Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli korzystasz ze starej skórki- strona główna -> panel użytkownika -> szczegóły rejestracji -> wprowadź "nowe hasło", "potwierdź hasło" oraz "aktualne hasło" (będzie to ostatnie nadane nowe hasło przez nerwicę) -> "wyślij"

 

Jeżeli korzystasz z nowej skórki- strona główna(prawy górny róg) -> Avatar użytkownika(Ustawienia) -> Ustawienia -> Panel użytkownika -> Profil -> Szczegóły rejestracji -> wprowadź "nowe hasło", "potwierdź hasło" oraz "aktualne hasło" (będzie to ostatnie nadane nowe hasło przez nerwicę) -> "wyślij"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tu m.in jako użytkownik Chada.Czy z tego względu zostanę automatycznie zbanowany? Bo nie wiem czy mam się rozgościć czy nie 8)

 

Hmmm, nasza wielka demokracja chyba o ile dobrze pamiętam(?) zdecydowała o tymczasowym ułaskawieniu, pod warunkiem do 1szego wyskoku. Czyli rozgość się, ale byle grzecznie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałeś pw tutaj member38218.html jak sugerowałem na poprzedniej stronie? czy nie? Jeśli tak,to po pierwsze admini to też ludzie,nie niewolnicy przypięci łańcuchem do kompów coby spełniać każde zafajdane życzenie waszej lordowskiej mości,poza tym aktywnych jest ich...2,aktywnych userów ciut więcej,czasem trzeba poczekać.

Jeśli nie,to wypadałoby czasem sprawdzić co i jak

I panowie,nikt was tu nie trzyma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze admini to też ludzie

Jacy ludzie ?!? Razwiedczykowie przebrzydli ... :D;)

 

I panowie,nikt was tu nie trzyma .

W sensie, żeby wykurwiali ? :D Heh, Jebany jaki asertywny się zrobił ;)

 

P.S. Hejterzy pozdrawiają ulubionego Moda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest odnośnik "oznacz wszystkie wątki jako przeczytane"? Widzę tylko osobne linki w każdym z działów, ale nie widzę dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Niczego nie zmieniałem. Ale już wiem w czym problem. Kiedy klikam ustawienia -> ustawienia to pojawia się puste okienko z opcją back. Dopiero gdy zjadę kursorem niżej to widzę dodatkowe opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję do Najwyższego o mianowanie mnie Adasiem, przyznanie mi pełni uprawnień oraz desygnowanie niejakiego Nihila moim namiestnikiem. Swój postulat motywuje chęcią efektywniejszej walki z plagą spambotów i ostatecznego rozwiązania kwestii...eee.... ładu na forum. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×