Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, To dobrze, że jest ciut lepiej i że mogłaś zostać w domku, no i że pospałaś. Dużo dobrych wiadomości. Wiem, że idziesz w poniedziałek do rodzinnej ( szkoda, że tyle trzeba czekać), myślałam o doktorze psych. , żeby się upewnić, czy to może być od odstawiania tabsów, czy może coś zaradzi... :bezradny: Bo ten kask i to napięcie to takie nerwicowe bywa przecież.

Przyjacióła mnie nie zdołowała, była nawet w dobrej kondycji, z resztą ona też mi dużo wsparcia daje, po prostu taki kiepski dzień, wtedy nic mnie nie cieszy i nie stawia na nogi. :bezradny:

 

Arfour, Heloł! A jak u Pana samopoczucie?

 

Rozmawiałam przed chwilą przez telefon i powiedziałam, że co do szczegółów przełączę do osoby odpowiedzialnej, to facet powiedział, że bardzo szkoda, bo mam taki ładny głos... :mrgreen: Często to słyszę, ale za każdym razem sprawia mi to przyjemność... :oops:

Jeszcze trochę ponad godzinkę i do domku i kolejny dzień w pracy zaliczony.

 

Arfour, Heloł! A jak u Pana samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a co mi mój doktor zaradzi? Znowu każe mi pić Melisanę przy niepokoju. :lol: Kiedyś te leki trzeba odstawić i przejść przez te objawy odstawienne... nie ma wyjścia. :bezradny: A bóle głowy to mam i od kręgosłupa (rozróżniam) i nerwicowe, więc nakładają się dwie przyczyny. Może w chwilach podbramkowych będę ratowała się afkiem (jak mi rodzinna przepisze) i jakoś przejdę przez ten ciężki okres odstawki.

Dobrze, że jeszcze mam mirtę na noc, malutko, ale działa.

A na te napięcia karku dobrze robi ta lampa z podczerwienią, polecam.

 

A widzisz, a ja myślałam, że ta rozmowa z Przyjaciółą Cię zdołowała i zmęczyła... no sory! To taki paskudny dzień był po prostu. :bezradny:

A teraz czujesz się troszkę lepiej?

 

Miłe są takie komplementy przez telefon, fajnie słyszeć. :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, U mnie czarno, ale na razie nie pada. Ale tam pogoda, grunt żeby w sercu był maj. ;)

 

Carica Milica, To nadrabiaj Słońce zaległości! :great: ( Tylko spokojnie... ;) )

Cieszę się , że masz lepszą fazę. Ja już chyba nigdy nie odzyskam mojego umysłu jak żyleta, więc zazdraszczam!

 

Piję kawę, bom przydrzemała po powrocie ze spaceru... :roll: Ale co tam, trzeba teraz do siebie jak do zgniłego jaja...

Zaraz zabieram się za zrobienie makaronu z sosem szparagowym. Z tego wszystkiego bym przegapiła sezon na szparagi. :time:

Z przyjemności "kupnych" - w rossku jest promo na szczoteczkę elektryczną do czyszczenia twarzy, nabyłam, bo zawsze chciałam mieć. Z prawie stówy na trzydzieści parę zeta. :yeah: Dostałam klej, więc jutro kończę bransolki.

No i na tyle działań mnie dzisiaj stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:********

Jestem od jakiejs poltorej godziny w domu , nastawilam zupe jeszcze zebym miala na jutro i padam na pysk.

Mialam dzis w pracy telefon w sprawie rozmowy o prace.Skladalam niedawno cv i bylam 258, zatem jestem niepomiernie zdziwiona ze ktos w ogole do mnie oddzwonil. No ale nic , jakos specjalnej spiny na te prace nie mam mimo ze to praca w sekretariacie . Pewnie zezra mnie stresy w dzien rozmowy.

 

mirunia:*********tulam Cie cieplo. Mam nadzieje ze Twoje samopoczucie sie poprawi .

 

kosmostrada :********* wczorajszy dzien i dla mnie byl okropny zreszta chyba ostatnio to jakies wszystkie sa nijakie. Zyje praca .Nie mam czasu kompletnie na nic.

 

Przyszla wreszcie moja zamowiona chinska pandorka :P

 

13178576_1015066835237484_3582747615226351399_n.jpg?oh=be02f9e71f10b0d45aa51f9e63024c2f&oe=57E03C73

To tyle z przyjemnosci na ten tydzien , poki co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Ja za moja dalam 2 dolary , na promocji byla , cena regularna to 6 dolarow :)

A to za granicą kupowałaś?

Jak się odbywa taka płatność za zakupy w internecie z zagranicznych sklepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ale pustki, bardzo dziś zapracowani jesteście.

 

U mnie słoneczko zaszło, ale zimnicy nie ma. Spaaaać.... O taki mam dziś dzień, choć na nockę nie narzekam.

Na razie jestem sama w pracy, czego nie lubię, zwłaszcza jak nie mam dużo roboty. Mój demon nerwicy zaciera wtedy łapki i pyta - no jak się czujesz, co cię boli, o czyżby cię telepało... :evil:

Dziś mam mocno refleksyjny nastrój i korzystając z przerwy na herbatkę zastanawiam się - jakie jest moje prawdziwe ja, co tak naprawdę lubię, czego potrzebuję...

 

A jak dziś u Was Kochani, jak wam dzień mija?

 

Monster6, Ale cię fajna rzecz spotkała. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Już czwartek! Jeszcze jutro....

 

kosmostrada, czuję się dziś podobnie, senna i refleksyjna. Też siedzę sama w robocie i co raz skanuję siebie... na głowie siedzi mi ciężka cegła i czekam kiedy zlezie.

Miałam z rana sporo zajęć, przede wszystkim długie pismo na kompie, a to nie sprzyja mojej głowie, ani kręgosłupowi (z głową zwieszoną nad klawiaturą).

Teraz kawusia z mlekiem i chwila relaksu... tylko te telefony nie wiem po co? :mhm: ale grzeczna jestem...

 

Pogoda fajna, słoneczko, bez wiatru, temperatura komfortowa.

Po pracy idę na ryneczek po kalafiora i inną zieleninę. Lubię patrzeć na te skrzyneczki pełne kolorowych warzyw i owoców. :yeah:

 

Miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

 

kosmostrada, ważne pytania sobie zadałaś... Zapędzone, kochające mamy, żony, często zapominają o sobie, o swoich potrzebach, spełnianiu własnych potrzeb. Z jednej strony pozwala to ignorować różne dolegliwości, ale pozwala też umykać życiu bez spełniania się, tak pełniej...

Jak to w życiu, coś za coś...

Na szczęście ja nie czuję złości, czy niezadowolenia, z tego powodu :D

 

Ja od kilku dni też nie najlepiej się czuję. Pochwaliłam się, że rzadko miewam bóle głowy, a tu proszę - od poniedziałku codziennie mam jakieś uciski, czuję gorąco w całej głowie, przy w miarę normalnym ciśnieniu.

Na pewno to nie migrena, ale może napięciowe historie, albo hormonalne.

 

mirunia, witaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×