Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej,jestem tu bo chcę się dowiedzieć czy jestem normalna?


why?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest noc a ja nie mogę zsnąć,kolejny raz zawiodłam się na kimś,probuje usprawiedliwić tę osobę nie wieżę ze jest po prostu zła ,mam tak z każdym.Kiedy poznaję kogoś nowego jest on dla mnie jak biala kartka nie ważne ile ma lat, wykształcenie,pozycja do każdego czlowieka mam duży szacunek i staram się go zrozmieć nawet gdy mnie skrzywdzi, jest to dla mnie bardzo ważne. niektórzy mówią wprost że jestem głupia i naiwna,że z wiekiem mi to przejdzie ,ale nie chcę zeby tak bylo.Generalnie nie interesuje się tym co inni omnie myśla,gdy mają o mnie złe zdanie to też oczywiście staram się zrozumieć i usprawiedliwić ich zachowanie, Czy wszyscy tak mają czy może boją sie okazywać swoje uczucia,słabości bonp: co inni o nich pomyśla.Czy jestem na coś chora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

why? ... jak nie tłumisz emocji i nie masz lęków nie masz nerwicy jak nie masz wiecznych dołow i nic ci sie nie chce nie masz depresji (choc tylko lekarz moze to potwierdzic) ale ja jestem pewny ze jestes wrazliwa osoba i masz taki delikatny charakter to nic złego,kazdy kto cie zle traktuje(wykorzystuje twoj sposob bycia) nie jest wart twojej uwagi ,przyjazni ,miłosci.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi i za to że mnie rozumiecie,to dla mnie bardzo ważne że sa tacy ludzie jak ja.Przestudiowalam trochę forum i wiem że macie powazniejsze problemy odemnie,bardzo wam wspólczuje,gdybym mogła jakoś pomuc,ale nie bardzo wiem jak?zawsze możecie liczyć na moj optymizm,wiarę w ludzi i nadzieję że wszystko będzie ok.

wiecie co wydaję mi sie że w przeszłości miałam problemy z depresją,co nas nie zabije to wzmocni jednak potrafilam sama sobie z tym poradzić, myslę że najważniejsze to trzeba się zaakceptować ,powiedzić sobie trudno nie jestem doskonaly nikt nie jest,uwierzyć, mieć nadzieję i pokochać ,chodzby samego siebie.Jeżeli chodzi o nerwicę to łatwo się denerwuję iprzeżywam na pozor blache sprawy ale potem tłumaczę sobie wszystko i jest ok, a może nie powinnam się uspokajać tylko np ,wykrzyczeć.Może w ten sposób tłumie te emocje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×