Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

Carica Milica, Ja obstawiam z niedożywienia... :bezradny: Kochana, co się stało?

 

cyklopka, Gratulacje!!! :great: Kto Ci nałożył szlaban na kominek? :shock:

 

Ja dziś w lepszej formie, szału nie ma, nie czuję się dobrze, ale łapię oddech. W pracy byłam, może będę musiała też iść jutro. Ale to nie straszne, jak człowiek nie jest w stanie agonalnym.

Czekam na gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,lekko pikowałam w dół,ale się wydrapuję,jem te same leki od roku :dwa stabilizatory i jeden antydepresant;dzisiaj przeżyłam koszmarny poranek-ocieplają mi blok,więc wiercenie od bladego świtu;potem zepsuł mi się kran w kuchni i mój sąsiad działa,abym go nie zalewała-same nieszczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

 

Ja dziś jestem bardzo, ale to bardzo rozbity. Nie przez pogodę. Ale trzymam jeszcze pion.

 

mirunia, u mnie też halny, choć góry daleko ;)

Nareszcie weekend, można jutro rano pospać i spokojnie ogarnąć życie prywatne.

No tak. Francuzi mawiają, że pracują, żeby żyć. My Polacy żyjemy po to żeby pracować :bezradny: Szkoda, że te weekendy są takie krótkie.

 

kosmostrada, cieszę się, że jest choć odrobinę lepiej. A na szał przyjdzie jeszcze czas :mrgreen:

 

Marcin2013, cześć, tak rzadko ostatnio tu wpadasz. Nie za dużo pracujesz? :P

 

Carica Milica, ale już się lepiej czujesz?

 

Karolina66, witaj :papa: Jak mi ocieplali blok to nauczyłem się tylu nowych przekleństw od panów zza okna :D Nawet nie wiedziałem, że takowe istnieją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są weekendy? :o:o:o:o:o

 

wg Słownika języka polskiego:

weekend [wym. ikend] «okres od piątkowego popołudnia do niedzieli włącznie, wolny od pracy i nauki; też: wypoczynek poza miejscem zamieszkania, zorganizowany w tym czasie» Oczywiście forma "weekendy" jest liczbą mnogą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×