Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arfour, właściwie to mi smutno.

A od czego ta głowa może Cię boleć... jak myślisz? A jak wątroba?

Dlaczego smutno? Z jakiego powodu?

 

Głowa to myślę że boli od tej pogody.

A wątroba czasem troszkę zaboli, ale jest dużo lepiej, bo wcześniej bolała przez cały czas i to dosyć mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wtorek mam komisję na rentę.

Ale Ty już jesteś jakiś czas na rencie? Znaczy się, to nie jest Twoja pierwsza komisja? Bo jeśli chodzi o przedłużenie renty, to jest łatwiej według mnie niż za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, tak to chodzi o przedłużenie renty.

A to już powinno być łatwo, bo jak komisja widzi że już miałeś wcześniej rentę, to chętniej Ci przedłużą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, co Ci się w rękę stało? To jesteś leworęczny?

No tak, leworęczny jestem. Wszystkie mięśnie w lewej ręce mnie bolą, ale domyślam się że to po prostu przypadłość początkującego gitarzysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Bardzo mi przykro z powodu mamy . :(

Ja moja stracilam w wieku 17 lat , ogromnie to przezylam.

 

Witajcie :********

Ja padnieta ale zadowolona z dnia.

Po pracy bylam z kolezanka na chokoladzie w knajpce.

Niestety w drodze do domu zlapala mnie aura migrenowa i musialam czekac az mi minie . Siedzialam na przystanku i sluchalam muzyki starajac sie nie denerowowac.

We wtorek mam rozmowe o prace i przynioslam dzi s sobie rozne notatki z pracy na temat jak sie najlepiej do rozmowy przygotowac.

Nie wiem jak mi pojdzie ale nie bede o tym myslalamw weekend zeby go sobie nie popsuc.

 

Macie jakies plany na sobote i niedziele?

Ja musze jutro "na gwalt " jechac za moja eventowa bluzka skoro rozmowa we wtorek ;) a tak mam w planie isc na targ Pietruszkowy(to taki eco bazar) i na Copernicus festiwal , czy mi sie uda --- nie wiem , moze chec odpoczynku od ludzi zwyciezy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×