Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Ani nawet benzo hehe, a poza tym nie potrzeba mi teraz benzo, gdyż jestem spokojna jak baranek i pójdę spać i będę śniła miłe rzeczy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się obudzisz w szpitalu na płukaniu żołądka, to dopiero będzie wesoło - ha ha.

zgadzam się z linką...przeeeesaaaadzasz... jak zawsze isj. ale i tak CIĘ lubię. zawsze piję umiarkowane ilości alkoholu-bez względu na to czy biorę leki czy nie,więc dlatego raczej nie grozi mi to co mi przepowiadasz. hi hi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VTEC, strasznie podoba mi się ten gwizdek z boku drina :mrgreen: nie trza tracić głosu na zwoływanie ekipy za każdym razem jak jest kolejka :mrgreen:

 

Widzisz, bo to najlepiej wyposażony i najbardziej klimatyczny bar na świecie ... :mrgreen:

 

 

 

Ogłaszam wszem wobec otwarcie weekendu :D

blue-one.jpg.dccadbf4967554039ab8746a56643ef7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego coś innego:) Nie mam zamiaru was do niczego na siłę przekonywać, choć przyznaję, że jestem trochę zaskoczony. Według niektórych źródeł Metaxa cieszy się na ogół uznaniem wśród kobiet właśnie, podczas gdy faceci mają w zwyczaju sięgać po inne marki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam wszytsko co ejst z kruszonym lodem

czyli np:

- mojito

- caipirinha

 

Składniki: 1/2 limonki, 60 ml cachaçy (brazylijskiej wódki), 2-3 łyżeczki brązowego cukru z trzciny cukrowej, kruszony lód

 

Przyrządzanie: Limonkę umyć, sparzyć, przekroić na 4 lub 8 części. Wrzucić do wysokiej szklanki, dodać cukier i wymudlerować (wycisnąć). Następnie wsypać pokruszony lód do pełna szklanki. Wlać cachaçę, i wystirować (wymieszać). Podawać z dwoma rurkami oraz udekorować ćwiartką limonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×