Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ,,,?


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Pojebało ? :D Wepchnę ich do komory, zamknę klapę, odkręcę gaz, poczekam, po czym zbiorę pozostałe zegarki, pierścionki, łańcuszki i pójdę z nimi do lombardu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie zamierzam mieć dzieci, ale można przekazać potomkowi inne choroby, takie o których możemy nawet nie wiedzieć?

..nie chce mi się nawet tego czytać https://zdrowegeny.pl/poradnik/choroby-genetyczne-rodzaje-dziedziczenie

Wyliczanie dziecku procentowych szans na zachorowanie jest bez sensu, tzn zdrowie potomka to istotna rzecz, wiadomo że lepiej mieć jak najmniej chorób by go nie obciążyć. Nigdy mnie to nie interesowało, ale w przypadku schizo jest 50/50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn - Uważam, że niektórych wypowiedzi są z pogranicza myślenia propagatora t4, wszystko zależy od rodzaju przypadłości, rokowania i wieeeeeeelu innych czynników. Jest to bardzo złożony temat i na pytanie, które postawiłeś będzie b.trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn - Uważam, że niektórych wypowiedzi są z pogranicza myślenia propagatora t4, (...)

 

Być może, ale jest wiele innych motywacji, pobudek które mogą leżeć u podstaw postaw antynatalicznych (Nihil wklejał linkacza) niźli tylko adolficzna "dbałość o czystość rasową/gatunkową" czy względy pokoleniowe/narodowe/społeczne- jak to mawia Korwin-Mikke- "eliminacja śmiecia ludzkiego ze społeczeństwa". Jest wiele, wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby mój hipotetyczny potomek był zdrowy i udałoby mi się go wychować, nie ryjąc mu bańki - byłby okrutnie samotny jako zdrowa jednostka otoczona zaburzonymi, chorymi psychicznie i nihilistami. Z tej samotności mógłby się pochorować, zacząć pić, stoczyć się z roweru do rowu i przy odrobinie szczęścia wylądować w psychiatryku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niedokładnie w tym szyku, nieco mi się sparafrazowało, ale wiadomo o co chodzi. "Śmieć ludzki" to jeden z popularniejszych zwrotów Korwina na określenie imigrantów, osób niepełnosprawnych, niepełnoszprytnych dzieci, ludzi bezrobotnych, jadących na socjalu itp. Wystąpienia z PE czy w sprawie 500+ są na YT. Zapewne nie chodziło mu akurat o wsadzanie ich do komór gazowych, no ale Korwin czasami przejawia mordercze instynkty. :D Żeby nie było- lubię Korwina i nawet zdarzało mi się nań głosować, ale jak mawiał Nietzsche- "Kto walczy z potworami, powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie". Korwin walcząc z faszystami chwilami w tej walce się nieco zatraca. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu bo nie mam do pamięci długoterminowej wgranej aplikacji 1001 cytatów Ozjasza Goldberga v2.0.

 

[videoyoutube=zJx78gAuGGY][/videoyoutube]

 

(tutaj akurat chodziło o seksedukatorów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn - Uważam, że niektórych wypowiedzi są z pogranicza myślenia propagatora t4, (...)

 

Być może, ale jest wiele innych motywacji, pobudek które mogą leżeć u podstaw postaw antynatalicznych (Nihil wklejał linkacza) niźli tylko adolficzna "dbałość o czystość rasową/gatunkową" czy względy pokoleniowe/narodowe/społeczne- jak to mawia Korwin-Mikke- "eliminacja śmiecia ludzkiego ze społeczeństwa". Jest wiele, wiele więcej.

 

A Tobą kierują również inne pobudki takiej postawy (bo rozumiem, że z takową się utożsamiasz), czy powodem takiej decyzji (nie posiadanie potomstwa) jest tylko Twoja choroba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko po rodzicu dziedziczy,negatywne cechy też.Czy jesteśmy tak okrutni,by zmuszać ludzi o umyśle dziecko,to prokreacji.Rozumiem,rząd ma teraz priorytet.By nas Polaków,było co najmniej 100 mln.I teraz będą zmuszać do rodzenia dzieci,29 letnie kobiety,o umysłach dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=zJx78gAuGGY][/videoyoutube]

 

(tutaj akurat chodziło o seksedukatorów)

Jak to śpiewał pewien kielecki bard w pieśni o kucach, Hitlerowski pomysł Hitlera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko po rodzicu dziedziczy,negatywne cechy też.Czy jesteśmy tak okrutni,by zmuszać ludzi o umyśle dziecko,to prokreacji.Rozumiem,rząd ma teraz priorytet.By nas Polaków,było co najmniej 100 mln.I teraz będą zmuszać do rodzenia dzieci,29 letnie kobiety,o umysłach dziecka.

 

 

 

Masz jakieś specyficzne doświadczenia z kobietami w tym wieku? :o Chyba nikt nikogo nie zmusza, mam wielu znajomych,którzy w tym wieku zdecydowali się na dziecko, bo mają ogranięte życie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulinasky, mądrze piszesz ;) ( według mnie ).

U mnie problem jest w tym ,że chyba nie umniem dobrze wyrażaż milości rodzicielskiej ( czasami ). Za impulsywnie podchodzę jak mi się coś w zachowaniu Syna nie podoba ,,,on nie pozostaje dłużny ,,,od słowa , do słowa i awantura gotowa .( nawet się zrymowalao )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×