Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zioła


Gość nagietek

Rekomendowane odpowiedzi

hey moga pomoc ja juz biore leki ziolowe od 2 miesiecy tyle ile trwa moja nwerica i mi pomagaja musisz isc do lekarza rodzinnego i on ci powie jakie msz leki brac pod warunkiem ze nie muszisz brac mocnaiejszych lekow :):) a moge wiedziec jakie teraz leki bierzesz ?? bo to tez moze pomoc w ocenie czy ziolka ci pomoga czy nie :):)pozdrawiem buziaczki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum i chcialem sie tez podzielic doswiadczeniami.

Od tygodnia pije 2 x dziennie zestaw ziol, ktory mi taki znachor polecil.

Jest to mieszanka nastepujacych ziol: melisa,ziele macierzanki,ziele nostrzyka, ziele serdecznika, korzen kozlka, szyszka chmielu,ziele dziurawca, ziele bylicy pospolitej,kwiat wiesiolka,kwiat pierwiosnka,kwiat bzu czarnego.

Narazie nie ma efektu ale podobno dzialanie ma byc dopiero po miesiacu.

Zobaczymy, jak bedzie poprawienie to dam znac.

Pozdrawiam!

Respekt za wspaniale forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam naprawdę ciężki stan i wyszłam z tego właśnie za pomocą ziół.Teraz czuje sie naprawdę dobrze , i dlatego myślę że ci którzy krytykuja zioła powinni się naprawdę zastanowić! Jeżeli chodzi o ten typ leczeniqa to trzeba troche wytrwałości, nie ma nic odrazu! Oprócz tego trzeba tez stosować inne rzeczy ( medytacja , afirmacja itp) żeby były efekty.Mam pytanie czy całe życie zamierzacie brać psychotropy?I co dalej? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam naprawdę ciężki stan i wyszłam z tego właśnie za pomocą ziół.Teraz czuje sie naprawdę dobrze , i dlatego myślę że ci którzy krytykuja zioła powinni się naprawdę zastanowić!

 

Bardzo milo to przeczytac - ja tez zazywam ziola i mi rowniez pomagaja. Czy mozesz podac jaki sklad miesznki zazywalas, jak czesto i w jakich dawkach oraz jak dlugo. Na chemie wpakowal mnie lekarz rodzinny zazywalem nie dlugo, zaledwie dwa miesiace ale wystarczylo ze sie uzaleznilem. Odstawianie tego swinstwa to naprawde meka i dzieki ziolom i troche lekom przeciw bulowym jakos dalem sobie rade, a latwo nie bylo :cry:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standartowo meliska , + preparaty wit z magnezem , ostatnio mieszanka na nerwicę Neuroflos, i za dwa miesiące wybieram sie do lekarza zielarza-irydologa który przepisuje indywidualne mieszanki ziolowe ( dla kazdego według danego schorzenia), moja rodzinka już u niego była na razie czekam na efekty pozdro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Uwaga na dziurawiec,zawierają go niektóre mieszanki ziołowe.Ja piłam go regularnie-w lecie(nikt mi nie powiedział że nie mogę) :oops: do nerwicy doszłu mi jeszcze brązowe plamy na twarzy------i długo nie chciały zejść :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

limba: co znaczy "regularnie"? Ja też go piję regularnie tzn. jedna torebka do szklanki rano i wyraźnie lepiej się czuję. Próbowałem go zamienić na mieszankę podaną przez baraqsa, ale to nie to. Z kolei po dwóch torebkach dziurawca już dostaje się lekkiej głupawki. Jedna nie przeszkadza przy opalaniu - wyleguję się na słońcu często i nic jakoś się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info- przy dłuższym stosowaniu dziurawca trzeba uważać ze słońcem bo dziurawiec zawiera tzw hiperycynę,może nastąpić uczulenie pacjenta na promienie nadfioletowe w wyniku którego mogą wystąpić takie zmiany skórne które opisała Limba.Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję agapla ,odpisałaś na pytanie Nelfeina-ja regularnie piłam 1 torebkę dziennie,ale kolor skóry zmieniłam dość szybko chyba w ciągu 3 tygodni przebywania na słońcu,ale ze zniknięciem brązowych plam miałam trudności :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie ten temat i widze wielka nadzieje w tych ziolach bo wiem,że moga zadzialac tylko tzeba troche a nawet duzo czasu!mam jednak pytaie odnosnie tych ziolek,piszecie,ze tak swietnie uspakajaja,coz ja jestem spokojna tylko mam czasami niepokoj i lęki,i nie mam klopotu ze snem-czy te ziolka usypiaja??osłabiaja w jakis sposob koncentracje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ben.Masz rację skoro jest takie coś dostępne to pewnie i wolno łączyć zioła.Mam pytanie .Dostanie się ten lek w aptece????pozdrawiam

