Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, jestem, jestem. Zaglądam tu ale nie chce mi się wypowiadać. Wszystko wydaje mi się bez sensu. Choroba? Zjebana rzeczywistość? Czy po trosze jedno i drugie?

 

Dzięki, że zapytałaś, dzięki takim ludziom jeszcze żyję. A co z Srebrna Sowa? Ona też mnie podniosła na duchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, bardzo cieszę się, że jesteś z nami... :yeah:

Dlaczego uważasz, że wszystko nie ma sensu? Przecież jesteś inteligentnym człowiekiem, interesuje Cię świat dookoła, jest literatura, ciekawe programy w tv / może nie za dużo-to fakt/, itd... Trzeba poszukiwać, marzyć, realizować się na wybranym polu. Dla siebie...przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, bardzo cieszę się, że jesteś z nami... :yeah:

Dlaczego uważasz, że wszystko nie ma sensu? Przecież jesteś inteligentnym człowiekiem, interesuje Cię świat dookoła, jest literatura, ciekawe programy w tv / może nie za dużo-to fakt/, itd... Trzeba poszukiwać, marzyć, realizować się na wybranym polu. Dla siebie...przede wszystkim.

 

Niby tak, niby mogę wiele ale moje samopoczucie jest tak złe, że nie mogę się ustabilizować. Mieć jakiś grunt, podstawe typu: "jest ciężko ale daje radę, godzę się z tym żyję dalej". Niestety u mnie tak nie jest, nie mam nawet tej podstawy. Kombinuję z lekami, beskutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się Sukkub sadnesska podziewa ? ;) Czyżby ten awans w piekielnej hierarchii ? ;) Już nie na pierwszej linii frontu ? ;) Już Nas, Odklejów, tymi letnimi, zmysłowymi ( :105: ) sesyjami nie będziem kusić ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×