Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie lepszy kiedy straci uzębienie.

Swoją drogą, już stracił ( 7.gif ) ... :P

tacy mają cholernie duże powodzenie w pierdlach i zostają automatycznie miss parteru.i z głodu nie zginą z uwagi na pokarm wysokobiałkowy którego tam w bród.był kiedyś przypadek że koleś podpalił komuś stóg siana aby pójśc do więzienia w nadziei że tam będzie miał towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę się przywitać w swoim przedziale chorobowym.Choruję 9 lat.Jestem na lekach.Różnie bywa,jak zapewne wiecie ze swoich doświadczeń z tą chorobą.Obecnie mam lekką depresję,ale funkcjonuję-albo się do niej przyzwyczaiłam.Do tej nudy i bylejakości,brakuje powera jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tacy mają cholernie duże powodzenie w pierdlach i zostają automatycznie miss parteru.i z głodu nie zginą z uwagi na pokarm wysokobiałkowy którego tam w bród.

To też póki co do pierdla się raczej nie wybieram :P :P

 

Btw. Strachy na Lachy czy Hetman ? Intel, Ty też się wypowiedz :P:D

 

[videoyoutube=gvDKuRP8vRE][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=FB3KilSI6tQ][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żle że ci się kutach dorodny śnił? :D No chyba dlatego że bez pański :?
Bezpański i za duży, żeby go opierdolić, ale zachwycający i wzbudził we mnie ciepłe uczucia.

Chciałam to z siebie wyrzucić. Dzięki, że zapytałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpański i za duży, żeby go opierdolić, ale zachwycający i wzbudził we mnie ciepłe uczucia.

Mówisz, przygarnęłabyś ? :D;)

pogłaskałabym po główce i pomogła znaleźć właściciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, żeby wytrwać, musisz mieć suty twarde co najmniej jak Wielki Stach :D (motyw z glupkowatej amerykańskiej komedii - http://www.filmweb.pl/film/Wielki+Stach-2007-290713 )

 

Sorry, wiem, zartowanie w zaistniałych okolicznościach jest niezbyt taktowanie, ale jako ten jebany śmieszek, konsekwentnie trzymam sie raz przyjętej konwencji (u mnie też nie za ciekawie - rozkurwy, spalenie polowy mózgu, pogruchotanie szczęki ... - wole nie spogladac w przyszlosc :/) :P Poklepywac po ramieniu póki co nie zamierzam - swoisty hołd dla osób którymi to kiedyś byliśmy, a jakimi już nigdy nie bedzimy - mam nadzieje, że nie masz mi za zle :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to wszystko wkurwia. Wracam teraz na studia do Wrocławia, kiedyś zrezygnowałem z politechniki przez depresję, teraz robie drugie podejście. Jak spotkam tam chłopaka mojej byłej dziewczyny i da mi choć minimalny powód to mu wyjebie. Z czystej zazdrości i frustracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, legenda forum odpowiedziała na mój post :D

Kiedyś dużo czytałem co się tam u Ciebie działo, wątek urwał się jakoś w momencie jak zaczynały się rozprawy sądowe o Twój udział w grupie przestępczej. Mógłbyś mi w kilku zdaniach stwierdzić co się działo potem? Po prostu jestem ciekaw jak to się potoczyło, bo chyba w więzieniu jednak nie siedzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba zabiera normalne życie ale marzenia pozostają. Ważne żeby w tym całym syfie realizować te które jesteśmy wstanie. Wiem że w życiu ważne są tylko chwile... Trochę jestem pijana ale tak na marginesie pozdrawiam z lazurowego wybrzeża Francji. Plus dla mnie - nie udaję że żyje. Ja żyję i cieszę się ze jestem tu i teraz. Niech zdrowi zazdroszczą mi że realizuję to co dam radę bo większość z nich odkłada marzenia na potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×