Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arfour, Gratuluję, gratuluję!!! Znaczy masz dwa koty?

Dziękuję. :smile: Tak, na ten moment dwa. Muszę mieć synów którym będę mógł zostawić w spadku gitarę. :mrgreen:

 

Arfour, czemu masz nowe knonto

Stare mi się trochę zblokowało... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, co nabroiłeś?

 

Witajcie :D

Cześć.

Chciałem przypisać swoje konta na wszystkich forach do jednego adresu e-mail, a po zmianie adresu e-mail wymagana jest ponowna aktywacja konta (link aktywacyjny przychodzi na nowy adres e-mail) Zapomniałem tylko że ten adres już nie istnieje. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co się dzieje z tą jedyną osobą z którą czuję jakąkolwiek więź (czyli z bratem) bo już 13 dzień nie daje znaku życia, łącznie z tym że usunął konto na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, co to za rasa konia na avatarze?

Nie mam pojęcia prawdę powiedziawszy, zupełnie się na tym nie znam. Wziąłem pierwsze lepsze zdjęcie z internetu. Tego typu koni w ogóle nie kojarzę, ogarniam w miarę tylko te pociągowe które widuję u siebie na wsi.

 

Chociaż teraz sprawdziłem i twierdzą że to Kuc Connemara.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, Rozumiem. Trochę szkoda bo kocham konie :) Jeżdżę od jakiegoś czasu.

 

Sprawdziłem i to zdjęcie jest opisane jako "Kuc Connemara"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Och proszę pochwal się, co kupiłaś! Dostałaś jakieś próbki zapachów? :105:

Ale w jakim sensie się poślizgniesz?

Paletę cieni kupiłam, podstawowe beże + szarości i wrzosy, efekt chłodnego filtra na selfie, nie pytajcie :mrgreen: Pędzel do tego, eyeliner elektryczny błękit i żel micelarny dla mamy. Próbki jakieś maseczki i serum, i przezroczysta kosmetyczka, też będzie dla niej.

 

No bojam się, że się nie douczę, albo nikt nie będzie chciał mi podbić praktyk :bezradny::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Hej

A moto jeszcze katujesz i słynne hopki robisz?

Dawnoo Cię nie było. Jak się masz? ;)

Hej:) Miło, że mnie jeszcze ktoś pamięta :) Tak, moto katuję nadal, chopki , gleby jak zwykle :D Ogólnie zmieniam życie powoli, jeszcze nie wiem czy wyjdzie, ale przedzieram się przez te cholerne słabości, chociaż jeszcze sporo pracy zostało.

A u Ciebie jak tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, witaj. Ja też Cię pamiętam. Dawno Cię nie było, co słychać u Ciebie?

Miło mi, dzięki. Co u mnie? Staram się przeć na przód. Mam załamki nadal, ale się podnoszę, potem znowu upadam i tak ciągle. Ogólnie bardziej na plus. Teraz zmieniam diametralnie moje życie co oczywiście powinnam zrobić już dawno temu, ale chyba lepiej późno niż wcale ;) Nie chcę zapeszać więc nie będę dokładnie pisać. Jak mi wszystko wyjdzie to na pewno dam znać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×