Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

50zł lodzik, 50zł seks, komplet 80zł i wszystkie tyle biorą mniej więcej bo rozmawiałem dzisiaj z trzema.

jedna nawet 40zł.

ale miała fajne tatuaże i ogólnie to uwielbiam kobiecą skórę nad pupą jak jest wypięta taka naciągnięta, aksamitna.

 

kiedyś sobie kupię poduszkę z syntetycznej skóry na wzór kobiecego tyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, ciekawe ile z nich miało nadzieję na coś więcej :(

 

 

Wiesz to mnie najmniej interesowało,wiedziałem że z żadną nie będe na dłużej.Myślę że ze 2 lubiały takie niezobowiązujące spotkania.Chociaż starały się żebym chciał z nimi coś wiecej,zresztą wiesz jak jest...To ja wybierałem co z nami będzie lub nie a nie one.

 

 

RZycie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć kobietę tylko na sex,jest właściwie nie możliwe.Każda,wolna,szuka faceta na stałe.Do małżeństwa i dzieci.

Właśnie dlatego, że tak błędnie rozumujesz, nie możesz "zamoczyć" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć kobietę tylko na sex,jest właściwie nie możliwe.Każda,wolna,szuka faceta na stałe.Do małżeństwa i dzieci.

Właśnie dlatego, że tak błędnie rozumujesz, nie możesz "zamoczyć" ;)

 

z szacunku do kobiety która kocham i jej czystości :lol: nigdy tego nie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć kobietę tylko na sex,jest właściwie nie możliwe.Każda,wolna,szuka faceta na stałe.Do małżeństwa i dzieci.

Właśnie dlatego, że tak błędnie rozumujesz, nie możesz "zamoczyć" ;)

 

z szacunku do kobiety która kocham i jej czystości :lol: nigdy tego nie zrobię.

Meh... ale tupolew. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym,że na sex bez zobowiązań,łatwo znaleźć w dużym mieście.W małych konserwatywno-katolickim małym mieście,jest to prawie niewykonalne.

Nie. Nie jest łatwo. Jest tak samo beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzimy po mieście i zero z ruchania.Chyba psychicznie chorych nikt nie chcę.

Już sobie to wyobrażam: stoisz na przystanku w 500 - tysięcznym mieście. Podchodzi atrakcyjna loszka i pyta: chcesz zaruchać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzimy po mieście i zero z ruchania.Chyba psychicznie chorych nikt nie chcę.

Już sobie to wyobrażam: stoisz na przystanku w 500 - tysięcznym mieście. Podchodzi atrakcyjna loszka i pyta: chcesz zaruchać?

 

dziewczyny robią akcję promocyjno-edukacyjną na forum dla psychicznie chorych. akcje edukacyjną jak chciałby być wyruchane? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzimy po mieście i zero z ruchania.Chyba psychicznie chorych nikt nie chcę.

Już sobie to wyobrażam: stoisz na przystanku w 500 - tysięcznym mieście. Podchodzi atrakcyjna loszka i pyta: chcesz zaruchać?

 

dziewczyny robią akcję promocyjno-edukacyjną na forum dla psychicznie chorych. akcje edukacyjną jak chciałby być wyruchane? :lol:

 

 

O ruchaniu to możesz gadać z kumplem na piwie lub na tym forum. Na żywo kiedy wyrywasz musi to być w podświadomości. Dużo też daje dotyk, jezeli laska np. nie cofa nogi jesli twoja czesc ciała jej dotyka (niby tak przypadkowo lub przypadkowo zupełnie) to znaczy, że co najmniej nie czuje cofki, co wiecej jezeli nie cofa nogi i ta jej noga jej tak jakby sztywnieje, czujesz, ze zwrocila uwage, to dobry znak, bo znaczy to ze zauwazyla dotyk i nie wycofuje sie. Gra toczy sie dalej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dno i wodorosty ?

Dno dna i wodorosty :)

Kobiety muszą czuć, że się je zdobywa, bo jak nie wiedzą to o was nie myślą w tym kategoriach, jesteście dla nich jak powietrze.

Wreszcie jakieś słowa prawdy a nie typowe, kobiece ciamciaramcia.

 

Jak ktoś jest "pizda" to może iść na tory. Smutne jest to, że wszystko rozgrywa się tak szybko i tak wcześnie. Tylko nastolatek ma szanse z tego wyjść. Dorosły człowiek nie nauczy się zdobywania od kołczów, nawet tych patriotycznych. A brak doświadczenia eliminuje go z dalszej rozgrywki. Z książek o podrywie może zbudować sobie bunkier, w którym schowa się przed otaczającymi go, lepszymi ludźmi. W akcie desperacji i sprzeciwu wobec niemożliwego do uniknięcia losu, może zamasturbować się na śmierć. Taka podczłowiecza wersja samospalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the_new_hope_not, jak zdobywanie nie wychodzi, to zawsze jeszcze można wziąć "na litość" :P Tylko nie "och, tak dawno ne ruchałem, że aż mnie boli", tylko "jestem taki smutny i samotny, pociesz mnie". Kobiety pocieszają przytulaniem. A od tego już niedaleka droga, wystarczy wyczuć moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×