Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez buzka jest przy moim poscie kto nie rozumie ironi jego sprawa...

 

Sam pije na wenlafaksynie i mirtazepinie ale fakt w Polsce cięzko dostać

dobre piwo bezalkocholowe tzn w pozku moze nie ale w mniejszych mniejscowosciach

tylko żywiec bezalko i lech free ale jak dla mnie smakuje jak szampon :)

 

W pubach u was tez pewnie tez nie ma zagranicznych bezalko no bo kto by to pił

zapewne z tą polską mentalnośćią :)

 

Zna ktoś dobre piwko bezalkocholowe ??? Jever ponoć dobry...

 

 

ironii pisze się przez dwa ii - to dla Twojego dobra, trzeba znać ortografię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja w sobotę meeting, no nie? tradycyjnie zbiórka od 19:00 do 19:15 ;) pod pręgierzem. Z początkiem czerwca można by zrobić inauguracje sezonu na Wartę/Kontenery ;)

 

Rosa26, Twój kocurek? Wpadnij z nim w sobotę to roczny limit miziania w jeden dzień osiągnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to koty nie czynią hałasu. A te nocne wrzaski pod oknem to co? Ty wiesz, jak koty się drą na siebie? :mrgreen:

 

Oj tam, tylko w okresie silnej walki o terytorium ;) W tym roku skubane już w marcu zaczęły. :P

Co to tam jest za hałas ;).

 

Rosa26, Twój kocurek? Wpadnij z nim w sobotę to roczny limit miziania w jeden dzień osiągnie ;)

 

Mój, a konkretnie moja ;) Akurat ona to by Cię drapnęła, jakbyś miział kiedy nie chce. Taki charakterek z niej, po mamie :twisted:

Próbuję się zorganizować na tą sobotę, ale nic jeszcze teraz nie obiecuję :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, Bardzo poruszyły mnie Twoje słowa. Tak bardzo, że aż wcale. I mam niezły ubaw. :D Zwłaszcza, że wnioski jakobym cokolwiek sabotowała są wzięte z kosmosu. Nie można tu nikomu przyznać racji, bo zaraz jest się głównym podejrzanym i obrażanym. :D "Zgadzasz się z nami- jesteś ok. Nie? To jesteś żałosna!" Perfekcyjna grupa wsparcia! xD

 

Ja się też nie przejmuję Twoimi słowami bo niewiele dla mnie znaczą.

Twój świat jest jeszcze prostszy: pijesz - jesteś alkoholikiem.

Więc może chociaż bez hipokryzji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wtrącę swoje 3 grosze ;)

Choć ostatnio się tutaj mniej udzielam to na sobotnie potkania przychodzę regularnie i mogę tylko potwierdzić, że jest to najsympatyczniejsza grupa ludzi i wsparcia w jakiej kiedykolwiek uczestniczyłem a w kilku miałem okazję brać czynny udział. Także: dziękuję tym, których mogłem i nadal poznaję za miła i nieoceniającą atmosferę, bo dla mnie to najważniejsze. Jest pełna tolerancja i zrozumienie. Gdyby tacy byli wszyscy ludzie...heh :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobało mi się :D Zwłaszcza te ścieżki działek. Dobry towar :P

Nie no... na serio to bardzo pozytywnie, kulturalnie i w ogóle. Fajnie,że nie trzeba owijać w bawełnę, szukać dla czegoś wytłumaczeń, bo każdy rozumie a przynajmniej sie stara lęki, ich skutki i jakieś konsekwencje oraz obawy drugiego. Także chyba będę Was częściej odwiedzać ;) Tylko muszę zorganizować powroty :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny odwiedzam Poznań w piątek. Ze względów zawodowych, bardzo rzadko zdarza się, że mogę przyjechać do Poznania w sobotę. No więc, jeśli ktoś ma ochotę jutro na lunch to proszę się zgłaszać. Będę w Poznaniu do około 20stej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, nowa, melduję gotowość do spotkań!

Zarówno tych sobotnich, regularnych, jak i potencjalnych, w tygodniu, o ile takie też się Wam zdarzają.

 

:)

 

Udanego tygodnia! I aby grawitacja Was jutro rano nie pokonała!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, nowa, melduję gotowość do spotkań!

Zarówno tych sobotnich, regularnych, jak i potencjalnych, w tygodniu, o ile takie też się Wam zdarzają.

 

:)

 

Udanego tygodnia! I aby grawitacja Was jutro rano nie pokonała!

 

 

Zapraszamy serdecznie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×