Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

WF, ale lubiłam też geografię (pisałąm maturę z gergry) i angielski (bo łatwo mi szedł)... a no i psychologia na studiach, była fascynująca

 

a Twój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrywania dziewczyn za pomocą forum. Jesteście rewelacyjne. Szkoda, że jestem gejem.

 

W jaki sposób może powrócić do życia ktoś, kto przez kilkanaście lat cierpiał na depresję i "wyalieniował" się z życia, porzucając wszelkie znajomości i paląc za sobą mosty. Jak zacząć zupełnie od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś trzeba... jak miałam 17 lat choroba wykluczyła mnie z życia na 4 lata, ale jakoś się podniosłam i idę dalej, mimo że teraz też tak ze 2 lata byłam do niczego

 

na co chorujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Coś ze spektrum ciężkiej depresji i schizofrenii, ale bez "halunów", tylko z tzw. objawami negatywnymi. Z mojego punktu widzenia jestem rośliną. Mięsożerną. Taką rosiczką.

 

Z Twojego profilu wynika, że nie jesteś kobietą. Dlaczego zajmujesz się tym, czym się zajmujesz? Skąd ten zawód i zainteresowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie jest źle.

 

ahoj, pytasz mnie?

Tak. Piszesz o sobie a ja jestem bezczelny, więc pytam. Ot tak, z ciekawości. I masz powiedzieć prawdę. Całą. I tylko prawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahoj, w profilu mam zaznaczone, że jestem kobietą. To raz. Dwa - zajmuję się zawodowo tym, czym się zajmuję z przypadku (chociaż do pisania mam talent). A zainteresowania, no cóż... Sztuki walki to po rostu moja druga miłość. Deskorolka i snowboard to niespełnione marzenia z dzieciństwa (spełnione w wieku 30 lat). A fantastykę lubię od zawsze, zwłaszcza SF.

 

nie mam ulubionego forumowego topiku, który już nie żyje

 

masz rozwiedzionych rodziców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ulubionej piosenki. Nie rozumiem posiadania takiej piosenki. Ulubionej piosenki słucha się często a jeśli czegoś często słucham, to mi się nudzi.

 

Do dziewczyn: dlaczego robicie sobie tatuaże na kości ogonowej? Robicie to nieświadomie, czy nie rozumiecie jak to odczytujemy?

 

Do niedziewczyn: jak odczytujecie przekaz w postaci tatuażu na kości ogonowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×