Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kółko ateistyczne.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

lulinasky,

 

jakiego rodzaju seks najbardziej lubisz? co myślisz o analnym?

 

 

Ostatnio polubiłam na jeźdźca, bo się go "nauczyłam" i mój partner też bardzo lubi, bo widzi mnie całą i to mu imponuje, wcześniej lubiłam od tyłu, ale wtedy jest szybko i krótko. Analnego nigdy nie uprawiałam.

 

A Ty?

 

 

Od razu mówie, że jeśli zadałeś to pytanie w celu prowokacji czy oceny to jesteś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja bym chciał jakieś kółko dekadenckie. Gdzie można gadać o bezsensie wszystkiego. To takie czasy, że trzeba być wydajnym w pracy i nie wolno wpadać w melancholie. A co jak świat nie ma sensu i depresanci dobrze znają tą sekretną prawdę?

 

Ściągam grę World of Warcraft, gram w Risena i słucham Miley Cyrus.

 

Wróciłam ze zlotu AA w Konstancinie.

 

Ja o seksie mało myślę, zaleta tego że mam więcej czasu, a wada, że coś mnie omija. Przynajmniej byłbym dobrym księdzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulinasky,

 

a jeśli chodzi o mnie to zupełnie inne pozycje preferuje z ładną a innego rodzaju z bardzo ładną.

analnego też nie próbowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym niemniej podwyższony odsetek pedofilów wśród hierarchii kościelnej jest faktem (lub uzasadnionym domniemaniem - potrzebne źródła).

Spotlight?

Między innymi.

Przewinęło się wiele materiałów, ale ponieważ nie prowadzę zorganizowanej kampanii antykatolskiej, to ich nie pamiętam. Moja pani wie więcej, bo ona musiała odkręcać indoktrynację lat młodości, wpędzającą ją w nieustanne poczucie winy wynikające z logicznych sprzeczności kościelnego nauczania.

 

NN4V

Nic. Stwierdzam fakt. Też lubię gadać o sexie.

Sprawdzasz mnie?

W pewnym sensie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiedz gej = Bóg nie istnieje :lol:...

Nie ma związku.

Natomiast historia kościoła rzymsko-katolickiego nie jest zanadto chwalebna. W ciągu swego istnienia instytucja ta wyprodukowała więcej zła, niż cokolwiek innego. Posłuszeństwo wymuszane przemocą i zbrodnią. Posłuszeństwo wymuszane internalizacją rytuałów w umysłach niedojrzałych, a więc niezdolnych do samodzielnych decyzji. Dziwnym wydaje się wypieranie tych faktów przez katoli. Przypomina to, co oni nazywają opętaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulinasky,

czemu tak jest?

a już po przeczytaniu paru postów miałem pisać prywatną wiadomość. pewnie jak większość czytających. :lol: rozczarowanie...

 

Ksiedz gej = Bóg nie istnieje :lol:...

Nie ma związku.

Natomiast historia kościoła rzymsko-katolickiego nie jest zanadto chwalebna. W ciągu swego istnienia instytucja ta wyprodukowała więcej zła, niż cokolwiek innego. Posłuszeństwo wymuszane przemocą i zbrodnią. Posłuszeństwo wymuszane internalizacją rytuałów w umysłach niedojrzałych, a więc niezdolnych do samodzielnych decyzji. Dziwnym wydaje się wypieranie tych faktów przez katoli. Przypomina to, co oni nazywają opętaniem.

 

 

dale nie pojmuje dlaczego instytucja ma być wyobrażeniem Boga. podobnie jak nie rozumiem dlaczego grzechy i niedoskonałość księży mają mi przysłaniać wielkość i naukę Chrystusa?

zauważ że coś pomimo że mówi o Chrystusie a będące w sprzeczności z jego nauką, nie może być nauką Chrystusa...

 

opętanie to nic innego jak tkwienie w grzechu każdym bądź :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no np. z bardzo ładną bym chciał spróbować seksu analnego, a z tylko ładną bym się brzydził.

 

 

Kobiety dużo trudniej namówić do sexu analnego, zazwyczaj to one nie chcą.

 

Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

no nie wiem słyszałem historie, ze niejednej się spodobało po spróbowaniu.

 

detektywmonk

Co sądzicie na temat matury z religii ?

 

uważam, że to skandal. należy sobie w końcu powiedzieć wprost - tylko radykalny sekularyzm -

wypieprzyć religie ze szkół i ogólnie całkowicie oddzielić je od państwa, koniec z podatkami na kościół, koniec wszelkich ulg i przywilejów religijnych w tym obrazy religii z której korzystają organizacje typu hejtstop.

no słuchajcie nie może być tak, że finansujemy religię, która narzuca nam tu przyjmowanie najeźdźców gardzących naszą kulturą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

Tylko fakt, że Ty nie masz z tego przyjemności nie jest równoznaczny, że każda kobieta również nie.

Znam taką, która się wręcz tego domaga i bynajmniej nie po to, by się komukolwiek przypodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

Tylko fakt, że Ty nie masz z tego przyjemności nie jest równoznaczny, że każda kobieta również nie.

Znam taką, która się wręcz tego domaga i bynajmniej nie po to, by się komukolwiek przypodobać.

 

To pewnie musi być niewyżyta nimfomanka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×