Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Liber8, czyli sugerujesz, że nikt nic nie powinien robić, tylko olać ten świat. Seriously? tak ma wyglądać przyszłość według ciebie? Każdy ma każdego olewać? Więc jak ten świat ma się zmienić, skoro wszyscy będą mieli wszystko w dupie. O tym właśnie piszę. O jednostkach, bo to z nich składa się świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, jedno i drugie tylko, że Ty upadłeś niżej niestety. Okaleczyłeś człowieka za utratę czegoś materialnego. Nie ważne jakiej wartości by to było, była to też wartość materialna. Poza faktem, że ktoś jakoś się zachował są jeszcze inne fakty. Takie, że zdrowie samo w sobie jest jakąś wartością, większą niż jakakolwiek rzecz. Nawet gdybyś kierował się prawem "oko za oko", to i tak Twój odwet był nieproporcjonalny do szkody.

Piszesz przy tym, że chciałbyś eliminowac takie zachowania, co dziwne, skoro sam takie prezentujesz z siłą mocniejszą niż wymagałby odwet. I co najciekawsze najprawdopodobniej każda z grup, które tak pieszczotliwie nazywasz, prawdopodobnie również znalazłaby fakt, że jest w porządku, bo zrobiła coś tam, bo się komuś należało, albo podała inny satysfakcjonujący ją powód. Tak się tworzy właśnie to, co zaciekle chcesz tępić. Czyli w skrócie idziesz nie w tą stronę, bo zachowałeś się dokładnie po kurewsku. W dodatku (co jeszcze gorsze) mówisz, że jesteś świadom szkodliwości jaką niesie zemsta.

 

Czy na prawde coś zyskałeś po tej zemście, poza wystawieniem sobie świadectwa? Poza chwilowym ujściem emocji? Po formie Twoich wpisów wnioskuję,że nie.

Za to, pomimo poczucia straty i poczucia się porobionym, można po prostu odpuścić, jesli żadna próba odzyskania tych rzeczy nie przynosi skutku. Uczucie do dupy, ale nie gorsze niż zachowanie się jak ostatnia łajza... :bezradny: Poza tym człowiek na prawde mocny ma to w powazaniu i idzie dalej wiedząc doskonale, ze osoba, która tak postąpiła ma u niego furtke bezpowrotnie zamkniętą. Wyciaga wnioski i kończy sprawę.

Dołożyłeś tym swoim wyczynem cegiełkę raczej do kurestwa na świecie.

Jak eliminować? Zacząć od siebie będąc przykładem, jak to już wspomniał Liber8, Świata nie uratujesz, ale siebie jeszcze ciągle możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26, ale ty głupia jesteś, poziom twojego debilizmu jest kolosalny. Czy ty w ogóle przeczytałaś to to co ja napisałem? Czy do twojej główki nie dotarło to, że mam świadomość skurwysy.ństwa które toczy ten świat, z jednoczesnym pragnieniem aby to zło wyplenić. Co ty masz w ogóle w tej głowie, jak możesz nie rozumieć tego o czym mówię. Tłumacze Ci tłuku nie ogarnięty, że boli mnie wszelakie skurwysyń.stwo i, że zdaję sobie z niego sprawę, jestem jego świadom i również w tym uczestniczyłem. Dlatego tym bardziej chciałbym temu zapobiegać. (ogólnemu skurwysyństwu) Kojarzysz w ogóle to o czym ja mówię? Chyba nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26, ale ty głupia jesteś, poziom twojego debilizmu jest kolosalny. Czy ty w ogóle przeczytałaś to to co ja napisałem? Czy do twojej główki nie dotarło to, że mam świadomość skurwysy.ństwa które toczy ten świat, z jednoczesnym pragnieniem aby to zło wyplenić. Co ty masz w ogóle w tej głowie, jak możesz nie rozumieć tego o czym mówię. Tłumacze Ci tłuku nie ogarnięty, że boli mnie wszelakie skurwysyń.stwo i, że zdaję sobie z niego sprawę, jestem jego świadom i również w tym uczestniczyłem. Dlatego tym bardziej chciałbym temu zapobiegać. (ogólnemu skurwysyństwu) Kojarzysz w ogóle to o czym ja mówię? Chyba nie za bardzo.

 

Idź tym sposobem powyżej, na pewno Ci się uda :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa przypomniałem sobie o tobie. Ty jesteś tą idiotką która założyła ten debilny wątek. Tak bardzo pogłebiasz swoje relacje z bogiem że przez kilka lat nie byłaś u spowiedzi. Co robiłaś przez ten czas? Trójkąciki, anale? i głębokie gardło? Aż w końcu doszłaś do wniosku, że to jest złe i warto było by oddać się bogu? Czy nie czasem przez większość życia grzeszyłaś? A teraz udajesz tutaj na forum świętą, czy nie czasem twoje grzeszne życie doprowadziło cię to obecnego poszukiwania boga, celu rekompensaty własnego haniebnego, lubieżnego życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej jesteś teraz pod wpływem czegoś mocnego, bo to napisałeś normalne nie jest, pewnie polecisz z banem, ale uj z tym.

