Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:*******

Wymeczylam sie z koszmarna migrena w pracy.Najgorsze ze zaczely sie rozliczenia kwartalne i moj kregoslup znow jest w pozycji ktora mu szkodzi.Przypadly one w udziale mnie bo kierowniczki nie ma a ona sie tymi rozliczeniami zajmowala.

 

We srode mam rozmowe o prace w hurtowni.Do biura potrzebuja . Zobaczymy.

 

23 czerwca idziemy wszycy z pracy na koncert skrzypcowy. Takie wyjscie organizujemy dla uczestnikow i sami tez mamy na nim byc.

 

Jestem zmeczona , obolala i zdolowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, i przeszło Ci to rozdrażnienie na esci?

no a nie widać ? :mrgreen: Rozdrażnienie przeszło po jakimś miesiącu. Ale najgorsze z początku były nasilone lęki, zwłaszcza z rana, po przebudzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, przykro mi czytać, że czujesz się dziś zdołowana.. Zapodaj sobie wieczorkiem coś przyjemnego :D Grę o tron, ulubioną muzykę, cokolwiek co przyniesie Ci ulgę. O, wiem! Odlewki :D (pamiętam co to hehe). Nauka nie poszła w las ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, ja tak zawsze robie ze znajomymi , robimy liste rzeczy ktore chcemy i wreczamy przed urodzinami , wypisuje sie na niej kilka rzeczy zeby bylo w czym wybrac i zeby byla niespodzianka . Tak jest lepiej bo to sa prezenty wyczekiwane i wlasnie trafione.

Co do perfum to mam ich sporo , sporo mam tez na liscie chciejstw wiec facet sie moze w tym pogubic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

rolosz, Kocykowanie to dopiero czas zacząć, bo niespodziewanie odwiedziła mnie rodzicielka.

Och jak fajnie, że moc u Ciebie jest! :great: Czekam cierpliwie na swoją kolej... ;)

 

Purpurowy, Takie chciejstwo na % to będzie Cię brało, ale nie daj się! Idziesz na lekcje gitary?

 

JERZY62, Ja dziś za 7.50 kupowałam truskawki. Nie wiem, czy zejdzie cena...

 

Nie dość, że zimno, to leje... :evil: Czekamy z psem na chwilę suchości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak czy siak muszą być ''życzliwi'' albo rodzina albo lekarz.Jeśli rodzina nie pójdzie do sądu a człowiek nie zobaczy żadnego psychiatry to mogą mu na skoczyć.

Ciebie, Ghulu jeden, to powinni od razu żywcem zakopać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×