Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

rolosz, platek rozy, Będę z wami u boku Miruni w piątek chociaż myślami. Ale taki jeden dzień szybko minie, zobaczycie. Póki co cieszmy się tym czwartkiem! :yeah:

 

platek rozy, Kochana kolczykasy jak zwykle urocze.

 

rolosz, To o czym piszesz jeśli chodzi o sztukę wydaje mi się takim naturalnym reperowaniem się organizmu w postaci uważności. Jak zaczynam dostrzegać, czuć, słyszeć i smakować świat, wiem że mój organizm sam się naprawia. Potem przychodzi czerpanie z tego radości. To wielki dar Roloszku, nie każdy go ma... Więc gratuluję. :smile:

 

cyklopka, Proponuję uzupełnić... ;)

 

A ja dziabnę herbatkę z miętą. Zimno się u mnie zrobiło, ukręciliśmy szybkiego grilla, bo nie wiadomo, co to będzie jutro. Idzie niż, oj idzie. Bez względu na pogodę jutro mam zamiar się luzować na maksa! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, u mnie raczej ten dar, to głębokie smakowanie sztuki, zwiastuje depresję :mrgreen: Wiem, o jakim smakowaniu świata piszesz. Takiego prawdziwego, spontanicznego smakowania świata nie doświadczam już od bardzo dawna. Nawet dziś o tym myślałem. Jest lepiej na lekach, nie przeczę, ale to nie to samo odczuwanie świata co przed ośmiu laty... Dzięki za piątkowe wsparcie, przyda się, jak będę gnić w robocie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No kurczę, mam ukrytą na czarną godzinę tabliczkę gorzkiej czekolady, podrzuciłabym...

 

Na samą myśl, że jutro nie muszę nigdzie się iść, aż mi się spać nie chce. I tak pewnie obudzę się skoro świt i polezę z psem, ale nie przeszkadza mi to. I tak po raz kolejny udowadniam sobie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem głupia. .. dopiero teraz wpadłam na to ze ten ucisk w głowie to mogą być zatoki... czuje ucisk u nasady nosa, dzisiaj wstałam z lekkim bólem gardła i drapie mnie po gardle... do tego oczy mi lzawia i pobolewa głowa. .. no i nudności. .. ostatnie dni aż słabiej jem... jutro je pogrzeje... poza tym i tak nerwica depcze mi po piętach bo mam lęki i panikuje z byle powodu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak teraz już jest parka :) synek mega grzeczny, jest na mleku modyfikowanym niestety, przesypiala całe noce i w dzień tez robi sobie drzemki co u córki się nie zdarzało. .. jest wesoły tak ze chłopak się udał :)

Mam sporo latania wokół nich ale widać za mało skoro mam czas na nerwice :/ ehhhh

A co u Was wszystkich?? Nie było mnie ponad rok ale jaj zobaczyłam znane nicki to aż ciepło na sercu mi się zrobiło :) buziaki :* dobrej nocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem głupia. .. dopiero teraz wpadłam na to ze ten ucisk w głowie to mogą być zatoki..

A już Ci chciałem odpisywać "skąd ja to znam" i tego typu pierdoły

 

Atropos no nie wiem jak z innymi ale mnie tu nie ma

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaktobylo, niejednokrotnie wchodziles tutaj i bez powodu nas wyzywales , na innych watkach zapewne jest podobnie.Niestety nawet na forum dla "swirusow" obowiazuja jakies zasady ktore trzeba przestrzegac. Poza tym tu kazdy chory , nie tylko TY.

Ja juz dawno temu bym Cie szornela z tego forum a nie zawracala sobie glowe ostami. Taka moja opinia , nie potrafisz sie zachowac to pisz sobie w notatniku na kompie sam do siebie a nie do innych ludzi.

 

Kochani :*********

Ja zas z bolem glowy , mniejszym jednak niz wczoraj , zobaczymy jak on sie rozwinie .Pogoda pochmurna , a ja nie mam zadnych ciekawych planow poza odpoczynkiem.

 

Co bedziecie dzis porabiac?

 

rolosz mnie wlasnie droga do pracy komunikacja miejska tez stresuje i czasami jade normalnie jak zdrowy czlowiek a czasami mam jazdy w glowie ze zemdleje w tramwaju.... No coz , glowa niestety moja madra nie jest :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Rekord długości posta na Spamowej chyba został pobity... ;)

U mnie zimno. Różnica kolosalna w temperaturze, jedynie pies zadowolony.

Luzujecie się? :smile:

Ja troszeczkę, ale tak bez spiny ogarniam, jak skończę łazienkę, to siadam klecić bransolkę. Wstałam zalękniona, ale już się rozkręciłam.

Idę sobie ugotować jajka, jakiegoś smaka nabrałam.

 

tosia_j, :papa: Życzę, żeby nowy lek pomógł.

 

platek rozy, Miłego leniuchowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j,No masz dodatkowe sprzątanie... :bezradny: Co pichcisz z cebulką?

 

Uwielbiam jajka, w każdej postaci. Zrobiłam takie ugotowane perfekt z lekko miękkim środkiem, na to sól, majonez, szczypiorek... :105: Gdyby jaja były droższe, byłby to jeden z największych przysmaków świata. ;)

Kolejna kawka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×