 

Milo mi ze moglem pomoc :P, w Koszalinie bywa w aptekach ale mozna kupic bezposrednio od Akuna Polska placisz tyle samo co w aptece a dostawa do domciu i zrodlo pewne na 100%

 

- "prosiembadzio" ;)

 

http://www.alveo.netkam.com.pl/zamow.php

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 7:32 am ]

Witam.

 

Szperajac po necie znalazlem CUS takiego - moze komus sie przyda:

 

http://forum.akuna.pl/viewtopic.php?t=1104&highlight=nerwica

 

http://alveo.netkam.com.pl/forum/viewtopic.php?t=93&highlight=nerwica

 

milej lektury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko prosbe jak ktos zazywa leki hemiczne przeciwlekowe to niech uwaza z dziurawcem bo w tych ziolach widziale m dziurawiec

 

Poczytaj lepiej sobie ilu ludziom pomoglo w jakich schorzeniach :P i nie trzepiaj sie dziurawca :evil:

 

Od siebie moge dodac ze, od dwuch miesiecy zazywam regularnie "Alveo" i czuje sie coraz lepiej, widze i czuje ze organiozm wraca do rownowagi. Jezeli ktos nie wierzy w medycyne naturalna sprawdzona od setek lat - jego sprawa, niech sie nadal truje chemia i nabija kabze lekarzonm, aptekarzom i koncernom farmaceltycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ziółko pomoże na trzesienie calego ciała :?:

 

Polecam google z wpisanym alveo - poczytaj sobie, pomoglo wielu ludziom nawet w sytuacjach gdy medycyna konwencjonalna rozkadala juz rece. :shock:

Trzesienie ma jakies podloze nie bierze sie samo z siebie. Lekarze najchetniej zaaplikowali by Ci jakas chemie ktora tlumi tylko objawy. Oni potrafia tylko to i nie szukaja przyczyny.

 

Nie chce tu pisac kolaboratow, moge napisc tylko ze Alveo doprowadza do rownowagi organizm poprzez zmuszenie go do samooczyszczenia z toksyn jednoczesnie uzupeniajac pierwiaski sladowe, co powoduje ze organizm zaczyna sam walczyc z choroba. Wiele schorzen jest spowodowanych brakiem rownowagi w organizmie. Jak jestes zaiteresowany przeszukaj net znajdziesz sporo informacji

 

Na uklald nerwowy wplywa tonizujaco, dziala rowiez anty depresyjnie. Niestety ale na efekt trzeba troszke poczekac, to nie chemia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie na tym forum jestem od tygodnia i zakupiłam te zioła dzisiaj na mieszankę czy jest jakas osoba która przeszła juz kuracje cała i wypiła te miskę ziół ? i jeszcze jedno pytanie zaioła niby działaja po miesiacy a jeżeli wczesniej pojawi sie atak to mozna zazyc choc połowke afobamy lub alproxu ?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! ja jestem jak najbardziej za metodami naturalnymi ale kazdy w tych metodach musi sam znaleźć cos dla siebie mnie np pomogła melisa i mieszanka na nerwicę neuroflos (dostępna wsklepach zielarskich)Nie moge patrzec jak ludzie sie trują tymi psychotropami , może przydałoby sie załozyć jakieś subforum z nturalnymi sposobami leczenia co wy na to ?szukam chętnych (musi nas byc więcej zeby złożyć taką propozycję adminowi)pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×