Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sobotnio ;)

 

Weekend niestety w tym tygodniu dla mnie tylko jednodniowy, bo jutro do pracy :roll: ale już sobie postanowiłam, że przez najbliższe 2 tygodnie nie biore żadnych dyżurów w weekend. Muszę trochę odpocząć, bo 3 miesiąc ciągnę nadgodziny i odczuwam już zmęczenie :roll:

Poza tym aureola mnie dziś uwiera :evil:

 

Widzę, że na spamowej samopoczucia różne. Jedni gorzej, inni lepiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak, podrzemałam, ale nie był to dobry pomysł ( jak zwykle ostatnio), bo wstałam z takimi somatykami, że nie wiedziałam co z sobą zrobić. Biorąc pod uwagę opcję zarzygania samochodu, jednak pojechałam z menszem do klubu młodego pogadać z trenerem, a potem na drobne zakupki. W domu bym się nakręciła i zdołowała już w ogóle.

A Ty Kochana widzę dziś pracowita okrutnie, ale czasami trzeba rękawy zakasać, a potem jaka przyjemność z porządku. I ciasto pyszne upiekłaś! :105:

Nie wiesz nawet jak mnie raduje, że się trzymasz i masz energię. :great:

 

acherontia-styx, Nie ma co się zupełnie złachać Kochana, cieszę się, że zaświtała Ci myśl o odpoczynku. ;)

 

Lusesita Dolores, Wybrałaś się na szopping, brawo!

 

rolosz, Jak nastrój na wieczór? Udało się zmobilizować do działania?

 

Teraz pozalegam, może jakiś odmóżdżacz włączę w telewizji i trochę się nad sobą polituję, bo taka jestem zmęczona tymi gorszymi fazami. Czasami już nie wiem skąd brać siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Ale frajda! :great:

 

Najpierw Mirunia, teraz ja pozwolę sobie też podzielić się moim poprawiaczem humoru, nawet jak nie mam siły tańczyć, tak jak dziś... Śpiewam sobie, dziś cichutko... Fajne słowa.

 

[videoyoutube=QtXby3twMmI][/videoyoutube]

Tytuł piosenki którą podałaś kojarzy mi się z tytułem tej piosenki :D :

[videoyoutube=JWwSVOo5K_k][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ale ładnie Ci w okularach... :105: Do czego Ty się jeszcze uczysz?

 

mirunia, Dla tych chwil zadowolenia i radości z rzeczy małych warto żyć i warto czasami pocierpieć w gorszym czasie.

Mam nadzieję jutro sobie coś miłego i rozpieszczotliwego porobić... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór...

 

Pracowite popołudnie i wieczór już za mną. Napracowałam się okrutnie, ale jestem zadowolona, bo dania powinny być smaczne. Jutro jeszcze dokończę oczywiście. Gotowanie to drobiazg w porównaniu ze sprzątaniem, odkurzaniem, pucowaniem sanitariatów, kuchni...

Tak bardzo zawsze lubiłam to zajęcie, teraz ja po prostu nie mam siły. Boli mnie kręgosłup, a to wystarczy by samopoczucie było do niczego...

Cieszę się, bo Mąż zadowolony, że dla Jego córki też staram się :roll: Inaczej być nie może, to oczywiste. Mimo wszystko ;)

Czyli mieszanka ambiwalentnych odczuć... Życie :!:

 

Ach i jeszcze farbę nałożyłam, kolor wyszedł średnio ładny. Inaczej już nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, moje mieszkanie nie jest duże, 2 pokoje, w tym jeden mały, no ale wszystkiego trzeba dotknąć...

Coś, co kiedyś było niczym ważnym, drobiazgiem do wykonania, z wiekiem staje się trudniejsze. Może nawet nie chodzi tylko o wiek, a zdrowie fizyczne.

Ale każdy ma swoje problemy, nie będę użalać się nad sobą ;), taka kolej losu. Na naszym forum mnóstwo młodych ludzi zmaga się z trudnościami okropnymi...co oni mają powiedzieć :mhm::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, dzięki, było mi to do czegoś potrzebne.

Do czego mógł być Ci potrzebny opis moich somatyków? :mrgreen:

 

 

rolosz, Jak nastrój na wieczór? Udało się zmobilizować do działania?

 

 

Zmobilizować do działania to chyba za dużo powiedziane. Udało mi się zmobilizować siły jedynie do tego, żeby dotrwać do końca dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Znaczy to nie czysta formalność dla Ciebie? ;) Na czym on polega?

1) Pisemny test wyboru, A, B, C, D, można naszczelać, ale można też powtórzyć sobie grupy leków, c'nie?

2) Sprawdzian praktyczny - wykonanie preparatu. Jako wróżbita domniemywam, że będzie to jakaś ciecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×