

 

 

Ale wlasna hipokryzja chyba skresla Ciebie z dalszej dyskusji tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje ma czlowiek, a zwierze ma instynkt.

Mam za soba paroletni wegetarianizm i naprawde trudno jest zbilansowac diete. U mnie na tej diecie pojawily sie problemy ze zdrowiem.

A robaki mozna jesc? Tez bialko zwierzece i nie powoduje degradacji srodowiska.

 

Wiesz jak sie chce zbilanswoac diete, to tak naprawde dla chcacego nic trudnego ;)

 

Pytasz sie mnie czy mozna? Przeciez masz za soba paroletni wegetarianizm :lol:

 

Zwierzeta maja instynkt tak? To co powiesz na to jak matka niedzwiedzia widzac na własne oczy jak z brzucha małego niedzwiadka pobieraja zółc do jakis leków wyrwała sie z klatki zabiła małego, a nastepnie siebie?

 

Nie wierze, ze tacy ignoranci żyja na tej ziemi. Ale żyją i uważaja sie za panów życia i smierci :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że rosliny nie cierpią jak zwierzeta czy człowiek. Z prostej przyczyny nie maja układu nerwowego i nie posiadaja emocji.

Skad to wiesz? Byly przeprowadzane jakies badania? Rosliny rowniez reaguja na bodzce, co moze swiadczyc o istnieniu jakiegos prymitywnego ukladu nerwowego czy o receptorach. A istnienie receptorow moze swiadczyc rowniez o istnieniu nocyceptorow. Skad wiesz, ze emocje nie zaleza od swiadomosci, a ukladu nerwowego? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

Tak biore leki które niestety byly/są testowane na zwierzetach i wierz mi, że wolałabym ich nie brać, bo jasne ze czuje do nich wstret przez to.

Jak to powiedzial ktos madry, "Chcesz zmieniac swiat? Zacznij od siebie.". Nie badz hipokrytka i najpierw sama badz zgodna ze swoimi przekonaniami zanim zaczniesz patrzec w talerz innych. W ten sposob nie jestes lepsza od ludzi jedzacych zwierzeta ale twierdzacych, ze gdyby bylo lepsze wyjscie, to by je wybrali.

 

Tak serio! Widzisz jakies róznice bo ja nie. Oprócz tego tylko że rzeźnie i miejsca w których zwierzeta oczekują na śmierc są legalne, a to co Hitler robił uznawane jest za nienormalne. Jedno i drugie jest nienormalne. No chyba że dla oszołomów dla których tylko ludzkie zycie jest najwazniejsze. A przeciez człowiek to tez zwierze :D Czyż nie?

Tak, serio widze roznice. Ludzie zamordowani w holocauscie (i nie tylko) byli ludzmi, istotami myslacymi, majacymi emocje, uklad nerwowy i co najwazniejsze, swiadomosc. Mysleli, ze sa jencami, ze znow spotkaja swoje rodziny. Zwierzeta bedace w rzezniach nie rozumieja co sie z nimi stanie, a w tym wypadku niewiedza to zbawienie. Czemu by nie porownac tego do smierci we snie?

Serio nie widzisz wyzszosci zycia ludzkiego nad zwierzecym? Tak, czlowiek to rowniez zwierze, jak najbardziej. Tylko roznimy sie m.in. przeciwstawnymi kciukami oraz swiadomoscia.

 

 

Ale wlasna hipokryzja chyba skresla Ciebie z dalszej dyskusji tutaj.

 

 

Serio jestes az taki tepy, myslac że zwierzeta nie maja emocji, układu nerwoego czy swiadomosci? Poczytaj sobie o tescie lustra , uruchom te szare komórki, bo jak widze ten moklo mocno po nich jedzie.

 

Skręsla mnie z dalszej dyskusji? Idz czlowieku z mojego tematu, bo dla mnie dyskusja z tobą nie ma najmniejszego tutaj sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, widze, ze ktos ma inne zdanie, a brak argumentow do dyskusji, to od razu rzucanie miesem. Nie zamierzam znizac sie do Twojego niskiego poziomu, wybacz. Bardzo zachecilas mnie do tego stylu zycia.

 

PS Przynajmniej przyszle osoby, ktore wejda tu podyskutowac zobacza finalny rezultat takowej dysputy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, ze tacy ignoranci żyja na tej ziemi. Ale żyją i uważaja sie za panów życia i smierci :?

Pozostaje Ci tylko epatowanie zdjeciami ze zwlokami jak w ruchach pro life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×