Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

sailorka, wczoraj zagrali ładny mecz. Byli drużyną. Może wyjdą, może nie wyjdą. Ale jeśli mają nie wyjść, to oby w takim stylu jaki zaprezentowali wczoraj na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, zgadzam się w 100%. Fajnie by było, jakby Grosicki zagrał cały mecz z Niemcami. To mój ulubiony piłkarz z naszej reprezentacji.

 

Czy są tu jeszcze oprócz mnie jakieś czubki? Czy same nerwicei depresje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sailorka, no Kapustka postawił mu wczoraj poprzeczkę :)

 

JERZY62, a długo bierzesz. Początki są takie. Było tak na esci, więc czemu miałoby być inaczej na wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, hehe, no fakt. Podobno ma już propozycje od jakichś zachodnich klubów, ale to może plotka.

 

Monster6, chadowcy to małe piwko przed śniadankiem. Schizole to jest coś. :mrgreen:

 

Ktoś z Was przytył po lekach? Odchudzacie się? Jakie macie BMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, chodziło mi o to, że takie rozdrażnienie to było u mnie efektem ubocznym esci... Więc może ten wkurw u Ciebie to przez wenlę? No chyba, że faktycznie ten brak Internetu na Ciebie podziałał :D

 

sailorka, ja nie tyję po żadnych antydepresantach. Ten typ (czyt. ja) tak ma :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja też ze stresu tracę momentalnie na wadze. Tylko że potem nie mogę już wrócić do wcześniejszej wagi. Trudno mi się tyje, nieważne ile i co bym żarł :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, wiesz czym to grozi a raczej napewno powrotem do tego gówna i gównianego samopoczucia, wybór należy do Ciebie ;)

Wiesz co, samopoczucie i tak mam gówniane, to tym się nie przejmuję. Bardziej mnie powstrzymuje strata całej kasy i kolejne wyciąganie mnie z krzaków po upojnej, acz samotnej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×