Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj wolny dzień ,jestem zadowolona bo wszystko się fajnie układa ,mały błąd popełniłam wczoraj ale nie przejmuję się tym

słoneczko na dworzu fajnie pójde sprawe załatwić na pieszo to spacerek będzie od razu

drugą kawke pędzluje

cieszy mnie wszystko dzień dzisiejszy ,to że jestem ,że moge wszystko robić to co chce ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITKA dlatego trzeba żyć pełną gębą bo życie nagle może się skończyć ,żyjesz a tu nagle nie żyjesz nagle wszystko się kończy ,Ja zaczęłam intensywniej żyć kiedy o mało nie straciłam bliską osobę ,czasem potrzebujemy dużego kopa aby otrzeżwieć i coś ze sobą zacząć robić , ,Nagle zaczęłam dostrzegać rzeczy ważne wokół mnie ,od razu nerwica i inne gówna wywietrzały mi z głowy -wizja śmierci ważnej dla mnie osoby ,jakby to wszystko wyglądało jakby jej zabrakło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITKA dlatego trzeba żyć pełną gębą bo życie nagle może się skończyć ,żyjesz a tu nagle nie żyjesz nagle wszystko się kończy ,Ja zaczęłam intensywniej żyć kiedy o mało nie straciłam bliską osobę ,czasem potrzebujemy dużego kopa aby otrzeżwieć i coś ze sobą zacząć robić , ,Nagle zaczęłam dostrzegać rzeczy ważne wokół mnie ,od razu nerwica i inne gówna wywietrzały mi z głowy -wizja śmierci ważnej dla mnie osoby ,jakby to wszystko wyglądało jakby jej zabrakło

No nie wiem, może źle się wyraziłam. Od kiedy pamiętam, śmierć postrzegałam nieco odmiennie niż większość ludzi. Świadomość nieuchronności tego momentu działa na mnie pozytywnie. Uspokaja, wycisza i mimo wszystko lepiej mi na duszy. Już się tak wszystkim nie przejmuję, wiedząc o kruchości naszego życia. Nie radość, ale lżej znosić trudy życia.

Za oknem maj w pełnym rozkwicie, zapachniało narcyzami i lilakiem, zazieleniło się soczyście i pięknie Dłuższe, cieplejsze dni. A jednak to mnie nie cieszy, bo w sercu listopad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to, że drugi kot próbował mnie obudzić.

bo jeść mu się chciało ;)

 

Ogólnie jakoś tak przyjemnie i wesoło, chociaż nie mogę się skupić na nauce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Do lasu poszedłem gdyż chciałem żyć głęboko i świadomie. Pić życia sok i ssać jego szpik, by wykorzenić to, co nie jest życiem, by umierając nie odkryć, że nie żyłem" - słowa Thoreaua sprawiły mi dzisiaj ogromną przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×