Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

"Argumentacja" mojej matki: nie idź do lekarza, bo jeśli powiesz, że masz X, to cię wyśmieją. Ja znam takich. Jprd

 

 

Trochę zjadłem nieświadom, myślałem, że tak ma być - ale sorka, pływające kręgosłupy.

Takie rzeczy mnie przerażają. Podobnie scena z jakiegoś serialu, gdzie koleś zjadał surowy świński ryj. :-|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam te durne filmiki. Serio, filmik co dwa posty to gruba przesada :?

 

Hm, ja mam Operę i najnowszą wersję AdBlocka Plus i te filmiki wyświetlają mi się tylko gdy jestem niezalogowany (na nowej skórce), a gdy jestem zalogowany (korzystam ze starej skórki) reklam nie ma wcale. Wniosek płynie z tego taki, że AdBlock nie ma tu nic do rzeczy, a na starej skórce te reklamy po prostu nie banglają ze względu na pewne ograniczenia techniczne. Pozostaje popróbować z innymi listami/filtrami do AdBlocka+ ewentualnie dołożyć NoScript albo w razie fiaska przełączyć się na starą skórkę w ustawieniach forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, nawet nie wiem od czego zacząć :?

To pewnie nic nowego, że wkurza mnie ten cały świat, w którym się czuję jak niepasujący puzzel.

Serdecznie nim rzygam.

Dobija mnie oszołomstwo i ciemnogród (pewnie według owych oszołomów jest odwrotnie)

Kiedy owi osobnicy zdawali się być odlegli, to jeszcze dało się jakoś żyć ale jak się dowiedziałam, że dzielę dach z taką osobą, to moje rozgoryczenie sięgnęło dna.

Wkurwia mnie cały schemat, role społeczne, łańcuch pokarmowy... Ale chyba najbardziej to, ze zostałam bezwolnie rzucona w ten makabryczny wir.

No i jakby można było nie wspomnieć, że wkurza mnie, że moje poczucie beznadziei jest na tyle silne, że wróciłam na forum dla czubków, co jedynie potęguję jeszcze bardziej ową beznadziejność :?

 

 

Chyba powinnam zacząć coś jarać, żeby chociaż w namiastce umilić sobie życie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie da się nie przejmować, ale trzeba jakoś z tym żyć...złapać dystans, który pozwoli Ci nie zatruć własnego życia.

Na razie nie wiem, jak złapać dystans, tym bardziej, że im jestem starszy, tym ten dystans robi się coraz jeszcze mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×