Skocz do zawartości
Nerwica.com

Konkluzje dnia.


ChrisMessina

Rekomendowane odpowiedzi

kontuzja dnia: kiedyś gdy próbowałam wyobrazić sobie swój gorszy stan przypominało mi to zburzony ocean w czasie sztormu. ja byłam sobie na stateczku bez załogi i możliwości sterowania.

ostatnio stwierdziłam, ze gdyby nie myślenie takie jakie mam, to nie byłoby różnych skutków w moim życiu, czasami zaskakujących. w związku z ta myślą wyobraziłam sobie widok z lotu ptaka nad (znowu) oceanem i widoczne przez taflę wody różne płynące stwory przypominające gigantyczne żelki.

nie wiem czy z tym iść do psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy nic się nie zmienia. poza datą w kalendarzu. mijające lata rozpoznajesz po wzrastającej cenie swoich ulubionych batoników.

 

:lol: poczym jak już to wyklikałeś w internet ubierasz swoje najzajebistsze najki sprowadzane z berlina sklepu.com i wychodzisz na melanż :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli coś Cię bawi zaczynając od żartów z nacji żydowskiej kończąc na murzynach, to znaczy, że masz poczucie humoru :lol:

Szczególnie, gdy jesteś żydem lub murzynem, bo sztuką jest śmiać się z siebie. :lol:

 

 

właściwie jakby nie patrzeć choć to nie wpisuje się w ramy tego wątku i moderator może powiedzieć SPAM bo nie pasuje formą i treścią :lol: ale żarty owe nie wyśmiewają tych ludzi bezpośrednio - jeżeli rozumiesz - one wyśmiewają wrażliwość emocjonalną osób :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×