Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

Kontynuując temat bród, to muszę przyznać, że ja bardzo lubię brodatych panów, ale zadbanych, dogolonych gdzie trzeba...

Zgadzam się z Carica Milica, brodaci są sexy :roll:

 

kosmostrada, Kochana, bardzo Ci współczuję... Co możesz zrobić? Jedynie czekać na poprawę i to jest okropne właśnie ;) Mam nadzieję, że nie będzie to długo trwało... Gorące serdeczności przesyłam :!::!:

 

mirunia, cieszę się bardzo, że jesteś w dobrej formie. Oby jak najdłużej Kochana :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ulegając wszechobecnemu trendowi - lub ślepej nadziei, że zarost doda wam surowego, męskiego magnetyzmu, jakim emanują Jamie Dornan, Jake Gyllenhaal i inni zarośnięci celebryci – wyhodowaliście sobie na twarzy kudłaty odpowiednik wąglika. Kto tak twierdzi? Specjaliści zajmujący się analizą, diagnozą i chorobami włosów. Ot, taki cytat ;)

 

Jak dla mnie broda może być, byle nie jak u Robinsona Crusoe. Sam brody na tzw. drwala nie noszę, bo mi po prostu nie pasuje. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nigdy aż takiego zarostu nie zapuściłem.

 

cyklopka jeśli alergia wziewna, to u mnie się sprawdza Alertec, a do oczu zwykłe krople polcrom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ulegając wszechobecnemu trendowi - lub ślepej nadziei, że zarost doda wam surowego, męskiego magnetyzmu, jakim emanują Jamie Dornan, Jake Gyllenhaal i inni zarośnięci celebryci – wyhodowaliście sobie na twarzy kudłaty odpowiednik wąglika. Kto tak twierdzi? Specjaliści zajmujący się analizą, diagnozą i chorobami włosów. Ot, taki cytat ;)

E tam, może i bym się przejął, jak bym w ogóle utrzymywał higienę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłam analizę i wyszło, że spotykałam się, głównie, z facetami z zarostem/niedużą brodą. To chyba jakieś zboczenie z mojej strony.

 

Oj tam od razu z dewiacją wyskakujesz. Nie przesadzaj ;)

 

mirunia gładziuchna to może nie, zarost u siebie lubię, lekką brodą też. Ale każdy niech się nosi jak lubi, byle się w tym dobrze czuł :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam u dentysty, blisko mojego domu mieszka ta pani stomatolog, jest sympatyczna, odpowiada mi, więc do niej zawsze chodzę, miałam borowane dwa zęby, znieczulenie miałam zrobione, żeby nic nie czuć, zapłaciłam 320 zł, ale w sumie na dentystę wydałam 520 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, wstrząśnienie mózgu się leczy tylko i wyłącznie objawowo. A miałaś robione KT głowy?

Nic nie miałam, bo wróciłam wczoraj późno i musiałam przy kompie popracować. Dzisiaj cały dzień w pracy i udaję, że się uczę. Nie mam czasu ani iść do lekarza, ani podleczyć się objawowo, czyli kolokwialnie mówiąc, dać główce odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×