Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie... :papa:

U mnie dzień do niczego... ciarki na twarzy głowie strach ze coś ze mną nie tak potem przeszło niedawno znowu... teraz boli mnie głowa i nie mogę zasnąć ze strachu... czytam Was i podziwiam... Płatek pisze ze z głową dziwnie ale nie swiruje a ja... padaka i wiem ze to nie napięcie... :/

Rodzina dzisiaj mówi do mnie czego ty taka blada, źle jesz, na pewno masz anemię. .. patrzę w internecie objawy anemii i wszystko się pokrywa ale te objawy są identyczne jak w nerwicy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje tak posty bo mi uciekają za co z góry przepraszam...

Wracając do Anemii to już w tym roku miałam. .. w grudniu urodziłam synka i jakoś w lutym mnie diabli złapała... jutro w razie czego zrobię analizy bo faktycznie może to sprawia że tak źle się czuje ostatnio :/ poza tym moja dieta to koszmar... same słodycze bym jadła albo nic :/ teraz tez czuje ze jestem głodna ale nie przełknąć nic bo nerwy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem takim optymistą na jakiego wyglądam ;) No i dotychczasowe doświadczenia są średnie (choć lepsza jakaś praca, niż żadna ;) ).

 

zaczarowanaaa, witaj. Lepiej po radę do lekarza się udać... A z głową każdy ma inaczej; np. u mnie, po krótkim wzlocie (a właściwie - odcięciu) spowodowanym pracą, nastąpił spory dół. I utrzymuje się od kilku dni ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywołuję do porządku (a jak dorzucisz cikiereczki, nawet groźnie spojrzę ;) ). Dobrej nocy :smile:

 

P.S. Przeczytałem teraz Twój dopisek... Nie wiem co napisać oprócz tego, że mam nadzieję, iż będzie lepiej...

 

AtroposIsDead, również lubię swoją i planuję - jeżeli wszystko pomyślnie się potoczy - zostawić ją sobie jako dodatkową pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez. Co za koszmar :/ Ja chyba mam za spokojne życie i szukam wrażeń... chyba mi się nudzi... żeby nie zająć się domem dziećmi tylko myśleć nad tym czy nie padne... jeden kij padne to padne ale po co tracić czas na strach przed tym czy padne??? Co za wada w moim mózgu to powoduje :/ szlak mnie trafia a za chwilę lęk i tak w kółko. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:*********

Wstalam znow ze spadkiem cukru , na szczescie tylko jednym i nad ranem. Nie wiem czemu ale jak wstaje to troche mi ten cukier sie podnosi a jak leze to spada... Dziwne to.

Do tego cos mnie lapie zaziebienie . Chyba po klimatyzacji w Rossku.

Pogoda pochmurna , troche pokropuje.

Nie wiem co bede porabiala. Zniechecona jestem do wszystkiego.

 

Zniknela nam Carica!!!! Mam nadzieje ze u niej nie jest zle.

 

zaczarowanaaa, tym nakrecaniem sie to wcale sobie ne pomagasz. Ja tez mialam rezonanse robione 3 lata temu , TK pozniej bo mam od dwoch lat chory blednik i wtedy w szpitalu mi robili.Takie badania sa dosc dlugo wazne. A nerwica niestety ma do siebie to ze zawroty glowy sa bardzo czesto , tak samo uciski w glowie , oczach i innych czesciach ciala. To po prostu napiecie.Zreszta chyba od blednka zawroty mialam caly czas , od kregoslupa tez sa inne niz te z nerwicy . Umiem je rozrozniac i na te nerwicowe po prostu staram sie uspokajac i mowic sobie ze to minie.

Za taki czas juz te france na tyle poznalam ze mniej wiecej wiem czego sie po niej spodziewac.

 

JERZY62, :papa::papa: Nie mogles spac????

 

 

Co dzis porabiacie????Oprocz pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×