Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam na spacerku , zjadlam loda --- smak jagodowy .W Zabce kolejka ogromna ale kupilam sobie cos do kanapki do pracy i mrozonke to sobie na szybko ukrece zupe krem na jutro do zabrania do pracy.

Przy okazji mialam dluzszy spacer bo szla procesja i pol osiedla zamkniete z tego powodu . Wydawalo mi sie ze wczesniej powinni isc no ale jednak nie.

 

kosmostrada, dzbanuszek cudniasty :105: zawsze mi sie takowe podobaly !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąnc niesamowity, nie lubie takiej temperatury :(

jestem dziś u chłopaka...

zakupiłam dwie walizki w puccini za 320zł, nie wiem po co... na razie nie zamierzam sie wyprowadzać

źle sie czuje w takie upały

kupiłam książke " Kat miłości" o psychotrapii

przeczytałam połowe i podoba mi się..

pozdrawiam całą spamową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie, cześć chłopaki.

 

Dzień nie najgorszy. Dopiero teraz dopadło mnie to uczucie bezsilności. Pewnie minie i się polepszy. To jeden z tych momentów, które trzeba przetrzymać, przeczekać. No nic, idę coś porobić, wyprasować się do pracy, bo zaraz zwariuję :hide:

 

platek rozy, miałem dziś ochotę na jagodowego, a mieli tylko truskawkowo-śmietankowe :bezradny: Może innym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No to miałaś wyjście z przygodami. :D Ale fajne, lubię takie historie.

 

rolosz, Niech minie paskuda! :time: Dobrze, że dopiero na wieczór i tego się trzymajmy... :smile: Niech Ci jutro szybko minie czas w robocie. A może jutro lodowo-jagodowe szaleństwo? ;)

 

platek rozy, Pewnie z tą późną godziną procesji chodzi o to, żeby ludzie zwłaszcza starsi nie padli w upałach. Nie widzę innego wytłumaczenia, zawsze były przedpołudniem.

 

Nie wiem po co robię sobie te drzemki, zawsze jestem taka do doopy po nich... :roll: A specjalnie nastawiłam budzik, żeby króciutko, nawet wstałam przed, a i tak miałam mega zamuł, a teraz mnie łeb boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j

a ja nie chodze na procesje od zeszlego roku. byla centralna z katedry i oszacowalam ok 3 tys luda

i na samą mysl ciary mi chodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zaczęłam dumać. Kiedyś dałabym baaardzo wiele, żeby miłość, związek i takie tam inne. Potem to przeszło mi.

Potem miałam tak, że dałabym baaaardzo wiele za to, żeby ktoś mnie przytulił. Żadnych seksów, żadnych pocałunków, po prostu tylko żeby mnie przytulił ktoś czasem...Minęło czasu sporo i teraz już nie wiem. :bezradny: Czasem mam wrażenie, że jestem już trwale-niedotykalska i trwale-lodowata. I że nawet przytulić już bym się nie umiała.

 

A czasem nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoyaBella, kiedyś faktycznie związek był moim wielkim marzeniem, strach przed utratą związku wielkim nieszczęściem, teraz nie jest to już priorytetem, prawdopodobnie się nie nadaję do normalnych związków i lepiej niech zostanie jak jest.

 

Beznadziejna20..., nowa osoba, czy jakiś come back? ;)

 

Mam nowy nałóg, chrupki kukurydziane o smaku kakaowym. Cofam się w rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak minął Wam dzień?

U mnie całkiem nieźle. Byłem w Rąblowie odwiedzić pomnik poległych partyzantów i grób Mieczysława Moczara.

A jak Tobie minął dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×