Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa myśli...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to niedobrze. Ogólna zasada jest taka, że bliscy nie powinni uczestniczyć w Twoich kompulsjach. Ktoś powinien Cię raczej odciągać, odwracać Twoją uwagę.

 

Kiedyś w sumie miałam coś podobnego. Jak ktoś mi powiedział, że nie jestem mordercą/lesbijką/pedofilem/co tam sobie wymyśliłam, to byłam pewna. Teraz to się odwróciło i kompletnie nie działa.

 

A jak tam z myciem rąk, bo pamiętam, że z tym też miałeś problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super... Nie wiem co mi jest ostatnio, ale do dziś było prawie zero lęku przy nasilonej ilości natrętnych myśli. W końcu dziś spanikowałam. Do tego świat i ludzie wydają mi się okropni. Ja też jestem okropna, zła, mam wrażenie, że obniżają mi się standardy moralne... Na zmianę jestem wściekła i mam agresywne myśli albo się boję i płakać mi się chce. Na szczęście co jakiś czas jest spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super... Nie wiem co mi jest ostatnio, ale do dziś było prawie zero lęku przy nasilonej ilości natrętnych myśli. W końcu dziś spanikowałam. Do tego świat i ludzie wydają mi się okropni. Ja też jestem okropna, zła, mam wrażenie, że obniżają mi się standardy moralne... Na zmianę jestem wściekła i mam agresywne myśli albo się boję i płakać mi się chce. Na szczęście co jakiś czas jest spokój...

 

Te myśli to jakieś wypierdy umyslu, a nie to kim jesteś.

A zająć się czymś, wlączyć jakąś komedie, albo grę, żeby odciągnęło uwagę?

Płacz pomaga, u mnie rozladowuje napięcie.

A co robisz na codzień, studiujesz coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się czymś zająć. Trochę pomaga, ale chyba po prostu muszę to przeczekać.

Płacz owszem pomaga, ale nie będę ryczeć wśród ludzi. A nie bardzo mam dziś jak się gdzieś schować. Pewnie sobie popłaczę w nocy...

Studiuję, ale długi weekend jest. Myślałam, że sobie odpocznę po tygodniu pisania prac zaliczeniowych :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak przy okazji oprócz nn wykryli zespół aspergera. Od zawsze ciężko mi było z kontaktami społecznymi, więc to się zgadzało.Co do moich natręctw to teraz mi często zmieniają temat ale się poprawia. Co do orientacji seksualnej to mi wszystko jedno bo nie nadaje się do życia z innymi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja męczę się już od około 10 miesiecy z natrectwami mysli, bardzo często jakiekolwiek wydarzenie w życiu powoduje, ze zaczynam sobie roić jaką myśl np pięką mnie oczy to znaczy, że strace wzrok i mysle nad tym godzinami, uderzyłam w rurkę z gazu rowerem to ozancza ze wybuchnie gaz itd Ostatnio doszła do mnie nerwica natrectw polegajaca, że mogłabym zrobic sobie krzywde. Naprawde tego nie chce, bo wierze, że uda mi sie to pokonać wczesniej czy poźniej. Czy u kogoś zdarzała sie taka okropna myśl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz twierdzi ze cierpię na depresję. Wczesniej myslałem ze depresja to tylko wymysł. Ale w tej chwili czuje taki straszny smutek i nie potrafie z tym walczyc. Dodatkowo sport zawsze był dla mnie wazny i to ze nie potrafię sie ogarnąć i zabrac sie za treningi dodatkowo mnie dołuje. Dla niektórych to pewnie nic takiego ale dla mnie to zawsze było wazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×