Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, nie przejmuj się im bardziej si nakręcasz tym gorzej, staraj się po prostu nie myśleć o niczym (w miarę możliwośli) im badziej się odprężysz tym lepiej dlatego zaniechanie wysiłku jest czasem lepsze od produkowania się aby ten lęk powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Miewam taki syndrom... Ma to nawet jakieś wytłumaczenie w psychologii...

Chciałam zgrać testy dla drugiej klasy, a tu się okazało, że nie ma skąd ściągnąć. Podenerwowałam się. Muszę im przełożyć, bo ktoś mi głupio powiedział, że mogę wydrukować ze strony wydawnictwa.

 

Nie chcę iść jutro do pracy :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za przepychanki były rano? :time:

 

Dzień dobry Wszystkim!

 

Jak nie urok to... Wczoraj zepsuła mi się zmywarka, dziś przychodzę do domu i nie ma czym oddychać... Kaloryfery rozgrzane do czerwoności mimo, że piec nastawiony tylko na tryb grzania wody. A dopiero co kupę kasy wydaliśmy na naprawę lodówki. :why:

No nic, okna otwarte, dobra kawa na ukojenie wypita, a ja zabieram się za robienie carbonary...

Dziś dzień fajny w pracy, zajęty , ale w spokojnym trybie. Po obiedzie podejdę do biblioteki oddać książki i poniedziałek minie.

 

mirunia, Hej Słońce! A kto tu takie wywijasy robi z ciśnieniem? :bezradny: Aż tak reagujesz na biały fartuch, czy to te upały?

U mnie gorąca nie ma, przyjemna temperatura, słońce często za chmurami.

 

takie tam, Będziesz klecił pralinki, czy na oglądaniu foremek się skończy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie byłam na lodach! Dziś zestaw - czekoladowe plus jogurtowe z owocami. Mniam.

Nic z biblioteki nie pożyczyłam, bo byłam z młodym i z psem, ale przynajmniej będzie pretekst do tuptania w tygodniu. Ale fajny spacer w przyjaznej temperaturze.

Tak mi się chce kawy :shock: , ale za późno. Strzelę Inkę! A potem truskawy z bitą śmietaną. :great:

 

cyklopka, Ostatnio przerabialiśmy tu temat Sahary, chyba Ciebie tam spokojnie możemy wydelegować... ;) Jak minął dzień w pracy, przetrwałaś bez testów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy :*********

Boshe jaki ciezki dzien mialam w pracy . Przez ludzi , nie moja ekipe tylko kursantow. Nie chce sie rozpisywac szczegolowo ale chyba przestane byc mila pania z sekretariatu a bede wredna zolza.

Do tego po pracy musialam do ogolnej podjechac po recepte i wrocilam dopiero przed 19 :bezradny: Padam na pysk.

 

mirunia, chyba tez mi cisnienie skacze bo u lekarzy czuje sie fatalnie i mam telapawe :?

 

kosmostrada, do okulisty ! Koniecznie zeby znow sie cieszyc magia ksiazek :105:

 

JERZY62, cyklopka, dla mnie juz za goraco , bardzo to odczuwam w nagrzanym miescie , mam wrazenie ze wtapiam sie w chodnik . Teraz slonce nie grzeje a pali.

Wczoraj bylo gorecej ale dzis slonko sie chowalo i moze dlatego bylo jeszcze znosnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No staram się zmobilizować, żeby korzystać z pogody, zaleganie zostawić na zimę, upały i ulewy.

Cieszę się, że pobrałaś skierowanie na zabiegi, teraz tylko się zapisać. Ciekawe jaki termin będziesz miała.

Mam nadzieję, że jutro słabowitość ciśnieniowa Ci minie!

 

Arfour, :papa:

 

platek rozy, Nie dziwota, że jesteś zmęczona...

Co do okulisty już się dowiadywałam, zlikwidowali mi w okolicy na NFZ, muszę zapisać się prywatnie. :( No trudno. Jutro postaram się dodzwonić, jak nie, to polezę. Już muszę, bo pracować nie będę mogła, jak od wgapiania się w kompa nawet mnie będą boleć. Tak właśnie chodzę do lekarzy, jak już nie ma innej opcji. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

zakończyłam maraton pracowy, nawet źle nie było :D ale to już u mnie ten etap zmęczenia, że wisi mi czy jam w pracy czy w domu :lol:

no ale efekt terapeutyczny antybiotyku, który brałam powalający :lol: dzisiaj mnie pani doktor osłuchała i zapalenia oskrzeli hula sobie w najlepsze bez zmian - 3 tydzień 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Ostatnio przerabialiśmy tu temat Sahary, chyba Ciebie tam spokojnie możemy wydelegować... ;) Jak minął dzień w pracy, przetrwałaś bez testów?

Kto był na rozmowie o pracę do Arabii Saudyjskiej? :mrgreen:

 

Chyba dzieciom ulżyło, że zdążą jeszcze coś powtórzyć. Znalazłam testy klasy 3 na jutro, dla 2 muszę sama ułożyć na piątek.

Jutro składam sprawozdanie ze stażu, muszę uzupełnić tytuły szkoleń i przejechać cały tekst pod kątem redakcyjnym.

Jakieś 1,5 h roboty, jeśli się jest skupionym, a przy moim dzisiejszym rozczepaniu pewnie cała noc mi zejdzie, bo bardzo niespokojna jestem.

 

mirunia, to ja może inkę (anatola?) z proszkiem sojowym zrobię, niegłupio.

 

acherontia-styx, trzeba zrobić posiew :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, :papa: Nie może być u Ciebie tak zwyczajnie, normalnie... ;) No ale zapalenie oskrzeli to nie żarty... Ale nie masz żadnych objawów, że tak do pracy łaziłaś?

 

cyklopka, Zrobiłam sobie Anatola, bo Inka wykończona i jest gorszy... :?

Może jakieś ziółko na wyciszenie?

 

Jak ja lubię bitą śmietaną, taką prawdziwą, lekko słodką... I do tego te truskawy ech... Tylko teraz mnie z lekka mdli... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

Oj ciężki to był dzień, ale jakoś minął...

Teraz jest bardzo przyjemnie, byłam na ponad półgodzinnym spacerze, dobrze mi to zrobiło.

 

kosmostrada, ja uwielbiam truskawki z bitą śmietaną - to jest pyszne!!! Tylko te mdłości później :D

Też uważam, że Inka jest najlepsza,ale znam i zwolenników Anatola...

Polecam dla odmiany kiedyś:

http://www.britishshop.pl/pl/c/Kawa-zbozowa/123 ... niezłe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×