Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

kurde to ja pewnie tez tyle bede bral :?

 

[Dodane po edycji:]

 

kurde to ja pewnie tez tyle bede bral :?

 

[Dodane po edycji:]

 

kurde to ja pewnie tez tyle bede bral :?

 

[Dodane po edycji:]

 

kurde to ja pewnie tez tyle bede bral :?

 

[Dodane po edycji:]

 

kurde to ja pewnie tez tyle bede bral :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze brac tyle gdyz mam stwierdozne zaburzenie depresyjno lękowe, wiec przy pierwszym epizodzie depresyjnym lek sie bierze od 6 miesiecy do roku. Czytalam na forum niektore wypowiedzi i po 1) ludzie maja dobre efekty kiedy brali ok roku/rok po 2) dopiero wtedy kiedy sie poczuli na tyle dobrze zeby odstawic. Ja znam bardzo dobrze moj roganizm wiem ze jeszcze jestem slaba, gdybym np teraz odstawila to by depresja i nerwica wrocila, odstawie dopiero wtedy jak sie dobrze naprawde i silnie poczuje psychicznie. Mam nadzieje ze to bedzie w ciagu roku, jak nie to bede brac dluzej. Przy pierwszym epizodzie depresji mozna i barc do 2, 5 roku tak zalecaja psychiatrzy.

Ja sie czuje bardzo dobrze, Alventa mi sie sprawdza w sytuacjach stresowych ze wcale sie nie denerwuje jezeli juz to jest zwykly strach bez lęków, zrobilam sie takze bardziej asertywna jak ktos mnie wkurza potrafie mu to powiedziec spokojnie -na pewno to zasluga leku bo wczesniej unikalam takich sytuacji.

Donkey moze jezeli Ci lęki nie zniknęły calkowicie powinniscie jeszcze zwiekszyc dawke, porozmawiaj z lekarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mnie martwi tak dluga kuracja bo wkurzajace jest te minimalne libido.W lato jest tyle fajnych widokow na ktore chcialbym reagowac jak normalny facet a ja jak narazie poza zaciekawieniem nie odczuwam milych dreszczykow.Bodzce wzrokowe mniej na mnie dzialaja chyba :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mnie martwi tak dluga kuracja bo wkurzajace jest te minimalne libido.W lato jest tyle fajnych widokow na ktore chcialbym reagowac jak normalny facet a ja jak narazie poza zaciekawieniem nie odczuwam milych dreszczykow.Bodzce wzrokowe mniej na mnie dzialaja chyba :?

 

Dokładnie mam to samo , i trafia mnie bo nie czuję się do końca sprawny :/ , dlatego ja od kilku dni mam zmniejszoną dawkę leku . Zobacze jak to na mnie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mnie martwi tak dluga kuracja bo wkurzajace jest te minimalne libido.W lato jest tyle fajnych widokow na ktore chcialbym reagowac jak normalny facet a ja jak narazie poza zaciekawieniem nie odczuwam milych dreszczykow.Bodzce wzrokowe mniej na mnie dzialaja chyba :?

 

Dokładnie mam to samo , i trafia mnie bo nie czuję się do końca sprawny :/ , dlatego ja od kilku dni mam zmniejszoną dawkę leku . Zobacze jak to na mnie będzie działać.

 

ja juz przed braniem leku mialem oslabione libido...depresja byla silna.teraz depresja ciut lzejsza ale libido takie samo czyli bardzo slabe...najpierw trzeba chyba poczuc wyrazna poprawe po tym leku zeby zmniejszac dawke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po miesiącu brania leku czułem się dobrze mimo to lek osłabia libido. Stalem się jakby troche aseksulany, mojej dziewczynie okazywałem znacznie mniej uczuć niż zwykle, sama odczuwała ogólnie to że stałem się chłodniejszy w uczuciach. Sam przez te leki czuję się troche taki zagubiony emocjonalnie jak i seksualnie. Z jednej strony depresja mija z drugiej czuje, że inne sprawy wygasają .. , i to jest negatywne. Ja nie biorę alventy tylko sulpiryd , ale piszę bo akurat sebastian napisał o problemie libido.., a to wiąże się z zarzywaniem wielu tego typu leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×