Co do przejmowania się - niedawno zmarł ksiądz, uleciało mi nazwisko, koło czterdziestki, nie chce mi się otwierać nowej karty, by szukać, utkwił mi jeden jego cytatów (kiepsko u mnie ze zrozumieniem prawd wiary i ogólnie kościołem), chodziło o to, że nie warto przejmować się cały czas, tylko wyznaczyć sobie na to godzinkę dziennie. Tylko nie schodź z tej godziny, 60 minut to minimum, przy dziesięciu minutach przejmowania się, staniesz się nieczułym skurwielem - tak jak ja :( i będziesz miał wyjebane na wszystko, a to też nie jest zdrowa sytuacja.

 

Dlatego tym bardziej chciałbym temu zapobiegać. (ogólnemu skurwysyństwu).

Nie sądzę, by po tym co zrobiłeś wzięli Cię do policji, ale może chociaż do ochrony? Jak pijany seba będzie się awanturował, to można go spałować do nieprzytomności, najlepiej na komisariacie, tak czasem policja robi, nie wiem czy to pomaga, ale trzeba uważać, żeby nie zabić delikwenta, bo potem jest z tego afera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx,

napadłeś na Bogu ducha winną dziewczynę.

zgłosiłem to oczywiście moderacji. myślałem, że jesteś spokojnym introwertykiem z tendencją do przemyśleń, mocno się jednak pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że ludzie się wypowiadający cierpią na chorobę zwaną "jestem mądry, bo tak mnie wychowała mama" brzmi trochę infantylnie. ale wszyscy jesteście przekonani o swojej wartości i wyjątkowości, bo tak wam wpojono. jesteście ludźmi nie świadomymi swojej beznadziejności po prostu i tu nie chodzi o status związku czy materialny czy poziom inteligencji.

 

wasza wartość i wyjątkowość to "studia na agh", ewentualnie "znajomi" tudzież "praca".

 

tak naprawdę istniejecie, nie różni was nic od reszty populacji tego globu poza "znajomymi", "studiami", "pracą". to jest wasza wartość bez której jesteście niczym :lol:

 

 

ktoś wam wpoił że jesteście wyjątkowi, wartościowi popatrz na siebie jak myślisz "wyglądam dobrze" to zadaj sobie pytanie dlaczego? bo waga jest w normie? bo dobrze prezentuje się w bluzie z kapturem?

 

pustka w waszych oczach kiedy mijacie menela koło galerii świadczy że nie wiecie czym jest wartość :lol:

 

gdybyście wiedzieli co to wartość nie różniłaby was od niego "praca", "studia", "znajomi", "wygląd".

 

nara, kur.wa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one man show,

 

głupio piszesz, nigdy nie świeciłem studiami czy pracą, a najlepszy kontakt w każdej pracy miałem ze sprzątaczkami.

 

natomiast menele często się narzucają a takich to nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że nie nie ogarną tego, co napisałem. "wartość człowieka" to "godność". i to że masz studia, prace, najlepszy kontakt ze sprzątaczkami tego nie zmieni.

 

kiedy myślisz i używasz słowa menel w takim rozumieniu jak robi to większość i ku.rwa ty :lol: to jesteś kim kto nie ogarnia czym jest "wartość". bo wartość to nie znaczy "lepszy" albo "gorszy". to znaczy "wartość".

 

nara :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pustka w waszych oczach kiedy mijacie menela koło galerii

 

rozumiem, że ty użyłeś tego określenia w innym rozumieniu niż większość?

 

to o kim pisałeś używając słowa menel skoro nie o kimś o kim ja pisałem?

 

i nie naruj, pogadajmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby ze mną porozmawiać musiałbyś rozumieć o czym mówię. a z tym masz problem. wiem, że wolisz temat związany z pracą magisterską o wpływie bozonu higsa na coś tam ku.rwa albo nowym festiwalu kina niezależnego tudzież o jakiejś francuskiej piosenkarce indie pop która jest znana tylko w kręgu twoich kur.wa wspaniałych znajomych którzy są fanami paryża.

 

i tu nie chodzi o to, że ja mam kompleks niższości :lol: mam na myśli że twoja wartościowość to "skala" jeżeli byłbym w niej 0.2% to byś się chciał ze mną ożenić :lol:

 

dla mnie bardziej wartościowy jest menel i używam tego słowa w takim znaczeniu ze względu na osoby, które tak rozumieją to co pisze...

 

bo on jest kim jest. i nie potrzebuje do tego rekwizytów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby ze mną porozmawiać musiałbyś rozumieć o czym mówię. a z tym masz problem. wiem, że wolisz temat związany z pracą magisterską o wpływie bozonu higsa na coś tam ku.rwa albo nowym festiwalu kina niezależnego tudzież o jakiejś francuskiej piosenkarce indie pop która jest znana tylko w kręgu twoich kur.wa wspaniałych znajomych którzy są fanami paryża.

 

no proszę jak ty dobrze mnie znasz, musiałeś przeglądać mojego facebooka 8)

używam tego słowa w takim znaczeniu ze względu na osoby, które tak rozumieją to co pisze...

