Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Bo są zarażeni kocim wirusem i nie mają innego wyjścia. To tak jak z dzikimi zwierzętami, które mają wściekliznę i nagle lubią ludzi.

 

Czy zakupy na Allegro rzeczywiście są takie drogie, że przyjęło się nazywać portal Alledrogo? Jeśli tak, to jaka jest alternatywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja praca jest mi obojętna. Zarabiam więcej niż potrzebuję. Nie wiem dlaczego to jeszcze ciągnę i ze sobą nie skończę :)

 

A jak to wygląda u Ciebie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudna.

 

Jak zostaje się programistą? Czy potrzebne jest do tego zainteresowanie przedmiotem, czy wystarczy po prostu zmusić się do nauki czegoś z branży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę się wypowiedzieć, bo próbowałam. teoretycznie można wszystkiego nauczyć się z tutoriali na YT lub kursów... w praktyce jednak chętniej do pracy przyjmują osoby z tytułem inżyniera/magistra informatyki

 

o jakim zawodzie marzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem być "informatykiem" bo lubiłem majstrować przy komputerach. Nie rozwinąłem tego zainteresowania, pasja umarła, teraz i tak nie chciałbym spędzać tyle czasu przy komputerze. Obecnie marzę o tym, żeby wiedzieć o jakim zawodzie marzyć.

 

A jak to wygląda u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam jakiś czas dziennikarką, chciałąm pisać powieści, nawet jedną prawie skończyłam... ostatecznie przez przypadek zostałam game designerem i blenderowcem

 

interesujesz się militariami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×