Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Babe, I'm gonna leave you..."


Rekomendowane odpowiedzi

to było do Ciebie Michelleainko, podrywasz mnie i dopraszasz się mojej uwagi, przepraszam że Cię zaniedbywałam :*

Dopraszam się uwagi? A to nie Ty chodzisz za mną do każdego wątku, w którym piszę i złośliwie komentujesz moje posty? Ja tylko starałam się Ci uświadomić, że wbijanie szpili innym nie jest produktywne (nie pomaga nikomu), a jedynie generuje konflikty, które nie wiem czemu miałyby służyć, bo nie wsparciu osoby, która tworzy jakiś wątek. Wylewa żale? No i co z tego? Niech sobie wylewa. Jakbyśmy mieli w ogóle nie wylewać żali na tym forum, to chyba większość działów należałoby zamknąć. Fajnie jest czasem wbić szpilę komuś, kto pisze coś dziwnego, ale wypadałoby zachować umiar, bo inaczej trzeba będzie stawiać te wspomniane cybernetyczne zasieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dla odmiany wbijmy szpilę :pirate: - drobiazgowość drobiazgowością ale brak formatowania tekstu (akapitów itp.) sprawia, że wymiękłem stosunkowo wcześnie przy tej lekturze na dobranoc. :D

Może trzeba stworzyć jakiś poradnik dla użytkowników forum, jak formatować dłuższe teksty? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było do Ciebie Michelleainko, podrywasz mnie i dopraszasz się mojej uwagi, przepraszam że Cię zaniedbywałam :*

Dopraszam się uwagi? A to nie Ty chodzisz za mną do każdego wątku, w którym piszę i złośliwie komentujesz moje posty? Ja tylko starałam się Ci uświadomić, że wbijanie szpili innym nie jest produktywne (nie pomaga nikomu), a jedynie generuje konflikty, które nie wiem czemu miałyby służyć, bo nie wsparciu osoby, która tworzy jakiś wątek. Wylewa żale? No i co z tego? Niech sobie wylewa. Jakbyśmy mieli w ogóle nie wylewać żali na tym forum, to chyba większość działów należałoby zamknąć. Fajnie jest czasem wbić szpilę komuś, kto pisze coś dziwnego, ale wypadałoby zachować umiar, bo inaczej trzeba będzie stawiać te wspomniane cybernetyczne zasieki ;)

 

Ja tylko chcę Cię lepiej zrozumieć i poznać. Dlaczego sądzisz że jestem złośliwa? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcę Cię lepiej zrozumieć i poznać.

A co takiego chciałabyś wiedzieć? ;)

 

Dlaczego sądzisz że jestem złośliwa? :(

Ok, mogę tak nie sądzić. A jaka jest prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to ile Wy macie lat, srejsuki, jakies cpanie, nawalanie sie, imprezki, 15 lat? Czas wydoroslec, skonczyc z cpaniem, nawalaniem sie i szukac normalnego faceta, moze i chorego ale takiego co chce sie leczyc. Weszłas w ten zwiazek jako jego opiekunka, piszesz z perspektywy jego podejscia (Seks) ale zaraz dodajesz ze nie wiesz na ile on ocenia, pozniej jakies klotnie itd, wynajecie kawerki, w zwiazku sie nie powinno byc opiekuka tylko pełnoprawna partnerka. Poza tym odkrylas Ameryke ze jest agresywny, halo a WY w ogole sie dobrze znacie, mieszkajac na odleglosc i lazac na imprezki nawalankowe? Jasne, tlumacz to schiza, moj byly mial naprawde schize ale nigdy nie twierdziłam ze przez schize tylko taka byla jego natura ze byl toksycznym typem i lubil sie wyzywac na ludziach. Albo facet idzie na terapie, konczy z chlaniem, nawalaniem itd albo dalej prowadzi takie zycie jak ma, a Ty robisz za konia i ciagniesz ten wozek łudzac sie ze poprawi.

 

Noiwudupę... Wkurwiliśta Agusię! :D

No ja mam niecałe 68 - a reszta nie się fhuj tłumaczy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×