 

a skąd pewność, ze ja tak nie robie? (poza tym, ze przegladales mojego facebooka na ktorym mam ponad 500znajomych 8) ) przeciez po to sie uzywa slow by inni rozumieli.

 

wiec wartość to bycie tym kim sie jest? coś jak jestem, który jestem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa przypomniałem sobie o tobie. Ty jesteś tą idiotką która założyła ten debilny wątek. Tak bardzo pogłebiasz swoje relacje z bogiem że przez kilka lat nie byłaś u spowiedzi. Co robiłaś przez ten czas? Trójkąciki, anale? i głębokie gardło? Aż w końcu doszłaś do wniosku, że to jest złe i warto było by oddać się bogu? Czy nie czasem przez większość życia grzeszyłaś? A teraz udajesz tutaj na forum świętą, czy nie czasem twoje grzeszne życie doprowadziło cię to obecnego poszukiwania boga, celu rekompensaty własnego haniebnego, lubieżnego życia?

głodnemu chleb na mysli.

 

A tak w ogole innym wytykasz jacy sa beee, a sam niczym sie od nich nie roznisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26, ale ty głupia jesteś, poziom twojego debilizmu jest kolosalny. Czy ty w ogóle przeczytałaś to to co ja napisałem? Czy do twojej główki nie dotarło to, że mam świadomość skurwysy.ństwa które toczy ten świat, z jednoczesnym pragnieniem aby to zło wyplenić. Co ty masz w ogóle w tej głowie, jak możesz nie rozumieć tego o czym mówię. Tłumacze Ci tłuku nie ogarnięty, że boli mnie wszelakie skurwysyń.stwo i, że zdaję sobie z niego sprawę, jestem jego świadom i również w tym uczestniczyłem. Dlatego tym bardziej chciałbym temu zapobiegać. (ogólnemu skurwysyństwu) Kojarzysz w ogóle to o czym ja mówię? Chyba nie za bardzo.

zacznij od siebie i wez cos na uspokojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wartość człowieka to coś niezależnego. ale ty dalej nie ogarniasz. dla mnie karta VIP-a nie istnieje, bo nie o to chodzi. gdybyś czuł się wartościowy w tym sensie, to nie ogarniasz.

 

jeżeli czujesz się lepszy, to nie jesteś. czujesz się lepszy od menela, którym gardzisz? dostrzegasz absurdalność.

 

nie sądzę... wracaj do swoich książek i znajomych gdzie menel będzie witany jeżeli skończą się wam tematy do żartów. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(poza tym, ze przegladales mojego facebooka na ktorym mam ponad 500znajomych 8)

A ile z tych 500 znajomych poda szklanke wody jak zarzygasz dywan w trakcie grypy zoladkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż takiego człowieka, który lubi gdy mu cokolwiek kradną.

:pirate: Sporo jest osób które lubią, a nawet zabiegają o to, by je okraść - np. trzymanie swoich nagich fotek w chmurze, większość z okradzionych jest zadowolona z takiego obrotu sprawy.

A jak już nie jest się gwiazdą tv i nikt nie chce cie okradać, to trzeba samemu upublicznić pikantne zdjęcia, chyba nie muszę mówić gdzie ten proceder ma miejsce :lol:

 

one man show, ja też nic nie rozumiem z tego co piszesz, no może z 12%, a to za mało by ogarnąć sens posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one man show,

wartość człowieka to coś niezależnego.

 

skoro coś niezależnego to czemu przed chwilą sugerowałeś, że fan kina elitarnego ma tego mniej niż menel?

 

jeżeli czujesz się lepszy, to nie jesteś. czujesz się lepszy od menela, którym gardzisz? dostrzegasz absurdalność.

 

i znowu skoro wartość to coś niezależnego to dlaczego zależnego od mojego samopoczucia?

 

ble nie zamierzam przyjąć takiej miałkiej postawy, która czyni człowieka bezbronnym, pogarda to naturalna reakcja obronna.

mialbym wszystkich akceptować bez względu na to co robią, bo inaczej zamienie się w gorszego od nich?

 

co to za newageowskie brednie?

 

a ty dalej sie nie zorientowales, ze nie gardze menelem bo nie ma pieniedzy, a dlatego, ze truje ludziom o swoje 2zł na alkohol?

 

 

 

agusiaww,

A ile z tych 500 znajomych poda szklanke wody jak zarzygasz dywan w trakcie grypy zoladkowej?

 

ktoś tu nie podłapał ironii? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to menel jest wartościowy bo nie udaje nikogo innego, poza menelem. Jest prawdziwy aż do bólu. Ale z drugiej strony, jeśli ulicą idzie 20 osób i wśród nich jest menel, to bez problemu się go rozpozna. Rozpozna właśnie dlatego, że jest charakterystyczny, ubiera się i zachowuje jak inni menele, pachnie jak inni menele, mówi jak inni menele. Ot taka subkultura. W pewnym sensie menel chce być zauważony, celowo i z premedytacją zwraca na siebie uwagę, stara się odróżniać od reszty społeczeństwa, od "plebsu", którym gardzi.

Jednym słowem, nie imponuje mi bycie menelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×